Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jiste, ale jeste nikdy nebyla takhle idiotsky zpracovana. vzdyt je to hnus.
  • jeste doplnim. 1ku jsem dohral BEZ SAVU na directors cut za vsechny 3 rasy. kdo toim,hle peklem kdy prosel a dohral, dohraje uz cokoliv na svete.
  • ty si dobrý idiotek, se smart gunem se takhle normálně střílí, pust si film joudo
  • Absolutny suhlas. Ta zbraň ma tiež dostala....
    Kiež by sa niekedy podarilo navodiť atmosferu z jednotky, alebo aspon z dvojky....
  • na gametrailers.com jsou 3 videa v HD, je tam videt i kralovna, i singleplayer. Za me AVP 1ka nejlepsi FPS horor co jsem kdy hral. Hudba neuveritelna, gameplay dodneska nebyl prekonan (nekonecne mnozstvi protivniku na directors cut). 2ka nebyla spatna, ale uz moc naskriptovana (pocet enemies omezeny). 3ka (aka 2010), graficky nejhezci, gameplay nejvetsi nuda. Ovsem toto, 4.......... model pusky je nejhnusnejsi co jsem kdy videl, co ta packa tam ? ´HNUS, grafika je konzoloidni, stiny snad z dooma3 ? smartka me odpuzuje jenom co vidim ze mam na ocich nejaky sklo. pohyby postav neskutecne prkene (to je snad quake 1 ?), jsem ted zmlsany BF3. zatim mi to prijde jako nejhorsi dil, napohled.
  • Máš email :)
  • Mě to příjde najs.. :/ vyloženě komixově opravdu vypadá třeba to Borderlands 2 nebo Darkness 2 (coz mi taky neva :D) Věc názoru samozřejmě.
  • Stačilo by se pokusit přiblížit atmošce z AVP1 / AVP2... tu zatím nikdo nenahradil.
    Pamatuju si u dvojky jak jsem si malem nas*al do kalhot... Takhle nějak si představuju SP AVP. Tak doufejme že jen opět nechtějí parazitovat na názvu série...
  • Jak pro koho..Dál?
  • oktavius66
    Hele lidi víte co, nechci vás urazit ale už si do prd*le nestěžujte. Furt se vám něco nelíbí. Musíte pochopit že nic není dokonalé. Všechno má své Pro a Proti. Mě se hra zatím líbí ve všech směrech(bohužel zatím. Uvidíme co vyleze z plné verze), a ještě krom toho ta hra nění ještě ani v betě. Je to zatím jenom zkoušení pro vývojáře. Někdo si tu stěžoval na konzolové ovládání. Další tupá odpověd. Asi tady někdo neví že skoro opakuji SKORO všechny hry vycházejí nejprve na konzole: XBOX 360, PS3. Já teda osobně neviděl na Gamescomu nebo na E3 předváděčku hranou na PC. Zvuk pulzní pušky : Ano uznávám je to trochu zvuk jak z pistolky na hraní *7* , ale pokud se pořádně podíváte na E3 demo singleplayeru tak ta puška má zvuk jako z filmu Vetřelci-tedy druhý díl filmu. Takže super. Multák beru jako menší bokovku. U této hry je důležitý pořádný singlplayer přece ! Chce to něco nového, něco stršidelného, chce to pořádný příběh a akční atmosféru jako z filmu, chce to hru která nás neopustí. Já vývojářům věřím. A komu se tahle hra zatím nelíbí at si políbí...
  • No, grafika veru zatiaľ nič moc, ale ak to bude dobre hratelné, čert vezmi grafiku, hlavne nech oživia titul a znovu sa niekomu prisať na face :P
  • :)
  • ..DNF ?
  • Teď jsi mě pobavil, něco si o tom filmu zjisti prosím, než začneš plácat tyhle kraviny.
  • Neměl by někdo zájem ? http://aukro.cz/show_item.php?item=2255733627
  • Tahle hra opravdu někdy spatří světlo světa? Vždyť je to pomalu jak Duke Nukem Forever.. Jestli mě paměť nešálí, tak začátek vývoje započal někdy v roce 2007?
  • Je to jen recyklace filmu Vetřelec, Scott už asi nemá nové nápady.
  • Libi se mi jak "komixova"... grafika, tak hratelnost a vubec me netoci ze to nekdo hraje na padu, sem asi hodne divnej co ?:).................
    Mno uvidime jestli vyjde stejny lejno jako byl posledni AVP, u ktereho zabavil MP na 2 dny a SP nemelo cenu ani zapinat :)
    Na prvni pohled mi to prijde o tridu lepsi nez posledni dil...
  • AvP komiks vyvházel, ale nevím jak tedka, i kdyz to s klasickyma Alien(s)em nemá nic spolecného.

    Ale zase si říkám, kdy nás naposledy Gearbox zklamal? Na doladění je času dost,myslím:)...
  • Už jsem jedno video viděl, ale až teď jsem si všimnul tý komiksový grafiky. To je nějaká novinka, nebo mi to dřív uniklo? A vůbec! Vetřelec komiks? Co se to k čertu s těma lidma děje? *8*

    Tohle je jak z titulu Borderlands: Aliens vs. Marines
    http://games.cz.imag3box.com/uploads/aliens3-game12259-img205474.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit