Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně zničitelnost. Grafika už kvůli konzolí zlepšovat moc nejde, tak se konečně zapracuje i na hratelnosti. A na délce?
  • Nechte COD žít panebože, BC se vychloubá nějakou zničitelností, koho zajímá zničitelnost panebože?! KUPTE ČI NEKUPTE NIDKO VÁS NENUTÍ, A TY KECY, ŽE TO ZPOMALUJE FPS ŽÁNR HER JE NESMYSL!! KUPTE ČI NEKUPTE tož je težká otázka že?
    • Destrukce vseho druhu je pro nas v realu zcela beznou veci a tak je jen dobre se ji nekdo snazi zapracovat i do her. Hry ktere budou obsahovat funckni a aspon trochu realisticky destrukcni system ( coz zrejme bude jeste nejaky cas trvat) nabidnou zcela jiny herni zazitek a to nejen strilecky. Ovsem bude to klast daleko vetsi naroky na vyvojare protoze se zcela zmeni pravidla tvorby herniho prostredi a hernich mechanizmu. Dnes se sem tam pohodi nejaka ta bedna za kterou se schovaji padousi, pripadne kladasove a je vyhrano. V momente kdy tu bednu budu moci znicit driv nez k ni vubec dobehnou budou muset autori vykoumat jak to udelat aby protivnik nestal uprostred ulice jako nahy v trni a cely herni prozitek z drsne strilecky se nepromenil v trapnou parodii. *3*
    • Nezpomaluje,ale ovlivnuje.A to z jednoho prosteho duvodu-vysoke prodejni cisla.A ostatni si chcou taky obstarat nejakej ten chechtak navic a proto tvori podobne bezduche hry,protoze to je to co leti.
      A koho zajima znicitenep prostredi?Ja myslim,ze kazdeho normalne smyslejiciho cloveka napadne,ze interaktivni prostredi posouva herni zazitek zase kousek dal.
      Takovehle reci muze vypotit opravdu jen zarytej fanatik.
    • hele, je to minimalne 1 herni prvek navic, ktery kdyz se dobre implementuje tak muze znatelne ozivit hratelnost .. i presto, ze v BF je to hodne prehnane
    • keny11
      Koho zajímá zničitelnost? Vim koho nezajímá a to hráče CoD nějak si musí obhájit svou hru. Až se po dalších 5ti dílech tato vymoženost dostane i sem tak tu zase bude vykřikovat jaká to je v té hře skvělá věc.
  • Bezte s tou srackou uz nekam, obycejna tuctovka delana pouze za ucelem zisku. *11*
  • Neřešte už to Call of Duty, dokud budou vydávat čtvrtý díl pořád dokola, není co řešit. *3*
  • NEjhorší ale je, že to ty lidi zase budou kupovat jak diví, takže další modern warfare očekávejte příští rok! MW je vyčerpaný téma
  • Skončete s Modern warfare a vraťte se do druhý světový! To je pro střílečku to nejatraktivnější období.
    • Tak tak,ty "valecne" hry ze soucasnosti uz jsou dost ohrane,druha svetova sice taky,ale uz tu nejakej ten patek nebyla,navic pro me osobne je to obdobi herne atraktivnejsi.
      • Toto je pre mna vskutku zaujimave a neviem pochopit ako moze niekoho ta doba fascinovat.zbrane a vystoroj z tej doby mi pride totalne osumela snad i banbitky vizeraju coolovejsie nez zbrane od Browingu horsia snad bola uz len moda v 80 rokoch.Na druhu stranu zakopove vojny a prestrelky v mestach su pre tu dobu daleko priznacnejsie a uveritelnejsie nez v dnesnej dobe.V podstate dnes pechota uz nebojuje.I ked cod bf dokonca aj momozemstania s crysis vravia nieco ine
      • keny11
        Ještě mnoho velkých bitev 2 sv. nebylo v FPS hře použito takže materiálu je víc než dost.
        • tak mnoho soucasneho nebylo vyuziteho .. kvalitne zpracovane mogadishu a afrika, balkan, studena valka, jizni amerika, irsko .. a co je treba temer netknute je 1.svetova, americka obcanska, britove v africe, napolenske valky, francie vs britanie v americe .. coz jsou taky zajimave obdobi .. korat malo vybuchu, absence automatickych zbrani a cool hlasek z toho nedela moc atraktivni zalzitost pro masy ..
          • Tak ono pokud by si kvalitně zpracoval současné války, tak o ty cool hlášky přijdeš taky. V nejdiskutovanější vojenské akci posledních dní zabilo dvacet špičkově vybavených týpků čtyři chlapy, z nichž zřejmě jeden se bránil, a neozbrojenou ženu, a navíc u toho přišli o supermoderní vrtulník. A jaký to byl úspěch! Ve hrách je to obráceně: hráč, s podporou pár (vesměs neozbrojených či neschopných) týpků a jedné (sexy) ženy, zabíjí desítky špičkově vybavených týpků. Takže materiál pro hry v současnosti je, ale hráli bychom na špatné straně :-)
            • tak zase bavime se o hrach, udelat 20 hodinovou hru ve ktere by jsi 16 hodi sedel v nakladaku a 3 hodky hlidal vjezd do mesta a 1 hodku zabil strilenim naslepo na 400 metru vzdaleny barak by te asi moc nebavilo :) ... ale hlaska typu "FU motherfckers, eat this shit" (ktera v soucasnoti autenticka je) by z ust britskeho dustojinka veliciho k zamireni druhe salvy znela ponekud komicky :)
          • keny11
            Co já bych dal za 1.sv. taková hra by si u mě našla místo. Ale jinak napoleon nebo válka za nezávislost to by snad ani nikoho nebavilo a jako FPS hra si to ani neumim představit jak by se to hrálo. Nejsou potřeba rovnou automaty ale myslim si že opakovací pušky jsou hranice kam až lze jít všechno starší už by nešlo.
      • Jejda, to jsem slyšel před pár lety přesně obráceně a už to tu máme zase. *1*
        • Jj,ono se to pohybuje v cyklech.Kazdopadne pro me je atraktivnejsi ta druha svetova.
  • Mohl by mi nekdo poradit jestli si mam koupit Call of Duty 8 nebo Battlefield 3? Obě serie se mi hodně libeji ale za obe hry se mi nechce utracet penize.
    • Nejlepsi bude,kdyz si pockas az obe hry vyjdou a vyzkousis si je sam,pripadne mrknes na nejake gameplay videa a recenze a rozhodnuti uz musis udelat sam.
      Ptat se co bude lepsi,kdyz z jedne hry ukazali par minut ze SP a u druhe jsou jen PR kecy je hodne mimo.
  • Docela by mě zajímalo, jak by CoD pokračovalo bez hrozby konkurecne v podobě BF3. Asi nijak bych řekl.
    I když mě spíš zajímá jak na tyto keci dokážou nalákat hráče (normální hráče), když zatím ještě vůbec neukázali ukázku ze hry zatímco BF3 už se nám ukázal..
    A ještě jeden takový detail. Nedávno sem četl že IW nechcou vytvářet nový engine, protože by to bylo kontraproduktivní a já opravdu chcu vidět jak třeba takové zničitelné prostředí zvládne stařičký IW engine *3*
    • no pod pojmem znicitelne prostredi se toho muze skryvat hodne...
      taky destrukce neni to same jako destrukce.. mas nekolik moznosti tak to udelat... klidne tou nejhorsi metodou vubec jako je vymena modelu :D kdyz se to zamaskuje za dostatek efektu exploze nebo neceho podobnyho tak to ujde... destrukcni prostredu jde jednoduse naroubovat i na UE 2.5 (Unreal Tournament 2004) jak ukazal mod Exiom a jedina limitace kterou engine ma je to ze nepodporuje vic jader ...
    • Coz oto,v nejake forme mozna zvladne,ale podepise se to na neprimerenych narocich.
      Lepeni novych prvku na postarsi engine,kterej na tu modulaci neni stavenej(jako napr source) od zacatku ,je vetsinou peknej hnus.
  • To je zase komedie, ta diskuze tady.
    • A nejvetsi komedianti jsou ti,kteri sem napisou o tom, jak moc jsou nad veci. *1*
      • No ba že.
        • Spravne...
          • A tak to má byt.
            • A nikdy jinak.
            • jak jinak *1*
  • když už je v CoD nějaká invence tak to musí zkopčit od BF :-( Shame on them

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit