Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Nejdebilnější odpověď je automaticky kritizovat a mít připomínky úplně ke všemu, aniž by člověk něco tušil o tom, co ta práce obnáší nebo si to zkusil sám ;). Napiš recenzi, zajímá mě ;).
  • Kamil.Zatlouikal
    Toto je s prominutím ta nejdebilnější odpověď, jakou můžeš dát.
    Běžný člověk jde na web recenze číst a ne psát... proboha!
  • Plamen
    Tato čtveřice znuděných ťapuškinů je nejhorší možná kombinace, chybí už jen feminista Grygar a dílo zkázy by bylo dokonáno. Těším se na pořádné hosty - Červ, mistr Hlad, Vávra, Bulíř - to jsou moji favorité. *3*
  • Kamil.Zatlouikal
    Taky mám někdy pocit, že je to tady takový vzdušný zámek no... *7*
  • Mart9
    Tak to se netýká jen recenzí ne? Hned mě napadá, jak se vždycky musím smát u Deníku Sport, když je tam na stránce blok Názor experta a v něm blitka nějakého pisálka redaktůrka *1* *12*
  • Smutne je ze herna kritika alebo recenzovanie, aj ked sa tvari profesionalne, furt z toho citit urcity amaterizmus. Mozno je to tym ze sa jedna o hry alebo historicky ako sa herne media v tejto lokalite vyvyjali, neviem. Vzdy sa to da ale obhajit ze nazor recenzetna je proste subjektivny nazor a takto to obhajuju asi vsetky herne media nie len Vy. Ale prosim Vas ked uz mate odpovedat na technicke otazky tak by bolo fajn keby ste tam mali cloveka co ma aspon trochu prehlad alebo radsej neodpovedajte vobec.
  • rukopis Warren Spector je, ze o tom premysli. nebere to jen jako rekneme zabavu. jestli to prinasi ovoce ci ne je otazka druha. proc delat tuto hru? versus protoze to vydela penize.
  • Chim
    Ty 8-bity by byli fajn. Případný zdroj zde: http://a8.fandal.cz/games.php

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit