Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fordzy
    Tak já si Betu takřka poctivě vypůjčil a zabrala mi takových 10-20h. K bitvě jsem se bohužel nikdy nedostal. Je otázka jestli půjdeš jen po questech nebo budeš třeba skákat přes ploty jako Dobrovský, lovit králíky nebo se vydáš prozkoumat nedokončenou oblast za hranice Bety. Beta je rok stará a zabugovaná a hra by měla koncem roku vyjít, takže doporučuji už počkat na finální verzi.
  • MickeyMutant
    Hudba v podkresu mi připomíná Oblivion, což je na jednu stranu lichotka, protože Jeremy Soule, na druhou stranu ale není…
  • věděl bys alespoň něco, kdyby sis to předtím nepřečet na wikipedii?
  • holt je mu 80, tak se mu to v hlave trochu plete
  • Nekupuj, je to zabugovane, seka se to, pada to, save funkce vpodstate nefunguje. Jinak je tam nekolik questu, ktere zaberou se vsim tim bloudenim po lesich nejakych 10 hodin, ovsem o nejakem dohrani nemuze byt rec, proste jen splnis nejake questy, pulka postav neni nadabovanych, nevis co proc jak atd... Ta "beta" je vpodstate jen ukazka hry pro testovani a ziskani jakehosi zakladniho povedomi o tom, jak ta hra vypada, o nejakem zabavnem hrani nemuze byt moc rec.
  • Slyšel jsem něco o 1Q 2019 a to z hodně věrohodných zdrojů.
  • Zdar. Hraje to už někdo z vás? Jen mě zajímá jak dlouho zabere beta než ji dohraju. Dejme tomu 10,100,500 hodin. Jde mi spíš o to jestli už mám dávat teď těch 1200 a pořídit si hru už teď, nebo prostě čekat a doufat že brzy vyjde. Díky za případné info.
  • Jack1947
    takhle bude vypadat chudák Vávra až zestárne.. z vývoje KD ta trochu shovívavosti prosím *10*
  • risa2000
    Slyšíš to dobře, ale podle toho, jak pak Brian pokračuje, je jasné, že se ptal jen na to "complicated". Je tam slyšet i drobná pauza - not ... complicated. Což nejspíš bylo Danovi jasné ze situačního kontextu, co Brian chce vědět, a proto mu odpověděl jen na to complicated, ale ve videu (a při střihu) se ten kontext vytratil.
  • samuel.polak
    presne...faux pas :D
  • Osobně jsem se s ním nikdy nesetkal, takže si na něj těžko můžu udělat nějaký názor.
  • Je tady někdo, kdo tohohle chlápka nemá rád :)
  • jedna pani povidala, ze momentalni cil je Q1 2018, letos to bohuzel nestihnou
  • Brian jako vždy úžasný, ale ta podkresová hudba už mi - napodvacáté - těžce leze krkem.

    A něco pro lepší angličtináře, než jsem já:

    Brian: What's the word for... *not* complicated?
    Vávra: Složitý.
    (střih)
    Brian: Složitý. bla bla bla a little složitý.

    Zdá se mi to, nebo po střihu (což nevidíme) už se neptal na not complicated, ale complicated? Když pak říká, že to bylo trochu složitý, ale že si to užil. Nebo jsem to "not complicated" blbě odposlechnul?
  • podle wikipedie (moderní) veda vznikla až v 17. století, takže bych ho za vedce neoznačoval. spíš za inženýra, v souladu s wikipedií
  • risus sardonicus
  • Blessed je jeden z těch lidí u kterejch si přeju aby byli nesmrtelní, protože vždycky když ho vidím tak mám na xichtu podivnej grin kterýho se nemůžu zbavit.
  • Llour
    při níž Brian z NĚKTERÉHO vývojáře loudí české slovo „složitý“ . Nemám sice dokonalý sluch, ale Vávru jsem teda poznal i já. *7*
  • RedEagle
    Blessed hlavne vynikajuco nadaboval Rome 1 Total war :))
  • jamar28
    To je borec. Toho bych spíš bral jako companiona. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit