Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra se odehrává v roce 1403, Konrad Kyeser zemřel po roce 1405, v čem vidíte problém?
  • on ho oholí Bakala :)
  • Save / load funguje. Občas to ale chce dát nejdřív novou hru, chvíli pobíhat po mapě, ať se všechno načte a pak teprve loadnout nějakou pozici, jinak to má tendenci padat.
  • jamar28
    Mně funguje bez problému. Ani mi hra nikdy nespadla. Ale nejdou dokončovat questy. *1*
  • mimiku obličeje snímaj, to je vidět ve videu.. co se týká řeči těla, má hrát člověka co za rok umře, stačí nasnímat libovolnýho důchodce v MHD *1*
  • já sem si jistej, že kcd bude taky polupární
  • Paulcz
    Jojo, včetně operačního systému, ty lepší ještě mají vlastní hardware :)
  • nefunguje save to jako VAZNE? *11* *11* *12* *16*
  • presne a hlavne ty studia plati vydavatel co behem tech 5 let vydal nejmene 5 AAA poluparnich her...
  • OMG a víte že je to jen HRA a ne interaktivní dějepis?
  • a co mimika ařeč těla *1*
  • KrPa
    tak podporil domaci osoby a ne sveho bratra, temer cizince
  • Herce znam. Zily mi to netrha... Tak snad to k necemu bude.
  • Skoro zadme male studio 5 let hru nevyviji. Jen vetsi studia, ktere si pri tom vyviji nastroje a engine.
  • Vavra by se mel oholit
  • ale svých chováním k těch husitským válkám docela přispěl - podporou Husa, bojem s církví, vyhnáním německým mistrů z české univerzity
  • SalemCZ
    Já slyšel že to má vyjíst s novým Half lifem a Avatarem 2
  • KrPa
    z historicke hledisla byl vedec ten, co neco zkoumal nebo vynalezl, inzenyri byly spis ti, co ty vynalezi pouzivali, staveli a opravovali - viz treba obsluha katapultu nebo praku
  • KrPa
    hele, celou dobu se ve hre mluvi o vaclavu 4. a tem umrel pred husistkymi valkami *1*
  • A není to úplně jedno, jestli je to Vávra nebo kdokoliv jiný? Na relevanci informace samotné to absolutně nic nemění *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit