Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Na hrubý pytel , ještě hrubější záplata? nevím ale aspon něco ne když už mají z hráčů poslušné opičky/ovečky. Takže dáme hru zdarma a je to ok ne? *3*
    • karlman.hajsky
      Nic to nezmění na tom, že tuto hru jednoduše zprznili, ale jejich omluva a dar k tomu, alespoň dokazuje že si svoji chybu uvědomují a snaží se jí odčinit, což se u velký firem moc nevidí.
      • Jack1947
        Tak jo no... damage has been already done.

        Přišly o to nejcennější (u někoho) tedy důvěru já jim už moc nevěřím...
  • Každý říká že ta hra není vyladěná já si to nemyslím akorát jde o to že člověk musí mít pc za cenu kde už se dá pořídit slušná ojetina... viděl sem na youtube jak to borci hrají na max a mají 60fps na pohodu ale jak říkám mají v pc 2-3 grafiky a každá jedna stojí kolem 10 tisíc to je podle mně na hlavu... chtěl bych říct že lituji lidi co si to koupily ale ne, dobře jim tak at za svoje prachy hrají hru která beží na 20 fps a mně taky a to mám 6 jádro od amd na 4ghz k němu r9 270x 2gb ... co s takového Paříže když tam mám 15-25 fps
    • Jenze ty zadne delo PC v dnesni dobe uz nemas.Sice 6ti jadro ale i7 se 4jadry maji vykon vyzsi + grafika uz se pohybuje v dnesni v zebricku nizko.Ale pokud mas detaily snizeny a stale jen 15fps tak to je neco:-)
    • A zde se opět valí voda na mlýn konzolistům (tudíž i mě). Mě to na PS4 běželo v cajku a pěkně jsem si zahrál ještě před opatchováním. Ted věřím, že už to snad srovnali úplně. A DLC zdarma pochopitelně uvítám.
      • jsem PCčkář a běží to v pohodě.. když někdo chce žít jako kaskadér a kupovat věci od AMD, jeho věc, ale mohl si už za ty roky zvyknout když každá třetí hra ma s HW od AMD nějaký problém
  • Dneska jsem koupil hru plus season pass, tak doufam ze se to vztahuje i na me *5*
    • Nevztahuje samozřejmě. Čti. Nebo alespoň trochu přemýšlej. Každý by toho teď zneužíval.
      • Jasne tam pisou ze Ubisoft prestal prodavat klice, tenhle klic uz byl prodanej, tak uvidime. V nejhorsim pripade mi vrati penize.
        • Omlouvám se, byl jsem ještě naštvanej z toho debilního slováka, tak jsem moc nepřemýšlel já ;-)
  • Je to hezké, nicméně je zřejmé, jak hru pokáleli, takže ve výsledku si tak akorát nenaštvou zákazníky(u kterých se divím, že to ještě nepřestali kupovat).
    • Tak ona minimalne polovina tech co rve, na tomto foru tak 95%, vubec jejich zakaznici nejsou. :)
  • Takze oni rozdavaji zadarmo hru, ktera se neda hrat? A ovecky k tomu jeste jasave beci? Kdo chcete hello world? Rozdam zcela gratis, staci kdyz si za litr koupite season pass, je to uzasna koupe, mozna vydam i 10 datadisku.
    • Tak zrovna FC4 se hrat da *3*
    • Takze spravny krok by podle tebe byl jaky, kdyz uznat chybu a nabidnout kompenzaci se ti nelibi?
      • Jack1947
        Vrátit peníze a dát někomu přes držku (možná nevím) *15*

        Jo, možná sobě - si taky pár namlátit protože věřit se ubisoftu to se přece nedělá. *1*
        • Vratit penize behem cca. tydne po koupi hry ve vetsine civilizovanych zemi funguje automaticky a bylo mozne uz i pred touto akci Ubisoftu. U nas asi ne, ale to neni chyba Ubisoftu. To ze to ty nevis taky neni chyba Ubisoftu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit