Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • keny11
    Tak to máš zajímavý názor na akci.
  • keny11
    A já pořád co za lidi si tuhle hru koupí.
  • Pořád jsem na straně CoD .. myslim si že CoD je lepší než BF .. i ten BF3 mi příde takovej suchej,kromě toho že tam je hezká grafika a rozbitnost věcí .. za to v MW3 to bude to samí ale tam je aspoň nějaká akce .. která byla v každym díle MW
  • Postavy z CoD mají tendenci zázračně přežívat, vis Cpt. Price. Takže toho bych se nebal...
  • LTM3
    Já snad radši ani nechci nikoho. A když nad tím tak přemýšlím, tak snad ani další díl. *11* *1*
  • To vazne nekoho u CoD zajima SP a vsechny ty postavy?
  • treba se ti vrati jako "duch"
  • Jen je tady takovej detail, že BF3 jsme už měli možnost vidět, zatímco o MW3 máme jen klasický PR kecy, který jsou pro Activision typický, dokud neuvidím, neuvěřím.
  • To si povíme potom *1* .. jasně že to nezachrání dvě postavy ale ty dvě postavy v tý sérii hrajou docela roli a já jsem náhodou hodně rád že se ty dva vrátěj .. a určitě nejsem sám *3*
  • keny11
    Sni dál. Po tolika dílech už by jsi mohl vědět jak Activision přistupuje k pokroku. A nějaké dvě postavy hrdinů to nezachrání.
  • Ryba9
    Já chci Ghosta :-( Proč ho ten kokos musel zabííít :-(
  • Já si myslim že MW3 překoná BF3 a to o hodně .. podle toho co tu píšou tak to je neuvěřitelný,jakej pokrok v MW3 bude .. a to ještě neni všechno .. nejvíc mě potěšilo, že se vrátí dvojka Price a "Soap" z MW1, protože když v MW2 zabili "Roache" a "Ghosta" tak jsem se docela nasral .. protože Ghost byl můj idol *3* a moc se těšim na MW3 protože to už i Bad Company 2 bude starý a ohraný *4*
  • hmm tak mne sa zda ze v MW2 sa bojovalo o vychodne pobrezie pokial viem... Washington , Virginia... *3*
  • eskalace... to když ti na hlavu spadlo během pár minut deset vrtulníků :-)

    ale abych nekřivdil, byla to sranda, podruhý to hrát nemusim
  • eskalace byla ze na konci na tebe misto 60 vojaku nabihalo 75
  • tak snad si vyvjari nepredstavujou pod monumentalnosti zvetseni sirky tunelu z 10 na 15 metru a zmeny budou rozsahlejsi nez jen prekopani textur po stranach onoho tunelu .. budu jen rad .. CODko potrebuje restart jako sul ..
  • Tak já jsem MW2 hrál... a stejně jsem tak úplně nepochopil, čím že to situace vyeskalovala. Příběh nesmyslný a nelogický, nicméně ano, monumentální, a snad i epický *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit