Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po šesti hodinách hraní, ale že bych z toho byl odvázaný. Oproti HR mi to přijde absolutně beze změny, opravdu to je spíše datadisk.
    • Jack1947
      Ona ani ta grafika není nic extra příjde mi to taky jen trochu vylepšené HR a to je na novou hru celkem málo.
      • Corvus
        Doporučil bych augmentaci očí ;-)
        • Jack1947
          Děkuji za návrh, ale jsem zpokojen s mými 4,5-5,0 dioptriemi *5*
    • Lima
      No a co bys tam chtěl za změny? Myslím, že radikální změna pojetí hratelnosti by byla jen na škodu, když všechno tak perfektně fungovalo v HR. Někdy je ku prospěchu věci jen poklidná evoluce, oproti revoluci. A co se týče grafiky, tam vidím oproti předchůdci velký krok kupředu (aby taky ne, že jo).
      • Navíc ani nebyli schopni / ochotni vyřešit některé drobné nešvary z předchozího dílů, např. ovládání není zrovna úplně intuitivní (je to samozřejmě o zvyku, ale nejsem jediný, kdo si na to stěžuje), inventář a práci v něm snad ani nebudu komentovat. Hackování stejně otravné (opět otázka vkusu), jeho zobrazení také, kdy musíš při komplexnějších sítích scrolovat obrazovku (snad jsem něco nepřehlédl?), protože se to celé nevejde na monitor, přitom řešení je snadné a tak bych mohl pokračovat. Jsou to drobnosti, ale... Mikrotransakce, byť nepovinné. Pohyb myší, zaměřování = na fórech často hráči označované slovem "clunky" atd.
        • Lima
          Tak to je opravdu jenom Tvůj problém. Já HR dohrál šestkrát, práce s inventářem v pohodě, NAOPAK jsem ocenil, že ti program automaticky srovná věci tak, aby se ti pokud možno vešel nově sebraný předmět, ovládání bylo zcela intuitivní, scrolování obrazovky při hackování je drobnost, která mi vůbec nevadila, ani jsem jí neřešil....prostě sto lidí, sto chutí. To, co píšou nespokojenci na steamu, je klasický trolling, který se objevuje při vydání každé velké hry, to mě nechává v klidu. Dokonce i mikrotransakce jsou mi lhostejné, protože nejsou povinné a průběh hrou neovivňují, tak proč se rozčilovat.
          • Beru zpět, Ruzicka station = black sreen, tak přeci jen tu chyby jsou.
            • Jj. Na steamu to dela asi tak peti lidem. :-D Pokud sis nevsimnul, venku je uz patch...
      • Grafika je rozhodně slušná a i co se týče technické stránky, nemám se hrou sebemenší problém (narozdíl od těch mnoha lidí na steamu), ale ten pocit, že jsem tohle už někde viděl, je prostě všudypřítomný a těch pár nových schopností to rozhodně nezachrání. Myslím, že i k té poklidné evoluci to má hodně daleko.
      • To sice ano, ale pořád to vypadá daleko, daleko, daleko, daleko, daleko, daleko, daleko hůře, než známý pradědeček Crysis 1.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit