Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemohu si pomoci , jediné plus vidím v jetpacku a přítomnosti wanzerů ...jinak to je ineraktivní jako codbattlefield dneska :(
  • Video pěkný, ale uvidíme jaká bude skutečná hratelnost.
  • dilinja
    ja myslel ze bude jenom MP
    • Nieco na sposob Frontlines: Fuel of War
    • Měl by být, ale asi v závislosti na nějakým story modu s jednotlivými misemi v něm budou obsaženy příběhový prvky formou takových skriptovaných blbinek, jak je právě vidět ve videu.
      • Mato1987
        Hmm niečo podobné sa pokúšali spraviť aj v red orchestra 2 a nevyšlo to nejako príliš dobre.
        • V RO2 nevyšlo snad nic příliš dobře.
  • Ronox
    Mě hlavně dostává, že to je modifikovaný Source Engine 1 .. kluci s ním dost kouzlí a jsem zvědavej na Source 2 až valve konečně něco vypustí.
  • Hratelnost tedy vypadá vážně luxusně - jetpacky kombinované se střízlivým parkourem a do toho všude kolem Titáni. Nicméně hra se mi vůbec nelíbí po vizuální stránce - vypadá téměř tak špatně jako několik posledních let Call of Duty.
  • Tushan
    vždyt je to jen COD z omáčkou navíc. strčte si to do čokodírky
    • Rukopis části lidí z IW se nezapře, to je fakt. Ale ač se to paradoxně jeví na první pohled nekomplexně a chaotickou akcí dost přeplácaně, atmosféra a potenciální zábava se tomu upřít nedá.
      • Ronox
        Přesně. Moc nehraju ty klasický MP jako je BF3 a CoD. Dřív jsem hrával podle času, tak buď rychlej dm v cod nebo větší mapy v bf, když jsem měl víc času. Tohle se mi atmosférou hrozně líbí a i ta rychlost a plynulost, když leze do/z titána. Vypadá to dobře, tak uvidíme jak to dopadne.
    • Jack1947
      Neni, je to COD´´ s mechy a nicenim mechu, vystupovanim z mechu a ani mi to nepripomina moc cod, sanci bych tomu dal byt pouze online ( na offline se jako vzdy zvysoka kali).
      • Tak bacha, podle autorů je pro ně slovo mech "dirty word".
  • Ataker
    "Titanfall vypadá jako skvělá a intenzivní zábava" o tom žádná *3*
  • vypada to jak nightmary z code geass :)
  • Upřímně musim říct, že naprosto souhlasim s Alešem. Představení téhle hry mě opravdu moc nenadchlo, natož abych pak byl nějak odvázanej, ale tohle video mě přesvědčilo o tom, že Infinity W... ehm tedy Respawni znovu posunuli hranice MP. Do týhle hry jdu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit