Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WalkingWad
    Hraju to v fHD na fullhouse s 6600K (oc) s gtx1070 a nemá to problém. Co je myšleno tím, že to má mít problémy... nebo vám 80 - 100 fps přijde jako problém ?
  • ani tak nesouhlasím. praha zde není pouze centrem čechů, ale ve hře k velké slavizaci a celkové globalizaci. je tam ruský přízvuk, ale i český a další.
    nezastavuj se a keep moving zrovna taky nevidím jako velký problém. v tom nezastavuj se je docela cítit ta nerudnost policajta. kdyby řekl "pokračujte", tak to zní zbytečně formálně. kdybys tam chtěl "pokračujte", tak by policajt mohl spíše říct "proceed" nebo něco na ten způsob, ale to už nezní tak otráveně. jiných otrockých překladů jsem si nevšiml, ale zas tak moc bych to nehrotil. začátek se odehrává v arábii a arabsky neumíš a předpokládám ti vůbec nevadí, jestli mluví arabsky s dostatečným přízvukem a přirozeným jazykem.
    háčky a čárky jsou ve fontech z 99,9%. a taktéž bych to nebral jako nějakou chybu. některé maily mají překlepy atd, což přispívá k přirozenosti a blbosti normálním lidem, kteří nepíší formálně dokonalým jazykem.
    tady toto vypichování detailů je zbytečné hnidopišství
  • Princ.Jablon
    byl si ve francii?
  • Jak funguje *xenophobie* může vidět každý sám na sobě. Když člověku jde v noci naproti banda Římanů tak automaticky si přimáčkne peněženku nebo raději přejde na druhou stranu ulice. Čím to asi bude...
  • nebojim se jinych lidi, bojim se mas jinych lidi a problemu s tim spojenych

    vlastnosti jsou dany geny, ale mentalita je do znacny miry dana vychovou

    mne ty pojmy vysvetlovat nemusis, ja je nezneuzivam

    jak a proc se projevuje xenofobie pripadne neofilie je mi taky znamo, jsou to pomerne dobre zdokumentovany jevy i na zviratech
  • Já vím. Ale realistické to nikdo nechce.

    Jen chci dobře udělanou práci a to zde není. Je velice špatná. Odfláknutá. Viz další příspěvky. To nemá co dělat s realističností, kde by jsi řešil význam dobového slova a zda to sedí apod. Prostě měli to udělat dobře a aby to odpovídalo lokaci Praha.

    To se hodně nepovedlo a špatná vlajka ČR je jen třešnička na dortu. To tam rovnou mohli dát červené trenky.
  • zapni mozek
  • jaky nackove? to si me asi s nekym pletes, ja tvrdim, ze se ma migrace minimalizovat

    zastavit nepujde, na to je to moc vynosnej byznys, ale pokud nemci zvladnou 350 000 rocne, tak nevidim duvod jich sem tahat milion, kdyz tech ostatnich uz se nikdy nezbavime a budou tady nelegalne v dost nelichotivy situaci
  • Jako fakt veris tomu, ze tehle problem dokaze vyresit banda urvanych nacku? :D Nikto ten problem nepopira, jenom by to chtelo trocha zdraveho rozumu a ne jit z extremu do extremu...
  • KronosDeret
    Brání ti někdo poslouchat i jiný názory? Ok blik cvak příjem, tohle je internet. Není to veřejnoprávní medium, který by muselo předstírat že každý tydýt má co hodnotnýho přidat do konverzace. Nebo požaduješ aby každý youtube video bylo názorově vyrovnaný? Co si hernajs za ublíženýho teenagera, že když si někdo myslí něco jinýho než ty, tak je to spiknutí neziskovek a světovýho řádu židozednářů?
  • KronosDeret
    jo někdo možná obviňuje, ale jindy to dost sedí víš. Xenofobie není nadávka, to jen tak vnímáš. Máš strach s cizích kultur a jiných lidí? Jsi xenofob. Myslíš že se lidi dělej an rasy s předurčenýma vlastnostma? Jsi rasista. prosté. To ty slova znamenaj.
  • KronosDeret
    v jakým vesmíru dává tahle věta smysl?
  • jinak jsme trosku odbocili, tak abych se vratil ke korenum

    me grygarovo reci neserou, jen jsem pro pluralitu nazoru, ze kterych si pak clovek s kritickym myslenim muze vybrat ten, pro nej, lepsi

    naopak, i kdyz jde grygar nazorove hodne mimo me, tak se mu neda uprit davka talentu zakomponovat je do svyho projevu (games tv nebo videorecenze budiz dukazem)

    to treba dobrovskyho pritroubly narazky mi vadi vic
  • tak to gratuluju, ani na dokonceny zakladni vzdelani bych te netipoval
  • tak urcite, ticha vetsina je spokojena, ze s azylantem si pritahnem jako bonus dva nelegaly
  • Tak to je naštěstí ne zdání, voní sou jen vždycky hlasitější, protože máj strach že se svým názorem třeba nejsou úplně ve většině...
  • Se jeden az divi, kolik fasistickych hovad cte gamesy... :D
  • Mimo virtuální realitu vymyšlenou lhaním IVČRN a spol. *3*

    http://www.bloomberg.com/news/articles/2015-01-14/debunking-the-muslim-nogo-zone-myth

    http://www.theatlantic.com/international/archive/2015/01/paris-mayor-to-sue-fox-over-no-go-zone-comments/384656/

    ...atd.
  • /rage
  • Nazývat no-go zóny hoaxem může fakt jen člověk žijící mimo realitu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit