Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Dloouho nebyla ždná Star wars SP only hra

    Každý na to čekal každý fanoušek, Star wars, no a co dostal po slibném začátku jen další klon Dark souls navíc ne moc povedený -.- co naplat že grafika je super ale hra je nudné běhání někam, někde něco sebrání potvory vám dají 3rány a je konec...


    Nojo tak se holt bude muset čekat déle na něco lepšího, pochvala za celkem dobrou optimilizaci.

    Trochu mi to připomělo Mafii3 prvních pár hodin super a pak nudný grind tady jsem to opravdu nečekal hádanky nevadí ale není to přesně to co většina lidí čekala takže pro mne promarněnej potenciál. Filmečky a postavy super ale když tam skřípe hratelnost tak to opadá, njn třeba počkat na něco podobného jako ten zrušený projekt to by bylo fajn potažmo DLC+Update ale svoji šanci docela promarnili. 6-7/10 by bylo v dhledné době a spíše těch 6 za mě.

    Tentokrát dobře zamakali i na vládání dá se to na klávesnici hrát v pohodě.

    Opravdu by mě zajímalo kde kdo přišel na to udělat ze Star wars něco podobného.

    • :D L2P

  • Hra není špatná, ale pohyby hlavní postavy nic moc. Přijde mi hrozně splašenej, pohybuje se rychle jak blecha. Obzvlášť , když jsem dohrál RDR2 , kde byla hlavní postava jak zpomalený film. :)

  • Dřív než jsem recenzi otevřel mi bylo jasné, že hra bude mít známku 8......

    Asi klasické hodnocení každé AAA hry :) 

  • Thanquol

    Graficky 3/3*

    Herne/mechaniky 2/3*

    Pribeh/lokace/postavy Ok SW Vader.. 3/3*

    9/10 

  • Takováhle EA se mi i trochu začíná líbit.. 

    • twicer

      Jak málo stačí na opití rohlíkem

      • mno nevím, já jsem spokojen třeba s BF5, Need for speed se také docela povedlo a tohle taky není propadák. Polevili s mikrotransakcema a obecně se o hry docela staraji. Tady podle mě jsou rozhodně na dobré cestě.

        • Morlang

          Nejsou. Hral si predchozi SW hry?

        • twicer

          Nebylo by fér kdybych řekl že se nezlepšili, ale aby jim to taky vydrželo. Přijde mi že to zlepšení přišlo hlavně po mizerných prodejích, než že by se to tam všechno otřáslo a společně si řekli že to dělali do teď blbě a že teď už bude jen a jen dobře

        • Jack1947

          No mmikrotransakce nejsou ale co není může být na každém rohu bedna s jiným ponchem a "vylepšením" meče.

  • Hra ma skvelu atmosferu, hudbu a hratelnost  ale nebola by to hra od EA keby jej sucastou nebolo sklamanie - hra ma tak 10 hodin. V piatok mi hru dorucil kurier a v nedelu som mal hru prejdenu.

    • madPav3L

      Hm, na konkurenčním webu psal jeden redaktor, že hru prošel za 13 hodin a ty píšeš deset.

      Já jsem se zrovna včera koukal a po 13 hodinách jsem příběhově na 54%, jestli vše půjde jako doposud, tak v tom nějakých 10-12 hodin ještě strávím nebo ten konec má nějaký rychlý spád nebo nejsou žádně další planety, či co? Teď jsem odemkl přitahování a mám tři planety prozkoumané na nějakých 75% v průměru.

  • Hra je v pohodě, hlavně mě ten mix Uncharted a DarkSouls vůbec nevadí, není proč. Dark souls me nebavily kvůli atmosféře. Ale Star Wars je jiné kafe, takže mi nevadí procházet nějakou část pořád dokola, protože je tam moc potvor a po cestě umřu. Plus objevování a to že vám hra skoro nikdy neříká "honem utíkej támhle, a pak támhle", explore me tady baví.

  • karlman.hajsky

    Snad se to tu ještě neřešilo, ale může mi někdo prosím říct jak hra vypadá a jede na stařičkým PS4 nebo Xbox One S? Díky 

    • uher

      Blbě. 

  • Ilusiveman

    Do roka to zahraji. Ten Hype u mě  úplně nedopadl a zas tak to univerzum asi úplně nerozsiruje, takže no stress.. 

    Ps:Go Baby Yoda, go. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit