Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Překrásně napsaná recenze. I kvuli ní jsem dostal chuť ozkoušet. A :Souhlasím, že je to nezapomenutelný zážitek. Tak super gameplay jsem asi od half life 2 série nezažil. Dlouho mě takhle nic nechytlo. Zvažoval jsem jestli nerefundnu poprvé v životě, páč jsem toho kupoval nějak víc a tohle jsem zkusil spíš ze zajímavosti...nakonec jsem se nemohl odtrhnout a ostatní gamesy ležej ladem. 50 hodin a jsem tak v půlce:)) Už mám základnu jako prase a teprve testuju brawl.) Variabilita herní atmosféry je prostě famózní, atmosféra neuvěřitelně pohlcující. Cena je opravdu výsměch, kdo pokukuje, ať neváhá. Negooglete, hrajte a užijete dle mého přelomovou záležitost, která nastavila vysokou laťku.
  • Tohle je paradni gamesa. Ne jako ta Vavrova zrudnost. Paradne hratelny uz v bete, zadny bugy na kazdym rohu. Ma to napad a ten je prakticky perfektne zrealizovanej.

    Jediny drobny minus, ze to nema aspon malej multak, protoze vetsi ponorka by poskytovala paradni prostor pro kooperaci 2-4 lidi. A zakladna by taky byla veselejsi. Stazeno, otestovano, koupeno (za cca 10Ecek).

    Mimochodem, tomuhle se rika EA, protoze komunikace s hracema byla perfektni, hra byla na zaklade pripominek realne a viditelne upravovana, aktualizace vychazely pravidelne a obsahovaly to, co tvurci slibili.
    • Jaká Vávrova zrůdnost puberťáku ? Tak sis kopl no , ale jinak ta tvá poznámka nemá žádný smysl , protože to je úplně jiná hra :) Tak se rychle vrať do kuchyně mamka ti dělá koláč, budeš ho mít ještě teplý :P
    • Ty ses d3ment az to hezky neni. Myslim ze ani nemas praci, kdo by zamestnal takovyho ocasa
      • Cospak curacku, slapnul sem ti na bebi?
  • oprava*teprve testuju Prawn.)
    P.S. Drapák je super. Zdrhnul jsem s nim v noci poměrně dotěrnému Reaprovi ne za úplně klidné atmošky:))
  • Coffin.Corner
    Teda úplně mě to vcuclo. Není špatný si k tomu pustit Waiting for Cousteau od Jarreho :)

    https://youtu.be/pH2UxxdXAfg
  • To chce humor, SubCulture na gogu stále nenajdete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit