Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veny

    Tos ještě neviděl reakce lidí, kteří psali pod recenze Bordelands 3 u PC Gamer, kde hra dostala 63%... tam se rovnou tahala i politika :D

  • lito

    jen škoda že nemáš PS. Ale pokus dobrý😉

    jinak jsem si myslel, že TLG jsi hrál na youtube dle:

    https://www.hernisnob.cz/2016/12/last-guardian-prvni-dojmy.html

  • Femt0

    Mám podobnou zkušenost jako tady Lito. Na základě pochvalných názorů zdejší "trollí komunity" sem si pořídil The Last Guardian (který tu dostal "jen" 5/10) a dostal sem sran... prostě nudná hra se slabým repetitivním gameplayem.

  • Anon-ym

    Někdo komu se hra líbí víc a baví = troll ... okay


    Zrovna Spiders je fakt studio, které si určitě platí česky lokalizované trolly

  • Bumtaratabumbumbum

    Po pravdě je tohle přesně názor se kterým souhlasím. Hodnotit recenzi podle jejího skutečného obsahu je v pořádku. Ovšem říct o recenzi, že stojí za starou bačkoru, protože tu hru kritizuje, když všichni ostatní včetně mě, uvědomělého čtenáře, hru chválí a vyzdvihují, to je podle mě přinejmenším zvláštní. 

    Říct že ta recenze je špatná, protože nepodává důvěrný pohled na hru, je v pořádku. Říct, že ta recenze je špatná, protože říká, že ta hra je špatná (a vysvětluje proč) když já říkám, že ta hra je dobrá, to se mi zdá jako nesmysl. Tím samozřejmě nechci tvrdit, že mám patent na rozum a že to, co tu píšu, je nějaká ultimativní pravda, jen mi některé komenty tady přijdou trochu nefér.

  • lito

    s kvalitou recenzí má problém spousty webů a nejen Games.cz. Zásadně se neřídím User Score a MT. Takové hry se kupují ve výprodeji za pár korun, ale i tak bylo fajn se zasmát těm lidem, co je to bavilo.

  • No tak pokud si hru koupíte na základě trollinců a ignorujete obecné hodnocení hry napříč internetem, tak je to spíš váš problém než problém této stránky. Nebo mi snad chcete namluvit, že tohle je jediný herní web na světě, který má problém s trolly? Tenhle web má spíš problém s kvalitou recenzí 😂

  • lito

    ale proboha! Nikdo tady nedal ani jeden argument, proč je to špatná recenze. Bláboly bez podkladu jsou pořád jen bláboly. 

  • Jenže to, co je společné s tou recenzí, není vychvalování her, ale špatně napsaná recenze, kvůli které pak hráči mají tehdenci oponovat a hru chválit, i když skvělá není. 

  • lito

    je to velice dobrý příklad, jelikož tehdejší trollí komunita se snaží přesvědčit, že je to dobrá hra. To samé se děje tady. Jestli to má na MT 56 či 74% je už irelevantní, bavíme se totiž o zdejší stránce.

  • lito

    kde tvrdím, že je to špatná hra?  Tvrdím, že diskuze jsou si podobné a hry jsou zdejší komunitou bez vkusu vychvalované, i když za měsíc o hře už nikdo neví. To samé bude tady. 

  • No ale tam koukám dost lidí rozporuje hodnocení na základě vlastních zkušeností ze hry. Navíc bylo Bound by Flame obecně dost špatně hodnocené, takže v tomhle to taky nesedí. Nejsem si úplně jistý, jestli je to tedy zrovna štastná analogie.

  • aha mas dokazy..., tak to si sikulko, takze na zaklade toho je greedfall zla hra? ja to hram a je to daleko lesie ako Bound by Flame, snad nechces naznacit ze patka od recenzistu je posvatne chranena, je to na vysmech, treba sa zmierit s tym ze hra sa ludom paci a uspech ju neminie

  • lito

    https://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/bound-by-flame-recenze-237944/


    Schválně si přečtěte tu diskuzi. V podstatě to samé co tady. Vlastně skvělá hra ten Bound by Flame, by člověk řekl dle diskuze. Já tu hru pak koupil, no neskutečný sran.... jsem dostal.

  • mas to postavene v oblakoch, ako mozes vediet ze to nikto nehral, alebo nehra, pis k veci

  • co pises je tak trochu paradox, dakujem za tvoj subjektyvny nazor na subjektivnu kritiku citatelov na clanok od subjektivneho recenzistu, teraz vazne toto moderne zurnalisticke slovicko uz nechcem pocut, recenzent napisal clanok ktoreho vysledkom by mohlo byt odradenie ludi od kupy, nastastie je pisana so zaujatim tak okato a amatersky ze sa nad nou clovek iba pousmeje

  • Takže pokud 2 historici napíší své knížky z období, které nikdo z čtenářů nemohl zažít, tak nemáme právo ty knížky hodnotit? Nemůžeme říct, která z nich nám připadá lepší nebo čtivější? Ono se samozřejmě velmi snadno může stát, že je nakonec lépe hodnocená knížka, která je pravdě mnohem víc vzdálená, ale zkrátka je lépe napsaná. A tahle recenze prostě dobře napsaná není. Nemám snad na ten názor právo? 

  • celoush

    Recenzent by měl pokud možno subjektivně hodnotit objektivní fakta.

  • Veskoslav

    Bereš drogy? Nebo něco silnějšího?

  • Souhlas že Zaklínač není RPG, je to interaktivní film.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit