Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tady vidím potenciál prosedět u hry zase dlouhý hodiny. Trochu mi to připomíná Unreal Tournament, kde jsem se v bitvě taky ztrácel a nevěděl o světě :-).
  • Vojáčci jsou nějak moc flexibilní, z okna do okna jak banda spidermanú, aby v tom nebyl spíš zmatek
  • uuuuu to vypadá dobře!!!
  • V RO2 nevyšlo snad nic příliš dobře.
  • Dýcha to na mňa hrateľnosťou z CoD4 - proste po videu si to chcem zahrať. A aby nie keď to robia ľudia, ktorí pracovali na CoD4. Je to super, že odišli z IW a môžu nám ponúknuť iný herný zážitok, než aký chcel kravaťák z Moneyvisionu.
  • Tak tuhle hru jsem až dodnes míjel a v podstatě o ní nic nevěděl, ale video mě doslova nadchlo jako už dlouho nic. Vipadá to skvěle a pokud je to Source Engine, tak klobouk dolů. Nejvíc mě potešila snadná zničitelnost těch velkých robotických mechů. V jiných hrách, pokud máte něco podobného a řídíte, stává se hra v té chvíli dost nudná a jste nesmrtelní.
  • Nieco na sposob Frontlines: Fuel of War
  • Vypadá to super, snad to bude fungovat a ne jako v Crysis kde kopnu do auta a ono se zasekne ve vzduchu nebo jako v BF3 přeskakování, či kuchání apod..
  • Vypadá to suprově, a nějaké šílené DLC by mohlo být na způsob Pacific Rim :)
  • Jack1947
    Po shlednuti, videa taky konstatuji ze to vypada celkem hezky ( ovsem zname pak tu realitu) minimalne ten zajimavej beh po zdi a hop rovnou do stroje ( abych nahodou nekomu tim mechem nezvedl mandle).
  • Mato1987
    Hmm niečo podobné sa pokúšali spraviť aj v red orchestra 2 a nevyšlo to nejako príliš dobre.
  • Pilgrim66
    Wow, tak ze středně zajímavý hry po tomhle videu se hra zařadila do very interested škatulky. Vypadá to fakt dobře, možná jak napsal autor až nezdravě velká naděje.
  • Nemohu si pomoci , jediné plus vidím v jetpacku a přítomnosti wanzerů ...jinak to je ineraktivní jako codbattlefield dneska :(
  • Video pěkný, ale uvidíme jaká bude skutečná hratelnost.
  • Ronox
    Přesně. Moc nehraju ty klasický MP jako je BF3 a CoD. Dřív jsem hrával podle času, tak buď rychlej dm v cod nebo větší mapy v bf, když jsem měl víc času. Tohle se mi atmosférou hrozně líbí a i ta rychlost a plynulost, když leze do/z titána. Vypadá to dobře, tak uvidíme jak to dopadne.
  • Měl by být, ale asi v závislosti na nějakým story modu s jednotlivými misemi v něm budou obsaženy příběhový prvky formou takových skriptovaných blbinek, jak je právě vidět ve videu.
  • Rukopis části lidí z IW se nezapře, to je fakt. Ale ač se to paradoxně jeví na první pohled nekomplexně a chaotickou akcí dost přeplácaně, atmosféra a potenciální zábava se tomu upřít nedá.
  • dilinja
    ja myslel ze bude jenom MP
  • Ronox
    Mě hlavně dostává, že to je modifikovaný Source Engine 1 .. kluci s ním dost kouzlí a jsem zvědavej na Source 2 až valve konečně něco vypustí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit