Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • znovu a znovu porat delat dokola to samí... proboha co to hraje za lidi? dělníci vod pásu že jsou na stereotyp zvyklí?
    • To maj třeba sportovci fakt blbý, furt musej hrát tu samou hru na stejnym hřišti, chudáci *4*
      • Srovnávat sportovce s grindem ve hře... lol...

        /blizzdron
        • A co třeba šachisti? Ti hrajou taky celý život tu samou hru, chudáci, proboha co to je za lidi *1*

          Hele možná sis toho chlapče nevšiml, ale vlezl jsi do diskuse ke hře od Blizzardu, mám pro tebe blbou zprávu, fanoušci her od Blizzardu jsou tu správně, dron jsi ty, já jsem scv *1*
          • Sachisti si musi vygrindovat nebo zaplatit lepsi figurky, jinak nemaji sanci. *15*
          • Šachy jsou oficiálně uznaným sportem.

            /tryhard
            • To je samozřejmě blábol.

              /bubbleburst
            • A Diablo je oficiálně uznaným králem akčních rpg

              A obojí se hraje pořád dokola

              /tryharder
  • 14USD je moc? za XY(Z) odehranych hodin. Olejnik asi pracuje za jidlo...
    • Jo, protoze vyvoj sw je nakladny podle prodanych kopii a mnozstvi casu, kolik v nem uzivatel stravi.
      • Co to meles?

        odehrany pocet hodin znamena, jestli te ta hra bavi.

        a jinak 15USD je mozna moc pro bejvalej sovetskej svaz... ale na zapade to je pakatel. Ale to cechackum tezko vysvetlovat.

        Blizard urcite nenastavuje svoji menovou politiku podle vyhodniho bloku ;)
        • Wolfcastle
          mne vždy zajímá když vydavatel dostane XXmilionu co za to odvedl za práci? a tady je to hoooodně málo
  • Ještě by mohli přidat druida a byla by to úplná pecka.
    • Asharak
      Vzhledem k trendu spíš přijde Tracer *3*
      • A kdo je tracer?
        • Asharak
          Přece miláček $hitdev$ a manageri$. kteří rádi $pojený univer$a propletený po$tavičkama odkazující na $ebe jakkoli to půjde *14* *14* *14* no troll
          • Kdo je Tracer? Mám pocit, že otázka byla jasná. Nebo tě baví ztrácet čas odpovědí, která je úplně na houno? :D
            • Asharak
              proč jinak bych ji asi psal *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit