Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celá hra by měla být ve všem větší, mohutnější, rozmáchlejší. Doslova monumentálnější a epičtější...

    Ježíš já myslel víc jak Black Ops to už udělat nejde. Místo 50 vrtulníků bude na nebi 100. Místo pěti výbuchů bude dvacet. Ach jo... kdyby raději udělali nějakou sřílečku a ne video vhodně tak leda na YT.
  • když už je v CoD nějaká invence tak to musí zkopčit od BF :-( Shame on them
  • Rozmachlejsi,mohutnejsi,epictejsi? To znamena ,ze tam bude jeste vice zastrelenych nepratel za minutu?No potes koste teda
    • keny11
      Chudáci děti kvůli CoD si musí myslet že na světě žije aspoň 20mld. lidí.
      • co lidi .. jen Rusu a Brazilcu ..
  • tak snad si vyvjari nepredstavujou pod monumentalnosti zvetseni sirky tunelu z 10 na 15 metru a zmeny budou rozsahlejsi nez jen prekopani textur po stranach onoho tunelu .. budu jen rad .. CODko potrebuje restart jako sul ..
  • Ethy
    Zkrátka a jednoduše: BF3>MW3
  • Ryba9
    Já chci Ghosta :-( Proč ho ten kokos musel zabííít :-(
    • Postavy z CoD mají tendenci zázračně přežívat, vis Cpt. Price. Takže toho bych se nebal...
      • Cpt Price zemřel pokud vím už v CoD 1. Od té doby je tedy jen zombií, a celá série tenhle vývoj kopíruje
        • Tady ma byt vic armadni techniky, tak treba Price verny svemu veku vyrazi na invalidnim voziku s podvesenym zbranovym systemem. *2*
    • LTM3
      Já snad radši ani nechci nikoho. A když nad tím tak přemýšlím, tak snad ani další díl. *11* *1*
    • treba se ti vrati jako "duch"
  • predstiram zajem...aha...tak tohle me fakt nezajima ,) singl jo? aha...
  • Skončete s Modern warfare a vraťte se do druhý světový! To je pro střílečku to nejatraktivnější období.
    • Tak tak,ty "valecne" hry ze soucasnosti uz jsou dost ohrane,druha svetova sice taky,ale uz tu nejakej ten patek nebyla,navic pro me osobne je to obdobi herne atraktivnejsi.
      • Toto je pre mna vskutku zaujimave a neviem pochopit ako moze niekoho ta doba fascinovat.zbrane a vystoroj z tej doby mi pride totalne osumela snad i banbitky vizeraju coolovejsie nez zbrane od Browingu horsia snad bola uz len moda v 80 rokoch.Na druhu stranu zakopove vojny a prestrelky v mestach su pre tu dobu daleko priznacnejsie a uveritelnejsie nez v dnesnej dobe.V podstate dnes pechota uz nebojuje.I ked cod bf dokonca aj momozemstania s crysis vravia nieco ine
      • keny11
        Ještě mnoho velkých bitev 2 sv. nebylo v FPS hře použito takže materiálu je víc než dost.
        • tak mnoho soucasneho nebylo vyuziteho .. kvalitne zpracovane mogadishu a afrika, balkan, studena valka, jizni amerika, irsko .. a co je treba temer netknute je 1.svetova, americka obcanska, britove v africe, napolenske valky, francie vs britanie v americe .. coz jsou taky zajimave obdobi .. korat malo vybuchu, absence automatickych zbrani a cool hlasek z toho nedela moc atraktivni zalzitost pro masy ..
          • Tak ono pokud by si kvalitně zpracoval současné války, tak o ty cool hlášky přijdeš taky. V nejdiskutovanější vojenské akci posledních dní zabilo dvacet špičkově vybavených týpků čtyři chlapy, z nichž zřejmě jeden se bránil, a neozbrojenou ženu, a navíc u toho přišli o supermoderní vrtulník. A jaký to byl úspěch! Ve hrách je to obráceně: hráč, s podporou pár (vesměs neozbrojených či neschopných) týpků a jedné (sexy) ženy, zabíjí desítky špičkově vybavených týpků. Takže materiál pro hry v současnosti je, ale hráli bychom na špatné straně :-)
            • tak zase bavime se o hrach, udelat 20 hodinovou hru ve ktere by jsi 16 hodi sedel v nakladaku a 3 hodky hlidal vjezd do mesta a 1 hodku zabil strilenim naslepo na 400 metru vzdaleny barak by te asi moc nebavilo :) ... ale hlaska typu "FU motherfckers, eat this shit" (ktera v soucasnoti autenticka je) by z ust britskeho dustojinka veliciho k zamireni druhe salvy znela ponekud komicky :)
          • keny11
            Co já bych dal za 1.sv. taková hra by si u mě našla místo. Ale jinak napoleon nebo válka za nezávislost to by snad ani nikoho nebavilo a jako FPS hra si to ani neumim představit jak by se to hrálo. Nejsou potřeba rovnou automaty ale myslim si že opakovací pušky jsou hranice kam až lze jít všechno starší už by nešlo.
      • Jejda, to jsem slyšel před pár lety přesně obráceně a už to tu máme zase. *1*
        • Jj,ono se to pohybuje v cyklech.Kazdopadne pro me je atraktivnejsi ta druha svetova.
  • NEjhorší ale je, že to ty lidi zase budou kupovat jak diví, takže další modern warfare očekávejte příští rok! MW je vyčerpaný téma
  • Mna len fascinuje, ako tu vsetci ti, co nadavaju na CoD, maju velmi dobry prehlad, co v tej hre je a nie je a ako sa to hra. Ale to uz patri k diskusnemu folkloru. Nakoniec si aj tento diel kazdy minimalne stiahne z warezu, prejde a potom bude nadavat, ze to je furt to iste. Mna CoD celkom bavil (teda len tie diely od Infinity Ward) a ze z toho robia biznis, kym sa to este dobre predava, no tak to je faaaakt nepochopitelne, az nehorazne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit