Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • predstiram zajem...aha...tak tohle me fakt nezajima ,) singl jo? aha...
  • Rozmachlejsi,mohutnejsi,epictejsi? To znamena ,ze tam bude jeste vice zastrelenych nepratel za minutu?No potes koste teda
    • keny11
      Chudáci děti kvůli CoD si musí myslet že na světě žije aspoň 20mld. lidí.
      • co lidi .. jen Rusu a Brazilcu ..
  • Ryba9
    Já chci Ghosta :-( Proč ho ten kokos musel zabííít :-(
    • Postavy z CoD mají tendenci zázračně přežívat, vis Cpt. Price. Takže toho bych se nebal...
      • Cpt Price zemřel pokud vím už v CoD 1. Od té doby je tedy jen zombií, a celá série tenhle vývoj kopíruje
        • Tady ma byt vic armadni techniky, tak treba Price verny svemu veku vyrazi na invalidnim voziku s podvesenym zbranovym systemem. *2*
    • LTM3
      Já snad radši ani nechci nikoho. A když nad tím tak přemýšlím, tak snad ani další díl. *11* *1*
    • treba se ti vrati jako "duch"
  • Já si myslim že MW3 překoná BF3 a to o hodně .. podle toho co tu píšou tak to je neuvěřitelný,jakej pokrok v MW3 bude .. a to ještě neni všechno .. nejvíc mě potěšilo, že se vrátí dvojka Price a "Soap" z MW1, protože když v MW2 zabili "Roache" a "Ghosta" tak jsem se docela nasral .. protože Ghost byl můj idol *3* a moc se těšim na MW3 protože to už i Bad Company 2 bude starý a ohraný *4*
    • Jen tak ze zvedavosti,znas i jiny fps nez cod a bf? *1* .Protoze ja mam pocit,ze tihle nekompromisni cod fanousci poradne ani jine hry neznaji.
    • sakra dve postavicky soap a ghost!!! co je proti tomu zbrusu novy engine a znicitelne prostredie.
    • Jen je tady takovej detail, že BF3 jsme už měli možnost vidět, zatímco o MW3 máme jen klasický PR kecy, který jsou pro Activision typický, dokud neuvidím, neuvěřím.
      • Pořád jsem na straně CoD .. myslim si že CoD je lepší než BF .. i ten BF3 mi příde takovej suchej,kromě toho že tam je hezká grafika a rozbitnost věcí .. za to v MW3 to bude to samí ale tam je aspoň nějaká akce .. která byla v každym díle MW
        • Rozbitnost veci *1* *1*
        • fyzika tam nebude, zabudni a pekna grafika takisto nie. takze snivaj dalej :) a co je podla tepba akcia? tie stupidne gycove americke scenky a la michael bay? bloody screen! so real! america dominate. videl som zaver black ops a nic trapnejsie som v zivote nevidel. priznaj sa... kolko mas rokov. lebo taketo traposiny mozu nadchnut len 13-14 rocneho pubertaka.

          ale zameram sa na multiplayer. v com ma byt cod lepsie ako bf3? no povedz :)
          • Hele, bud tak laskav a nehazej vsechny 14 lety do jednoho pytle. Taky sem si CoD 6 koupil a nelituju toho. Bavilo me to a to mi staci(i kdyz jen mesic).Vis vono vobcas neni na skodu si odpocinout u CoD hry po hrani neceho narocnejsiho(Portal je skvely priklad). Take sem si poridil nedavno Black Ops .Taky to neni spatny (bavim se ciste o MP, ponevadz singl? Ten uz snad ani nikoho nezajima). Proste chci rict ze ne kazdej 12-15 kluk je id*ot co si mysli ze CoD je extrasupermegaluxusni parba a je to jedina hra na svete viz. Kratos jenz se zda ze nehral nic jinyho. Tot vse *4*
        • V MW3 bude to sami? Jestli mluvis o hezke grafice a destrukci tak to si me pobavil.
          Jestli myslis akci to ze na tebe ve vlnach nabihaji haldy nepratel s inteligenci sumici travy a ty je kosis jako kachny na rybniku tak takovou akci si s klidnym srdcem necham ujit. *6*
          • jestli si to přirovnáváš s vyloděním v Normandii z CoD 3 nebo kolik .. tak to máš co dohánět
            • A to mi rika 14 ti lety kluk? Kdyz ty si jeste tahal kacera ja s tvym tatou sedel u piva.*5*
        • Definuj mi pojem "akce", jak ho chápeš ty.
          • v CoD ASPOŇ třeba běžíš po střechách a skočíš na žebřík u vrtulníku .. ve věznici kde si zachránil Price utíkáš před bortící se věznicí,to v BF nenajdeš .. to je př. akce a myslim že v MW3 toho bude mnohem víc
            • tu aspon vidite cielovu skupinu :) zasrani. raz som videl nejaku kompilaciu killov z cod multiplayeru jedno decko za druhym v tom taemspeaku. vide cod a len zacnu brusit rodicom usi aby im to uz kupili.

              takze fandovia COD. spytam sa znova. co konkretne ma multiplayer COD a nema multiplayer BF3? resp v com ma byt lepsi multiplayer COD od BF3?
            • keny11
              Ahaaa tak to jo já jen že jsem slyšel takhle mluvit jedno 12ti letý děcko. Ono tě to přejde neboj.
            • Jo to myslis tu pasaz jak s otresem mozku pelasis o strechach ve stylu parkour a pritom po tobe strili pul Ria a jako na potvoru te nikdo nesejme?! Tak pri tom cloveku vyleti tlak to je pravda ale v momente kdy se sklidni a popadne dech tak si uvedomi jak to bylo stupidni. Wow efekt ktery ma jepici zivot.*5*
            • 14 .. jen říkám svůj názor *3*
            • keny11
              Kolik ti je?
        • keny11
          Tak to máš zajímavý názor na akci.
          • Nejen v MW dílech je akce .. já jen zdůrazňuju co BF chybí .. v CoD se do toho vžiju .. ale v BF doslova deš a střílíš ..
            • "Doslova des a strilis" pokud v BF doslova jdes a strilis,tak nevim ,jak potom oznacujes gameplay COD *1* *1*
            • no a v COD doslova JEN jdes a strilis :) .. btw BF3 zatim vypada jak COD v nove grafice s divnym drzenim zbrane pri behu .. tak se ti to treba bude libit ;)
            • "doslova deš a střílíš .." - A to jako v CoD není? *8* *1* *1*
    • keny11
      Sni dál. Po tolika dílech už by jsi mohl vědět jak Activision přistupuje k pokroku. A nějaké dvě postavy hrdinů to nezachrání.
      • To si povíme potom *1* .. jasně že to nezachrání dvě postavy ale ty dvě postavy v tý sérii hrajou docela roli a já jsem náhodou hodně rád že se ty dva vrátěj .. a určitě nejsem sám *3*
        • Vopred sa ospravedlnujem avsak neda mi to, tebe to asi jebe na hlavu,ze?. Vy cod deticky by ste sa mali spamatat, a prestat vyhadzovat peniaze tym chudakom nenazranym z Activision(viz CEO Boby Kottick). A na BF3 to urcite nema, ani mat nebude. Toto IP uz zomiera ak si si nevsimol, a Activision len zmyka co sa da. Mali by ste cim skor prestat s tymito detinskymi nezmyslami.
          • No ja zase nejaky rozdiel medzi Battlefield a CoD nevidim, a to nemam davno 14 a ani 24. Samozrejme, no flame.
          • Moc to hrotis,je mu 14 let,tak se to da pochopit snad ne.
            Jeho nazory jsou sice usmevne,ale on z toho vyroste(mozna). *10*
            • ten smajl tam byt nemel.
          • hele na druhou stranu by bylo divne kdyby se lidem 2x mladsim libilo to same .. proste co clovek to nazor ... ja jako dite behal s lukem po lese a dnes by me to nejspis jiz nebavilo .. i kdyz .. :)
          • @Kratos
        • keny11
          A já pořád co za lidi si tuhle hru koupí.
          • Ukazkovej pripad bych rekl *1*
        • To vazne nekoho u CoD zajima SP a vsechny ty postavy?
          • Cajk
            taky vůbec nevim za koho sem tam furt padal na zem.. Prostě tam něco mleli během loadingu, blah blah blah secret base a už se šlo střílet.
  • hmm tak mne sa zda ze v MW2 sa bojovalo o vychodne pobrezie pokial viem... Washington , Virginia... *3*
  • tak snad si vyvjari nepredstavujou pod monumentalnosti zvetseni sirky tunelu z 10 na 15 metru a zmeny budou rozsahlejsi nez jen prekopani textur po stranach onoho tunelu .. budu jen rad .. CODko potrebuje restart jako sul ..
  • Tak já jsem MW2 hrál... a stejně jsem tak úplně nepochopil, čím že to situace vyeskalovala. Příběh nesmyslný a nelogický, nicméně ano, monumentální, a snad i epický *4*
    • eskalace byla ze na konci na tebe misto 60 vojaku nabihalo 75
      • eskalace... to když ti na hlavu spadlo během pár minut deset vrtulníků :-)

        ale abych nekřivdil, byla to sranda, podruhý to hrát nemusim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit