Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mechwarrior_bw
    čo sa týka zvuku pulzky tak ten sa aspoň vzdialene podobá i keď fakt to znie akoby mu dochádzali baterky (good point Shenkster *1* ) ale zvuk smartgun predsa nemôžu myslieť vážne... toto nemá ňič spoločné s kvalitou videa, je to prostre dom*dané :)
  • Nechce tu hru nejak uraziť... ešte nevyšla... ale ta grafika... no neviem...
    To už klasicky AvP čo mam doma ma viac láka.
  • Shenkster
    Neasi...zní to jak kdyby v ní docházeli baterky...jinak docela mi přišlo že těch vetřelců tam moc není...a jak už tu někdo psal, ta kyselina jim asi nic nedělá...no to jsem zvědavej teda... *7*
  • PS: zmizne niekam do neznama
  • Sa mi to zdalo alebo ta kyselina nikomu nic nerobi ba dokonca ani neni vidiet ze sa na zemi objavuje nejaky dym z toho ako ju rozoziera
  • Drzim jim palce,at se to sakra povede a to jak COOP tak MP.
    Co se tyce MP,tak se mohli podivat i na AvP2 a do multiplayeru zaradit mod evolution (nebo jak se to jmenovalo) kdy za vetrelce zacinate jako roztomily facehugger a muzete to dotahnout az na praetoriana.
  • Z veleprehypovane a ocekavane megahry se nakonec vyklubala jen sra*ka ala CoD, no to je panecku uspech :))))
  • ak bude na Steame, beriem všetkými desiatimi :)
  • Speciálně u této hry se zvuky obecně velkou měrou podílejí na atmosféře celé hry. Co se mě týče, pakliže nebudou kvalitně udělaný zvuky zbraní a alienů, tak o pořizování nebudu ani uvažovat. Alieni byli o přežití a "kvílení" alienů to vše jen podtrhovalo. Autorům bych doporučil se podívat na starou dobrou filmovou serii a podle toho se řídit. Jak už bylo psáno, doufám, že to je jen špatnou kvalitou nahrávky.
    Kvalitní SP bych si taky přál. MP složku beru jako doplněk. Čímž nechci tvrdit, že by měl být špatný. V každém případě na to ještě nějaký ten pátek mají, tak se jim to snad podaří. Na tuto hru jsem moc zvědavej.
  • Ten zvuk je fakt příšernej, doufám, že s tím něco udělají.
  • MrSanta
    V Aliens není nouze o scény, ve kterých alieni nabíhají do střelby.
    Na mě ta hra zatím nějak špatně nepůsobí. Ale těžko hodnotit podle jednoho staršího videa ze singlu a několika minut hraní MP. Já si počkám, jak bude vypadat plná verze a hlavně na hodnocení SP kampaně. MP hrátky mě moc nezajímají. Stejně bych byl rád, kdyby dopadlo to plánované a nyní asi už navěky zrušené RPG... *9*
  • MrSanta
    Já beru lore xenomorphů podle filmů, které to celé začaly. Že ve videohře mají větší výdrž nemá s lore žádnou souvislost. Reagoval jsem na příspěvek, který tvrdil, že mají být víc odolní a mít jiné vzorce chování. I v těch hrách na normální obtížnost neměli nějakou extra výdrž. Že vyšší obtížnost nadělila potvůrkám vlastnoti, které normálně nemají nemá opět s lore co dělat.
  • Hanzales
    právě že v MP to má jakžtakžový smysl ;o) V SP bych nejradši, abych jako u prvního dílu upad ze židle. Fakt jsem si natloukl nnnenekeccám....
  • Jn tak nějak celé ozvučení hry je příšerné, ale nevím jestli to není kvalitou tý nahravky. Bohužel to vypada hůř než jsem myslel ,snad to ještě poladěj....btw. AVP 2 byla pecka nejvíc lepší než jednička !!
  • pod tohle se podepisu. 3ka nybela tak spatna, ale 1ka te se nic nevyrovna. Hlavne ta HUDBA a zvuky... sakra. oni uz to asi nedokazou.
  • God-of-War
    Já už nejsem dnešní mládež *2*
  • Jak by rekla dnesni mladez. Prometheus ZAKAZE vsechno ostatni *1*
  • Tohle presne jsem chtel napsat i ja! Zvuk pulzni pusky ma byt dost znamenity! Ne neco, co imituje rozbity vysavac *7*
    Jinak co-op bude urcite paradni *2*
  • God-of-War
    Prometheus bude hodně přísnej film...http://www.csfd.cz/film/290958-prometheus/videa/ kdyby někdo nevěděl( což by byla ostuda:)
  • God-of-War
    Tahle gamesa bude hodně gute:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit