Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, tak to nemůžu vědět. Já to jen kdysi bláhově podpořil na KS a od tý doby to nesleduju.
  • to snad u dabingu není potřeba *1*
  • Škoda, že neukázali Briana nacpanýho v tom spandexovým mocap oblečku, to bych chtěl fakt vidět :)
  • Fordzy
    Tak to žiješ tři roky ve lži. Rok ve kterém se odehrává hra, byl ukázaný už na tři roky starém plakátu. *15* http://objevit.cz/img/2016/03/maxresdefault.jpg
  • to bylo, když to ještě měla být trilogie :)
  • Tak to jsem právě objevil Ameriku. Já měl celou dobu za ta hra se má odehrávat až po Husovi. :D
  • Zemřel 1405, hra se odehrává 1404.
  • Takže Vávra nakonec zapracoval do hry i alternative history prvky? Já jen, že tenhle pán, Konrad Kyeser, zemřel, alespoň dle wikipedie pěkných pár let před upálením Husa.
  • Zir074
    Jsem rád, že zbytečně nestrkají prachy do marketingu, ale zase na druhou stranu to může být kámen úrazu, ať už bude hra dobrá jak chce. Nemám rád Vávrovo ego a jeho občasné výstupy, ale umí makat a na druhou stranu se mi líbí to, jak se se vším s*re. Warhorse přeji úspěch a ať světu ukážou, jak se dělají RPG hry.
  • malinko shlédnutí? možná na Moravě :-D

    https://www.youtube.com/channel/UCIqUdfkbYmCGM-YRmk28zCg

    https://www.youtube.com/watch?v=HcCuoR6fZEg
  • Fordzy
    Pokles zájmu je normální. Ne každého zajímají detaily z vývoje nebo herci. Podle sledovanosti jsou pro hráče nejzajímavější souboje, zbroj a trailery. Až na E3 ukáží trailer a možná oznámí datum vydání, tak se zase zvedne zájem, možná i dosáhnou úspěchu jako tenkrát Prey 2 o které se dost mluvilo i bez reklamy. Délka vývoje 5 let je vcelku normální na tak malé a nové studio, malý rozpočet a složitost RPG žánru.
  • To by bylo ale epický. Morte, Minsc a Garrus by se mohli jít klouzat.
  • Vzhledem k tomu, že můžeš velice snadno umřít, hra padá a save nefunguje, nelze hru v současný době doporučit, pokud nejsi masochista. Rozhodně ne, pokud chceš dělat questy a postupovat v příběhu. Já to občas na chvilku zapnu, abych se prošel po lesíku, trochu si zabojoval v aréně, nebo si uvařil nějakej ten lektvar (ta alchymistická minihra mě fakt baví, doufam, že tam bude v podobnym duchu i normální vaření). Ale hrát to jako normální hru by mě v současnym stavu ani nenapadlo.
  • risa2000
    Je to pořád spíš demo, kde můžeš chodit, jezdit na koni, a občas s někým mluvit, ale jako hra to teda, aspoň pro mne, vůbec nevypadá. Spíš by to bylo zajímavé, čistě z technického hlediska, na pozorování, jak se hra vyvíjí, ale vzhledem k tomu, že to už dlouho neaktualizovali, tak ani to nemá cenu. Pokud se tomu vyhneš, o nic nepřijdeš.
  • u nás na schůzi uličního výboru povídala stará Blažková, že má z dobrýho zdroje info, že to vyjde Q3 2019, tak nevim...
  • Je to možný.
  • Mně přišla pěkná, když jsem ji slyšel poprvé... a podruhé až podesáté, dejme tomu. Ale oni ji dávají úplně všude, a to už jednak působí dojmem "nic jinýho nemáme, tak tam zase frknem tohle", což je laciný, a druhak už mi přijde ohraná.

    Ovšem předpokládám, že soundtrack bude parádní a opatrně se na něj těším.
  • Tak ona už reklamní kampaň v minulosti víceméně proběhla, ale pak se zjistilo, že hezky navnadili lidi, ale nemají jim co prodat, protože hra není a ještě dlouho nebude. Můj osobní tip je ten, že kámen úrazu jsou konzolové verze, protože se jim nedařilo a nedaří, aby to na nich běhalo jakž takž uspokojivě a zároveň to vypadalo alespoň přibližně stejně hezky, jako ještě v betě. A je dokonce možné, že stejný problém mají i s PC verzí - tam dává smysl odložit vydání, protože se s časem zvyšuje počet lidí, kteří upgradují a budou to vůbec moci hrát. Vávra se před časem chlubil FPS counterem s hodnotou 60, ale nebylo vidět, jestli přitom ve hře nečumí do zdi. *4* Nevím, jsem ve tmách, jako všichni. Ale zajímalo by mě, kde je ta chyba, že to zatím nevyšlo.
  • hra vypada pekne ale bojim se ze to bude uplny fail z penezniho hlediska, maji neskutecne maly zajem a hype, jejich videa na youtubu maj malinko zhlednuti, posty na reditu minimum komentu a upvotu, celkove strasnej nezajem...
    jestli chcou natom neco vubec vydelat musi slapnout na plyn v PR oddeleni ktere jasne ze nemaji :(
  • na wikipedii pisou, ze jo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit