Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tady vidím potenciál prosedět u hry zase dlouhý hodiny. Trochu mi to připomíná Unreal Tournament, kde jsem se v bitvě taky ztrácel a nevěděl o světě :-).
  • Vojáčci jsou nějak moc flexibilní, z okna do okna jak banda spidermanú, aby v tom nebyl spíš zmatek
  • uuuuu to vypadá dobře!!!
  • Dýcha to na mňa hrateľnosťou z CoD4 - proste po videu si to chcem zahrať. A aby nie keď to robia ľudia, ktorí pracovali na CoD4. Je to super, že odišli z IW a môžu nám ponúknuť iný herný zážitok, než aký chcel kravaťák z Moneyvisionu.
  • Tak tuhle hru jsem až dodnes míjel a v podstatě o ní nic nevěděl, ale video mě doslova nadchlo jako už dlouho nic. Vipadá to skvěle a pokud je to Source Engine, tak klobouk dolů. Nejvíc mě potešila snadná zničitelnost těch velkých robotických mechů. V jiných hrách, pokud máte něco podobného a řídíte, stává se hra v té chvíli dost nudná a jste nesmrtelní.
  • Vypadá to super, snad to bude fungovat a ne jako v Crysis kde kopnu do auta a ono se zasekne ve vzduchu nebo jako v BF3 přeskakování, či kuchání apod..
  • Vypadá to suprově, a nějaké šílené DLC by mohlo být na způsob Pacific Rim :)
  • Jack1947
    Po shlednuti, videa taky konstatuji ze to vypada celkem hezky ( ovsem zname pak tu realitu) minimalne ten zajimavej beh po zdi a hop rovnou do stroje ( abych nahodou nekomu tim mechem nezvedl mandle).
  • Pilgrim66
    Wow, tak ze středně zajímavý hry po tomhle videu se hra zařadila do very interested škatulky. Vypadá to fakt dobře, možná jak napsal autor až nezdravě velká naděje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit