Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorší je, že teď ještě podělali Fallout V tím, že tam dali multiplayer....

    • twicer
      Kdyby teď vyšla pětka, tak to bude jen trochu vylepšená verze 4ky a brečel by si tu opět. 

      Prostě si počkej a todle ber jen jako spinoff série, čímž ostatně i je. Nemáš rád multiplayer, nehraj to, nesleduj to a tvůj život bude zase kompletní

      • Prave ja bych chtel aby vysla uplne stejna hra jako ctyrka, ale jenom s jinymi frakcemi a treba novyma potvorama, ale principialne kdyby to bylo stejne, tak super. Ctvrty fallout se mi libil.

      • Spíš škoda, že to neoutsourcovali někomu jinému. Podobně jako TES Online. Taky mě TES MMO nebere, ale vzhledem k tomu, že to Bethesdně nebralo zdroje (až na nějaké ty konzultace), tak to tolik nevadilo. Si měli najmout externí studio a sami se věnovat nějakému pořádnému příběhovému RPG. Nebo udělat něco menšího na úplně novém moderním enginu, aby se s ním naučili trošku dělat a mohli pomalu zahodit ten jejich, který už je fakt na hranici použitelnosti a hrozně omezuje. (když porovnáš technicky RDR2 a F76, tak je tam hrozně znát, jak už zaostávají)

        • twicer

          Jako jo, souhlasím stebou že to udělat mohli, když to ale vezmeš z opačného konce třeba je přímé setkání s multiplayerovou složkou her konečně dostane do stavu kdy si budou muset přiznat že se současným enginem už to dál nepůjde. Vtomhle ohledu jsem osobně docela dost zvědavej co předvedou v dalším elder scrolls.

    • Tafaraj

      Chystá se nějaký Fallout V jo


      • Fallout 76

        • Tafaraj

          To je jen spin-off

          • Jo taaaak to jako intro nebo neco jako datadisk?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit