Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ohledně "Vychází na platformách: Windows" Pro konzolisty, s PC verzí vyšla rovněž Xbox one verze a na Playstation verzi se aktuálně pracuje.
  • Zkoušel to někdo s headsetem?
    • Jo zkoušel ale jenom v early accessu. Bylo to super, ale mělo to dva nedostatky.
      První byl ten, že inventář/tablet byl moc blízko k očím a tedy nepoužitelný, ale tohle snad opravili před releasem.

      Druhý byl v tom, že doporučený způsob hraní s headsetem je ovladač místo myš/klávesnice. A na to jsem si nezvyknul.
      • Díky za informaci. Myslíš jako gamepad a nebo ty VR udělátory? Mě přijde že na ně je to jako dělaný.
        • Gamepad
          • Safra. To je škoda.
            Co nějaké tipy na VR počin?
            Co jsem zkoušel, tak gamesy tak nějak nic moc.
            Talos Principle dobrý, Serious Sam lepší. Everspace dobrý, ale náročný na oči.
            GORN pecka u který se vždycky zapotím a beru to jako rozcvičku. Fallout nic moc.
            Přijde mě že nejlepší zábava je prolézání free obsahu.
            Google Earth je naprostá bomba a fajn je i slodování zápasů v DotA.
            • kurnik, se mi pomotala Arizona sunshine a Tequila sunrise *1*
            • já si hodně užil Superhot VR, Arizona Sunrise (se zapnutým locomotion) a Robo Recall (s teleportací i modem na locomotion) ....ostatní hry postupně zkouším ale tyhle jak jsem jednou pustil tak jsem je musel dohrát než jsem zkusil zas něco jinýho *4*
            • Není zač. Akorát bacha na prostor. Jinak to bude jak s tou holčinou u toho posledního videa na steamu.
              Jsem si myslel, že místa mám dost a tam začínáš a končíš boj pozvednutím zbraní - hned jsem hnáty nacpal do lustru.
            • Já naopak díky za tip na GORNa :)
            • ED jsem zkoušel, ale kvůli malé úhlové velikosti vesmírných objektů to není zas tak dobrý.
              A pak mně přišlo ovládání trochu na prd, bo to hraji s myší a klávesnicí a když mě to napíše abych stiskem "j" vypadl z cruisu tak s headsetem na palici nevím kde je :)
              Vizuálně mě přijde lepší ten Everspace - tam jsou to v podstatě takový ostrůvky s objektama a hezky se na to dívá. Plusem je také arkádové ovládání - jak pro koho teda.
            • Nejlepsi zazitek co jsem s VR mel tu cest zkusit je Elite Dangerous. Jedna z prvnich a doposud nejlepsi VR her . Slysel jsem taky ze novej IL2 je s VR zazitek ale tam se bojim bude slabsi rozliseni hrat hodne velkou roli nemel jsem ale moznost to vyzkouset.
        • ty VR ovladače to právě bohužel nepodporuje
  • Mohli by přidat do aurory mrtvoly a v časové kapsly bi mohli dát víc místa
  • Noo, po skvelom uvode a cca desiatich hodinach prisiel utlm. Postavil som kyklopa, zakladnu a presmejdil aliensku stavbu. Radio je ticho a mne sa nechce nahanat nove materialy a plany.
    Hra je super, ale ja taketo survival crafting veci nedokazem hrat dlhsie ako par dni. Kto to ma rad, tak ten sa bude paradne zabavat.
  • Proc tam mate odkaz na Forgotten Anne trailer?? neni tam chybka?? *3*
  • Pro milovníky No Man's Sky je tohle zajímavá alternativa. Ty hry se v mnohém podobají.
    • No Mans Sky dokáže být v jistých ohledech nejen nudný ale občas i frustrující, což od relaxační hry nechceš.
    • v čem konkrétně? můžeš to nějak rozvést?
    • Ale zásadní rozdíl je, že tohle je zábavná hra.
  • škoda, že to nie je pre PS4
  • Subnauticu jedine v HC modu.
  • Jack1947
    Nemůžu si pomoct ale já v tom vidí no man sky ale pod vodou teda v ponorce *4*
    • Taronyu
      Tak ja ti teda rád pomôžem. Vidíš zle. *5*
      • Jack1947
        No co podobnej svět, minimum akce a ostatně i grafika není tak vzdálená. I když tady je vlastně víc příběhu než v NMS.
        • Je to úplně něco jiného s s NMS to nemá společného absolutně nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit