Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Na hrubý pytel , ještě hrubější záplata? nevím ale aspon něco ne když už mají z hráčů poslušné opičky/ovečky. Takže dáme hru zdarma a je to ok ne? *3*
    • karlman.hajsky
      Nic to nezmění na tom, že tuto hru jednoduše zprznili, ale jejich omluva a dar k tomu, alespoň dokazuje že si svoji chybu uvědomují a snaží se jí odčinit, což se u velký firem moc nevidí.
      • Jack1947
        Tak jo no... damage has been already done.

        Přišly o to nejcennější (u někoho) tedy důvěru já jim už moc nevěřím...
  • Mato1987
    Fúha to je teda riadne zúfalý krok, je to viac než evidentné, že blbci z ubisoftu sú si vedomí toho obrovského prešlapu :) A to som len a len rád, táto umelo nafúknutá séria o vraždiacovi princovi z perzie už potrebovala dostať po paprčiach.
    • Neco tak hloupeho jsem uz dlouho necetl :-).
    • Wow! Tohle je ukázka ignorantství. Paříž v posledním AC je nádherná. Úsilí vývojářů je na hře skutečně vidět, nehledě na fakt, že byla hra ze strany managementu pravděpodobně tlačena na trh dříve, než byla odladěná. Ale jo, měj radost z toho, že tento fakt v očích hráčů zabil jejich snahu. Osobně hru mám koupenou od dne vydání. Ještě jsem jí však nerozbalil. Až bude odladěná, tak si vychutnám pravděpodobně jeden z nejlepších dílů série.
      • Mato1987
        Koho to zaujima, že tebe sa to páči, pre mňa je AC séria len dojnou kravičkou ubisoftu, ktorú zaslepení fanúšikovia kupujú aj keby tá hra stála za prt, podobný syndróm ako u jabĺčkárov.
        To je ich problém, že hra vyšla nedokončená, veď mohli urobiť to isté čo urobilo mnohom vývojárských týmov tohto roku, a to preložiť dátum vydania na budúci rok aby to doladili. Ja osobne som rád, že som sa tohto zabugovaného paškvilu zbavil ako rýchlo sa len dalo a ešte som na tom aj nejaké drobné vykešoval, asi tak isto ako s predošlými dielmi ako black fag a ac III. Nie je nič lepši ako si vytvoriť separátny uplay account a potom to na ebay predať za polku ceny a najmä vtedy keď ste hry dostali ako bonus ku hw :)
        Si nedokážem ani predstaviť, aký obrovský šok to musí byť pre platiacich zákaznikov hrať takto polodokončenú hovadinu prepletenú mikrotranskaciami a nekonečnými bugmi a glitchmi.
        • Stejne se da odpoved i tobe. Koho to zaujima, ze tebe sa to nepaci?
          • Mato1987
            Tak v skutočnosti ste rovno dvaja koho to zaujíma, kedže na mňa veselo reagujete. Ešte nejaké ďalśie tupé otázočky?
            • Mato1987
              džek ty môj milý neškodný prostáčik kašli na to :)
              Ristoro keby si tak trošku radšej uvažoval a ten pokus o urážku by si napísal na koniec tvojej reakcie tak by som si možno tvoj komentár aj celý prečítal, takto ti nemôžem odkázať nič iné, len, že si nezabudni utrieť mlieko čo ti ešte stále po brade tečie ty môj milý infantilný trotlík.
            • Ristoro
              Mato promiň, ale příspěvek od příspěvku ze sebe děláš čím dál tím většího ko**ta. Co je zoufalé na tom, že se snaží napravit něco co jim nevyšlo? Chápeš, že za to nemůžou lidi, kteří na té hře dělali, ale manažeři, kteří jim dali pevný termín a řekli, makejte? Město je bez debat nejlepší, jaké herní svět spatřil. Sedí tam nápisy z té doby, spousty detailů, 5000 lidí v davu, tohle nikde jinde není. Ti lidi si s tím dali práci, jen nedostali tu možnost dokončit jejich dílo tak, jak by chtěli. Tak na ně pořád jen neházej špínu za to, že se nás snaží trochu odškodnit. Ani nevím, dali EA něco zadarmo po launchi BF4ky? Jestli nějaký pack se zbraněmi, nebo podobnou koninu, fakt nevím. Mám pocit, že nic.
            • Jack1947
              Jen ho nechme at se baví, v reálu by asi nějaké věty neřekl tak at na internetu má to právo. Náhodou z Mata se stává docela obstojný troll. *3* Já bych ho nelitoval nebo neurážel ale fandil mu. *4* Trollové potřebují tady nějakou tu inovaci... nemůžu to táhnout tady sám. *7*
            • Preco si ty tak strasne trapny? hanbim sa zato,ze si Slovak...
            • Mato1987
              LAWYERED :::D:D:D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D: HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
              Tak po tomto som zbúral kancelársky stôl a padol som zo stoličky, ty si iný šéf :D

              zhrdzavený: prestaň s týmito vulgárnymi výrazmi, za prvé tieto tupé táraninky o tebe mnohé vypovedajú, jednak že si decko a že si taktiež aj primitív. A za druhé som ti len vysvetlil, že tvoj názor tu nikoho nezaujíma, tak sa ukľudni, nie je to nič závažné, svoj komplex menejcennosti si choď riešiť niekde inde.
            • Tupé otázočky? Povýšenej, kretééne. Táhni do hajzlu. Není to poprvé, co tě tu vidím, jak se chováš jako kdyby ostátní byli pod tvojí úroveň. Hnus.
            • Stejne jako jsi ty reagoval na Rusta *1* Jeste nake dalsi tupe odpovedi? Lawyered *5*
  • nějak nechápu tu hysterii, nový AC je fajn, Paříž je krásná, ano když se to vohulí na ultra nastavení tak se to občas škubne, ala na ultra nastavení se na PC srovnatelně sekal i Black Flag a to vypadal o třídu hůř než Unity
    • Tak nie kazdemu to ide ako tebe, chybajuce textury, prepadavanie, zasekavanie. To nie je len o FPS. Ja osobne (PS4) som sa zasekol len raz v stene, ale to prepadavajuec sa FPS je dost znatelne. Hrat sa to da ale kazi to dobry dojem.
      Ale chapem ze kope ludom to ide dost zle.
      • já zatím jednou propadl mimo mapu a jednou se zasekl za texturou po cca 6 hodinách hraní, ale nepřijde mi že by ta hra byla odbytá, naopak, působí na mě dojmem že muselo dát neskutečnou práci to město vyrobit, se všemi detaily co tam jsou, upřímně, být vývojař nebo grafik co na tomhle stráví stovky hodin a pak odevšad slyšet jen nadávky, asi by mi bylo trochu do breku
        • To nikomu neberiem. Problem je skor v tom ze sa tvarili ako cestari ked su prekvapeni v zime ze zacalo snezit. Bud odflaknute testovanie alebo (co je pravdepodobnejsie) tlak na termin. A fixuje sa dodatocne. Akurat, ze zakaznika to dost nastve ze si to poriadne moze zahrat tak po mesiaci patchov. To je ale problem mnohych AAA titulov teraz, co si budeme hovorit....
        • a k těm hardwarovým problémům - fanoušci AMD/ATI jsou zjevně nepoučitelní optimisté *1*
  • Je sice fajn ze davaju tie hry ako naplast na tuto krvavu ranu, ale co z tych hier este clovek nema alebo nehral? Tipujem ze vacsina ludi co si kupila Season Pass tak uz si tiez kupila Far Cry 4, black flag presli vsetci, Just Dance by chcelo minimum a mozno tak The Crew zaujme niekoho ale tiez nie kazdy je na zavodne hry. Takze mi vychadza ze si clovek zaplatil a dostane za to to co uz davno ma.
    • To je uvada akoze na facku:-D
  • Ristoro
    Mluvte si co chcete, ale je to pěkné gesto od nich. Alespoň je vidět snaha věci napravit.
    • No jo vy pejskové, oni vědomě vydají sr*čku a vy je ještě budete obhajovat... neuvěřitelný.
    • když jim pořádně klesly akcie, tak se nedivte, že si sype popel na hlavu
    • Ano, je to pěkné gesto, ale i tak se najdou tací, kteří budou mít blbý kecy, i kdyby po tomhle průšvihu ukončili hladomor v Africe...
    • Souhlasím. Většinou se jako hra zdarma dává nějaká stará, kterou už většina hrála a dohrála. Nabídnou ale novinky, to chce uznání. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit