Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc

    pekne si pockam na PC verziu :)

    • jindra.veliky

      tak si to cekani uzij, jestli to vubec vyjde

      • Jack1947

        Výjde.

        • radim.zaty

          Když to říká místní vrchní dojmolog, tak jsem klidný.

          • Jack1947

            Výjde je to jasné, ale troll si jak chceš.

  • lito

    tvl, stejně bych tam uvítal Morriconeho, to bych fakt kupoval hned. Vždycky mě ta hudba v těch westernech uzemnila, a proto ty filmy mám opravdu rád, i když nejsem  nějaký extrea fanda westernů. Takhle počkám na slevu, už jsem se spáli s Max Paynem 3, GTA IV a GTA V.

    • Lukass

      Jo presne,  jeho hudba by tomu dala tu pomyslnou tresnicku. 

      Miluju jeho filmovou tvorbu,  Hodny zly a osklivy a finalni souboj,  nebo Pro par dolaru navic,   to je genialni. 

      Jinak souhlas ze Max Payne 3 je brak,  ta hra me ve sve dobe silene zklamala. 

    • Destaa
      Pokud ses spálil s Max Paynem 3, GTA IV a GTA V, tak to nekupuj ani pak, hry od R* očividně nejsou pro tebe. 
      • Johnny

        Já GTA považuju za šit. Ale RDR mě neskutečně bavilo...

        • bolehlav

          Presne. Nebo San Andreas bylo super ale zase GTA V me treba vubec nebavilo... 

  • PCMR

    Jenom 97? To vypadá, že overrated status GTA5 nebylo překonán. No nic, tak snad GTA6.

  • Zaho
    10/10 a já si říkám, třeba bych tuhle hru neměl ignorovat.
    Pak mě napadne, kolik asi dostalo GTAV a zjistím že taky 10/10. V klidu pokračuji v ignorování.
    • radim.zaty

      Já jsem GTA V taky pořádně nehrál. Nikdy jsem se k tomu nedostal, stále bylo co hrát a nějak mě ten setting, kdy hrajete za zločince (a v případě GTA V za jednoho totálního magora) nikdy neseděl. 

    • Maxianimal

      Všechny to šíleně mrzí.

    • Takže kvůli GTA V recenzi ignoruješ hry co tu dostanou deset a méně? Nebo jak jsi to myslel? :-D

      • Zaho
        Ne hodnocení 10/10 mi v ničem nevadí. Jde spíš o to že jsem se podíval jak hodnotili, dle mého názoru, podobnou hru od stejných tvůrců a usoudil jsem, že bych měl brát 10/10 s rezervou. Nerad bych si koupil GTAV z divokého západu. Koncept GTA jsem si už užil dost.
        • bukrr

          Řekl bych, že z recenze je jasné, jak rozdílné ty dvě hry jsou 

      • Maxianimal

        Já bych to viděl na dalšího z řady hejtrů, kterým se nelíbilo GTAV, nebo spíš GTAO a myslí si, že to někoho zajímá. Snaží se nastartovat ten nudnej stokrát omílanej hejt na GTAV.

  • Tafaraj

    Hoši hoši, že si nejdete roztrhat občanky :D 

    Viva RDR 2

    PCMR sucks :D 

    Hraju na PC i na konzolích

  • dworkin

    Má to pěknou atmosféru a baví mě to, ale dvě věci mi tam vadí. Za prvé, ovladání laguje, jiné hry jsou daleko svižnější. Ona vlastně celá hra je taková pomalá... než se někam rozejdu nebo rozjedu, to jsou věky. Teď jsem dohrál poslední Uncharted a proti tomu je RDR2 doslova šnek (zvýší se rychlost později ve hře?) Za druhé, často nevím, kam mám dál jet. Někdy je na mapě žlutá značka, ale často tam není vůbec nic, takže jedu zpátky do kempu a tam chodím sem a tam, dokud nenarazím na postavu, která mi zadá další quest v hlavní příběhové lince. Vím, že někdo právě tohle miluje, já mu to neberu, ale nemám tolik času, abych pročesával mapu a zjišťoval, co se ode mě vlastně chce...

    • Co? Hlavní mise jsou na mapě vyznačené. Stačí tam dojet a hrát. Jaké, že přijedeš a nikdo tam není? A jak můžeš v kempu dostat další příběhový quest jen chozením sem a tam když tam zrovna další příběhový není?

      • dworkin

        Já jsem je tam opakovaně vyznačené neměl. Asi teda bug? Já tu hru chci hrát, nemám potřebu si vymýšlet neexistující překážky. :)

    • residentevilfans

      Koupit si takovou hru a nemít na ni čas, heh jak nevhodné. 

      • dworkin

        Ne, nemám čas pobíhat po mapě a naslepo zkoušet, kde vlastně pokračuje hlavní (!) příběhová linie. Resp. ten čas tomu věnovat nechci. Plnit čtyři hodiny příběhovou misi mi vůbec nevadí a na ni si ten čas najdu. Chápeš ten rozdíl nebo potřebuješ ještě nějaké podrobnější vysvětlení?

        • jindra.veliky

          nikdo jinej takovej "problem" nezminuje, tady bude spis chyba mezi konzoli a gamepadem

        • Nemám čas hrát hru :-D Dworkine, ty jseš fakt vocas, každej už tě sice moc dobře zná, ale ty vždycky přijdeš s další laskominou :-D

          • dworkin

            Máš problém s pochopením psaného textu. Což je asi i ten důvod, proč máš ban a musíš multinickovat. :)

            • Hele, to se dá fakt léčit, ta tvoje schíza :-)

        • flash789

          A proc nam to rikas, to je tvuj problem... Nemas cas a nechces, no..co my s tim..

          • dworkin

            Fakt nechápeš smysl diskuse? Jako fakt?

            • Fakt nechápeš, že na ty tvoje moudra tady není nikdo moc zvědavej? jako fakt? 

              • twicer

                Reakce na příspěvek:

                nápodobně :)

              • dworkin

                Reakce na příspěvek:

                Frustrovaná multinicka v akci. :) Přiznáš se aspoň, který účet máš zabanovaný, že musíš vytahovat tuhle náhražku? Nepřiznáš, viď. Na to seš moc zbabělej.

                • dworkin

                  Reakce na příspěvek:

                  Ten pocit, když frustrovaná multinicka nazvrací zase nějaké urážky do diskuse a moderátoři to smažou dřív, než se k  tomu dostanu a tím pádem mě to neobtěžuje... :) Bájo.

                  • Matees

                    Reakce na příspěvek:

                    Asi po třetím komentáři kterysi tady pustil bych ti hodil jednu na lico ať se probereš...musíš být monstrózní šašek 

                    • dworkin

                      Reakce na příspěvek:

                      Registrace před 4 dny? No to víš, že se s tebou tady bude každej bavit. ;D

  • Věnoval jsem hraní této hry celý víkend a jsem maximálně nadšený. Tak obrovská a komplexní hra tady už dlouho nebyla. Hra je nacpaná obsahem a skoro pořád nevíte, co dělat dřív. Osobně se pozastavuji nad jedinou věcí. A to jsou zdejší komentáře řešící technické zpracování hry. Bože, jak je tohle zbytečný. Ta hra je opravdu krásná a těch ohromujících detailů na které narazíte jsou tuny. Je logické, že jsou hry na konzolích maličko jinde než ty na PC, ale ruku na srdce, opravdu je technické zpracování to nejdůležitější? Za sebe můžu říct, že je to hratelnost a obsah hry a ten je v případě RDR2 naprosto enormní a fantastický.
    • twicer

      Zcela upřímně bych řekl že technické zpracování nezáleží na platformě, jako spíš na titulu samotném.

  • Kravicka

    Rekonstrukce 4k + TAA = RIP

    https://youtu.be/_mTIPXwcDGQ?t=587

    • Tafaraj

      Tohle strašně ovlivňuje hratelnost :D 


      ale jednou taky dospějete :)

    • ucho

      týjo vypadá to parádně. hned jak budu mít trochu volného času, musím pořídit.

  • nightborne

    Když jsem kupoval Switch, mohl za to (krom zájmu o exkluzivity, samozřejmě) do jisté míry Adam a jeho nadšení ze Zeldy.

    Teď mi zásadně cuká ruka nad pořízením PS4 a opět za to krom exkluzivit může Adam a jeho oslavný text.

    Ponaučení? Adam se minul povoláním, správně měl být podomním prodavačem herních systémů.

    • Mart9

      Počkej na black friday a kupuj PS4. Není nad čím přemýšlet.

      • nightborne

        ... Trpělivost není moje silná stránka.

        ... V pondělí se do toho vrhnu, ehm.

  • Jack1947

    Jsem si říkal kolik to asi bude mít když GTA mělo 10/10, 9/10 je málo a hle 10!

    Já nevím nejlepší konzo... PS4 hra ? možná s nejvíce možnostmi, volností a aktivitami.

    Jo, na PC to bude hezké, to bez debat... jen je třeba počkat😉

    • jindra.veliky

      klsickej jack, nic nehral ale hodnoceni nesouhlasi

      • Jack1947

        Já ti to taky neberu milí Jindříšku😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit