Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta zprava there is no cow level je jenom interni joke. Cow level ve hre skutecne je, ale byl pridan az pozdeji, ne hned od zacatku.Jinak nekdo tu pise, ze necro je slabouckej? LOL. Jde s nim dat 110 gr. Coz myslim, ze autor komentare asi stejne nevi, co znamena.
    • Ocividne nechapes psanej text, jesi teda vis, co to znamena *7*
  • Zklamání tak zní začátek recenze dlc a pan Olejnik tomu stejně da 7/10 tak ať se na mě pan Olejnik nezlobí ale tady něco smrdí
    • bukrr
      Od kdy "zklamání" označuje špatnou hru/DLC?
    • Někdo nečte do konce.
      • nightborne
        A to dokonce ani ne do konce článku, bývalo by stačilo do konce dočíst alespoň první odstavec ;).
    • tak jsi to přečti celé, ty vole
      • A proč bych to četl, špatná recenze na nějakou postavu, která se přidá až po zaplacení DLC, tak to ne, diablo 3 byla moje nejhorší koupě v životě.
        • To znamena, ze si toho jeste moc nezazil...
      • tvůj nick vystihuje vše, není co dodávat
  • Diablo III bylo nejvetsi zklamani a vyhozeny prachy:( jednicka mela kouzlo, dvojka to kouzlo dokazala rozpracovat, ale vysla uz desna davno a ja byl mladej kluk, trojka? prodluzuje agonii stereotypu a nudy, bohuzel...samozrejme muj nazor
    • Diablo je stereotypni uz od prvniho dilu *15* Kupodivu mne to u tyhle serie nikdy nevadilo...
  • Hraju necra na hardcore, level 11 zatim jen. ALe prijde mi dost slabouckej. Damage dobra, ale hroznej papirak. ALe jako fajn *7*
    • nech se boostnout
      • Si ho chci uzit, tak nespecham.
  • Diablo forever! *16*
  • nejhorší jsou stejně iso RPG, nejnudnější hry ever, kde musíš pořád dokola využívat nejnudnější combat ever...
  • A co.si myslel recenzer, to bylo jasný už před půl rokem a všude to psali,že to přidá jenom necromancera + možná jednu novou lokaci,tak co tady ten pisálek picuje že toho je málo není to datadisk ale jenom DLC
  • "Recenze" jen kvuli klikum.
  • já koupil diablo v dobe kdy to vyšlo a bylo to nehratelné (auction house). ted abych ješte koupil datadisk abych mohl hrát s ostatními? ne dekuji. datadisk meli dát zadarmo jako omluvu.
    jinak levelovani je oničem, nikoho to nebaví a každý se jen nechá boostnout, tak k čemu to tam je? meli by vám dát rovnou max level. rifty jsou taky nedostupné, dokud nemáte projdený celý príbeh, co je nuda.
    • Kompost
      to je taka snuska kecov ze uz to neni ani smiesne :D
      • Prvni veta je pravdiva. Pro me bylo kvuli rng a absenci kvalitniho lootu puvodni D3 taky nehratelne.
        • Kompost
          berem, prva veta je pravdiva. to ostatne je prvotriedny bullsh*t
          • jako napr. že se každý nechá radej boostnout za pár minut než aby musel nudne levelovat?
            • pepe je frajer, ten tomu rozumi
            • Obraz je přehledný... hmm, určitě. Vůbec to nevypadá jak diskotéka. :D Ale tak, je pravda, že D3 už nemá s rpg nic společnýho, tak vlastně ani nevadí, že to vypadá jak nějakej Mario Smash Bros...
            • ano myslel som datadisk reaper of souls a tí streameri boli tažkí profíci čo sa vyznajú v diable lepšie než ty. teda nie ten čo to streamoval ale jeho kamoši. a všetci v chate vraveli že to vyzerá jak h.vno
            • Kompost
              minule som kukala streamera, ja zhebnem. tak to bude svato svata pravda.
              a my sa u bavime vazne o zakladnom d3 bez reaper of souls? tak co sa stazujes na endgame sakra. navrch ked sa v tom obraze nevyznas asi potrebujes ocneho skorej ty, ale tak proti zraku ziadny dispuat.
            • - asi so mnou nikdo nebude hrať endgame ked som lvl 60
              - na rifty potrebuješ mať prejdený príbeh aby si ich mohol otvárať, pozrela som minule streamera ktorý ich nemohol otvoriť a musel zavolať kamoša
              - ak je pre teba scéna prehľadná, tak asi potrebuješ zájsť k očnému
            • Kompost
              napriklad, kazdu season si v poklude prejdem s zenou. to ze teba to nebavy este neznamena ze su taky vsetci. na hranie s ludmi s necrom datac nepotrebujes, na grifty staci lvl. 70 a nie prejdeny pribeh, obraz je prehladny dostatocne a neni problem vidiet nepriatelske utoky chcipnes jedine ak spravis chybu. howgh
    • P.S.
      další vec je jak se všechno na obrazovce blejska jako na kolotočích a nic nevidíte. každý skill a cokoliv se stane má nejakej grafickej efekt a ve výsledku to pusobí jako neprehledná mazanice. Meli by ubrat na efektech, aby bylo líp videt nejaké ultimatni ability, ktere vas treba mužou zabít. ale decka asi maji rady když se to blejská a leskne
  • Diablo 3 je top hra svojho žánru. Treba zabudnúť na tú lowres trhanicu, čo tu tak oslavujete. Hlavne sa mi páčilo, že to už nebolo tak morbidne tmavé.
    • Ne není, bohužel. Je pouze prezentována jako TOP akční RPG, ale už od samého začátku, který byl jeden z největších failů celé herní historie(nefungující servery, RMAH, žádná možnost ovlivnit vývoj postavy nebo přerozdělit staty, atd. atd.). Postupem času se autorům podařilo většinu těchto neduhů odstranit a přidat do hry zajímavé prvky, ale takový Grim Dawn mne bavil daleko, daleko víc už od samého začátku a hlavně si nevynucuje permanentní online-připojení.
      • Od zacatku jsem to hral a ze den nefunguji servery? To me neprijde jako fai,l kdyz to je dan, za to ze si to lidi musej koupit a ne piratit a vyvojari to muzou za ti penize zlepsovat.

        Ovlivnit vyvoj postavy samozrejme slo, jen se to nedelalo jako v D2, kde kdyz si to udelal spatne, tak uz neslo nic delat(od nakyho patche uz asi jo).

        Permanentni online pripojeni ti prijde v dnesni dobe problem? To si nekde z horni dolni? WTF
        • Můžeš mít připojení jaký chceš a je ti k ničemu, když chcípneš v lagu na hardcore. Navíc nulová latence je úplně jiný kafe. Stačí si porovnat single vs multi v D2.
        • Fail je ze nemuzes hrat singlplayer, protoze nefunguji servery. To ze je singl online pro hrace nema zadnou pridanou hodnotu, takze je to dan za nic.
          Ovlivnit vyvoj postavy samozrejme neslo, slo jenom vybirat si skilly co budes pouzivat.
          Permanentni pripojeni problem je, protoze nema zadnou pridanou hodnotu a u hrani single je zbytecne. A absolutne nezalezi odkud jsem a jaky mam internet.
          • Neni dulezity kolikrat jsem nemohl hrat. Byl to tyden mozna dva po launchi. Dulezity je, ze kdyby tam nebyl online only singlplayer tak jsem mohl hrat.
            Vyvoj postavy tam je, na urcitych levelech dostavas novy skilly. Ovlivnit ten vyvoj ale nemuzes, dany skill dostanes vzdy na stejnym levelu. Proste to ovlivnit nejde at uz si nalhavas cokoliv.
            To ze singlplayer nepotrebuje byt online je fakt, tady si taky neni duvod nic nalhavat.
            • Tak to je asi chyba na tvojem prijimaci, ja normalne po launchi hrat mohl. Mozna ne prvni hodinu, ale urcite to nebyl tyden nebo dva.

              Jinak ten vyvoj postavy uznam, je to predlinkovany, kdyz to beres tahle, ale to je u vetsiny her(podobnyho zanru) a nebo tam je reset vsech skillu. Jinak samozrejme si muzes vybrat jak tu postavu budes hrat...

              Jinak to, ze zijes v minulosti a k singlu driv nebylo potreba byt online je jasny, dostupnost internetu takova nebyla, jako je ted. Ted je to samozrejme jinak, tak toho vyvojari vyuzijou v hracuv prospech, myslim si, ze majorite hracu to nevadi a tech par, ty nikoho nezajmaj, mas pravo si to nekoupit...
          • By me zajmalo kolikrat si si nemohl zahrat, ze nesly servery... mam tam odehrano dodela dost a ani jednou se me to nestalo.

            Dan za nic to neni, aspon jim to odradi piraty a budou mit vic prodanych kopii a nejakou cast muzou vratit do vyvoje.

            Ovlivnit vyvoj postavy slo, jen si pod tim prestavujes omezene jednu vec a to je klikani statu ktery bylo stejne v diablu naprd. Vyvoj postavy to samozrejme je, jak si vyrebes skilly tak hrajes.

            permanentni pripojeni neni dan za nic, pokud chces, tak bez zbytecnyho prepinani muzes rovnou zacit hrat online, a pokud chces s necim help, tak se staci v chatu zeptat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit