Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tak,ty "valecne" hry ze soucasnosti uz jsou dost ohrane,druha svetova sice taky,ale uz tu nejakej ten patek nebyla,navic pro me osobne je to obdobi herne atraktivnejsi.
  • NEjhorší ale je, že to ty lidi zase budou kupovat jak diví, takže další modern warfare očekávejte příští rok! MW je vyčerpaný téma
  • Skončete s Modern warfare a vraťte se do druhý světový! To je pro střílečku to nejatraktivnější období.
  • A nejvetsi komedianti jsou ti,kteri sem napisou o tom, jak moc jsou nad veci. *1*
  • Nejlepsi bude,kdyz si pockas az obe hry vyjdou a vyzkousis si je sam,pripadne mrknes na nejake gameplay videa a recenze a rozhodnuti uz musis udelat sam.
    Ptat se co bude lepsi,kdyz z jedne hry ukazali par minut ze SP a u druhe jsou jen PR kecy je hodne mimo.
  • Coz oto,v nejake forme mozna zvladne,ale podepise se to na neprimerenych narocich.
    Lepeni novych prvku na postarsi engine,kterej na tu modulaci neni stavenej(jako napr source) od zacatku ,je vetsinou peknej hnus.
  • Mohl by mi nekdo poradit jestli si mam koupit Call of Duty 8 nebo Battlefield 3? Obě serie se mi hodně libeji ale za obe hry se mi nechce utracet penize.
  • Docela by mě zajímalo, jak by CoD pokračovalo bez hrozby konkurecne v podobě BF3. Asi nijak bych řekl.
    I když mě spíš zajímá jak na tyto keci dokážou nalákat hráče (normální hráče), když zatím ještě vůbec neukázali ukázku ze hry zatímco BF3 už se nám ukázal..
    A ještě jeden takový detail. Nedávno sem četl že IW nechcou vytvářet nový engine, protože by to bylo kontraproduktivní a já opravdu chcu vidět jak třeba takové zničitelné prostředí zvládne stařičký IW engine *3*
  • To je zase komedie, ta diskuze tady.
  • ten smajl tam byt nemel.
  • Moc to hrotis,je mu 14 let,tak se to da pochopit snad ne.
    Jeho nazory jsou sice usmevne,ale on z toho vyroste(mozna). *10*
  • hele na druhou stranu by bylo divne kdyby se lidem 2x mladsim libilo to same .. proste co clovek to nazor ... ja jako dite behal s lukem po lese a dnes by me to nejspis jiz nebavilo .. i kdyz .. :)
  • @Kratos
  • Jen tak ze zvedavosti,znas i jiny fps nez cod a bf? *1* .Protoze ja mam pocit,ze tihle nekompromisni cod fanousci poradne ani jine hry neznaji.
  • Vopred sa ospravedlnujem avsak neda mi to, tebe to asi jebe na hlavu,ze?. Vy cod deticky by ste sa mali spamatat, a prestat vyhadzovat peniaze tym chudakom nenazranym z Activision(viz CEO Boby Kottick). A na BF3 to urcite nema, ani mat nebude. Toto IP uz zomiera ak si si nevsimol, a Activision len zmyka co sa da. Mali by ste cim skor prestat s tymito detinskymi nezmyslami.
  • když už je v CoD nějaká invence tak to musí zkopčit od BF :-( Shame on them
  • predstiram zajem...aha...tak tohle me fakt nezajima ,) singl jo? aha...
  • co lidi .. jen Rusu a Brazilcu ..
  • "Doslova des a strilis" pokud v BF doslova jdes a strilis,tak nevim ,jak potom oznacujes gameplay COD *1* *1*
  • keny11
    Chudáci děti kvůli CoD si musí myslet že na světě žije aspoň 20mld. lidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit