Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Originální nápad, chytlavá hratelnost, vysoká obtížnost, morální dilemata, více konců, co víc si přát? Devítka naprosto zasloužená.
  • Hrál jsem někdy začátkem léta betu. Tehdy hra měla nějakých 5 levelů a už tehdy se mi to dost líbilo. Ode mě má hra +1
  • Recenze mě natolik navnadila, že jdu na GOG a okamžitě kupuju.
    • nic s Originom neni spatne, len mi vadi druha sluzba, ked vsetko mam na Steame a nieco miusim mat inde, no a na Steame sa mi fakt ani nestalo,ze by mi nejak neslo hrat po nete...navyse v dnesnej dobe je snad kazdy PC pripojenu k netu na trvalo, aspon ja to tak mam, neviem preco by som nieco mal prepinat do offline *7*
    • Tak zakoupeno. Hodil jsem to do košíku společně se System Shockem 2, kterej je dneska v akci. Čeká mě dlouhej večer :)
      • system shock 2 bol teraz v hubmle bundle za par supov :D
        • Steam nevedu :)
          • preco? Steam je predsa fajn, zamerne si vsetky hty kupujem prave na nom, len ma trochu rizculuje Origin kvoli tomu, ale tak co uz :)
            • Co je špatně s originem? osobně ho mám radši než steam, ještě nikdy se mi nestalo že bych si nezapařil bez netu a u steamu se mi to stalo mockrát
            • nic z toho co pises mi nikdy neprekazalo a ani v tom nevidim az taky problem, ale kazdy clovek je iny, to chapem :)
              Mne to socializovanie vadi na Facebooku...Vtip :D
            • DRM, pomalost, nutnost mít nainstalovanej otravnej program, sociální síť, profily, přátelení. Výhodu vidím jen v automatických aktualizacích a super slevách. V ostatních věcech u mě vítezí GOG, jakožto čistě herní sajta bez zbytečného socializování a balastu kolem :)
  • langustyn
    než se začnou snášet haty, tk si uvědomte že hodnocení je individuální, a že co se líbí Pavlovi se nemusí líbit vám...
  • maros.goc
    teším sa na príspevky - indie hra a znova 9/10? :D
    • Proč? Tohle je excelentní hra.

      Nevim, proč by někomu měly vadit indie hry. Lidem by spíš měly vadit blbý hry. Ano, ty dvě kategorie se často protínají, ale to rozhodně není případ Papers, Please.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit