Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin

    Blahopřeji majitelům Xbox One X...včera jsem koukal na Digital Foundry technický rozbor a nativní 4k+TAA....hmmm klobouk dolů Rockstare. 

    Ještě cca 5,5 hodiny a jdu taky na to.....

    • Plus jeste kdyz to jede stabilneji jak ps4 pro, ktera musi v zakladu pocitat jen pulku toho 4k. Proste O_O

      • Honzajs

        Vzhledem k pozorovací vzdálenosti od televize mi je vcelku jedno jestli hra běží na 4k,  nebo full HD. Ze 3.5 metru to se svým zrakem stejně nemám šanci poznat :) Před koupí jsem váhal jestli Xbox one X nebo PS4 pro, ale díky exkluzivitám na PS4 to vyhrálo Sony a nelituji. 

        • Presne. Nelze srovnavat videa digital foundry na PC monitoru s realnou zkusenosti konzole + TV.


          Tohle je mozna prvni duvod, kdy bych alespon zacal uvazovat o koupi xbox one x, kdyz teda mel dobrou 4K + HDR TV. Jinak PS4 se svymi exkluzivitami vede, a to o poradnej parnik a je uplne jedno, ze ma nizsi vykon.

    • Jack1947

      Ještě aby ne s tou jejich našláplou konzolí nicméně to je tak všechno no😀

  • nightborne

    Mno, snad jediná věc, co mi zatím vadí, je, že si zbraně nepamatují druh munice, co jsem do nich naládoval. Zapomínám to pravidelně přebíjet a pak se účastním přestřelky s klasickou municí, zatímco mi v batohu hnije nějaká lepší.

    Jediná maličkost, kvůli který občas brblám, ale jinak... sakra, těžko se od toho vstává, těžko.

  • Jenže za jakou cenu? Doporučuji článek "Inside Rockstar Games Culture Of Crunch". Přitom je to jen hra a zrovna western mě ani moc neláká.

    • Destaa

      Za jakou cenu? 55-60 hodin týdně makáme v práci často taky, a to nejsme v "crunchi". V Rockstaru mají na herní průmysl celkem klidné crunche podle toho článku.

      V nejvytíženějších měsících mají průměrnou pracovní dobu 45.8 hodin týdně...to máš skoro jako normální pracovní dobu v ČR, s tím rozdílem, že mzda v Rockstaru začíná na nějakých 80 tisících měsíčně. Za to bych těch pár hodin navíc teda přežil.

    • jen at makaj flakaci

    • TheGGG

      doporučovat článek z takového pomateného braku jako kotaku... co příště polygon... cnn? 🤮

      • Až na to, že obsah článku by se nezměnil ať by vyšel na jakémkoliv webu.

        • TheGGG

          ale změnil... kotaku a další bulvární braky rozmáznou co můžou a zbytek nafouknou.

  • RDR možná na PC nebude, ale vyjdou jiné westerny. Co třeba tohle? RDR to zrovna nebude, ale to neznamená, že je to špatné..

    https://www.farflame.cz/clanek22.htm

    • Johnny

      tady je diskuse k RDR 2... to že na PC vyjde třeba jinej western je uplne fuk. Nebude to RDR .. :P

  • Phillios191

    Prostě rockstar... :)

  • drasta

    Ja si rikal ze pockam az dohraju Horizon Dawn ale ted uz nevim. To zase bude doma reci ze jenom hraju :D

  • Tafaraj

    Už jen 7 hodin :) a nějaký ty drobný

  • Není recenze jako recenze, tady zkrátka bugfest nevadí :-D

    • Maxianimal

      jsem ve 35% hry a nenarazil jsem na JEDINÝ bug. O čem to sakra mluvíš?

    • Tak oni si na bugfest nestěžují nikde. Čím to asi bude? :-D

      • Vaší nedostatečnou informovaností? :-D

        • twicer

          a nebo tím že si to nikdy nehrál? :D

        • Mám zatím odehráno jen nějakých 20-25 hodin, ale ještě jsem se nesetkal s jediným bugem a ani glitchem, což je v dnešní době skoro zázrak (ale je fakt, že hraju z 99% na pc, kde je to možná častější? Nevím).

          Tohle mi rozhodně jako bugfest nepřijde.

        • Jakože lidi co v tom mají desítky hodit mají o hře méně informací, než ti co ji nehráli?

        • Derp_1337

          trololol


          Když porovnáme (pozitivní) názor recenzenta, který hru skutečně hrál a dohrál, s (negativním) názorem člověka, který hru vůbec nehrál, ale jenom si "přečetl pár komentářů kdesi v diskuzích", tak všichni čtenáři dají přednost názoru recenzenta. Tady se není o čem bavit.

          PS: samozřejmě netvrdím, že ve hře nejsou bugy, ale pokud vím, tak nic závažného. Spíš glitche, že se třeba kůň objeví na zvláštním místě nebo překrývá jiné textury.

  • Odulin

    Díky za recenzi, 10 se dalo tak nějak čekat.  ale to čekání na zítřek po šichtě 😬

  • Johnny

    GTA mě nikdy nebralo. A nebere doted. Narozdíl RDR 1 sem miloval, dvojka už se začne za par hodin stahovat a už sem natěšenej skoro jako když vychazel skyrim <3

    Akorad sem si na to musel pujčit PS4, ale zadara a po dohrání zas vrátím takže cajk :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit