Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inarius dominoval v betě, teď se běhá Trag´Oul...
  • Ja pri hrani D3 mam taky pocit jako kdybych hral D2.
    Jenom 4 lidi v parte
    koridory
    4+2 skilly jak na konzolovem gamepadu
    DMG je nasobeni dmgu weapony mainstatem
    talenty jak z wowka
    zjednoduseny vyvoj postavy
    gemy pridavaji mainstat podle barvy

    OH WAIT
    • flash789
      Co si presne predstavujes pod tim pojmem OH WAIT. Zkusim uhadnout. Neumis cesky? Jsi uz tim internetem tak zpitomely ze nedokazes artikulovat normalne? Je to strasne cool a ty se pak citis jako Krystof Kolumbus kdyz uvidel prvniho indiana? Nebo jsi jen pitomec co rad pouziva zpotvoreniny a patvary protoze ma misto mozku z internetu kostku?
      • A ceho se snazis dosahnout ty?
        • flash789
          tak kdo vi, treba priste nebudes znehodnocovat celkem rozumnej prispevek takovou debilitou a pujde to co pises brat seriozne.
          • Otazka je jestli je vubec dulezite, zda to beres jako (ne)seriozni kvuli forme a ne obsahu.
  • medvidek88
    Já tedy osobně za 15 éček dostal 14 hodin zábavy v sobotu, kdy jsem si zase prošel všechny akty v příběhu a teď další hodiny v adventure modu a greater riftech a zatím jsem furt zabaven. Za poslední dobu naopak velice slušný herní zážitek v poměru zábava / délka / cena
    • Ristoro
      Mi se líbí, jak lidi přepočítávají všechno na hodiny :D. To že tam dali novou postavu a ty jsi za ni odehrál 14 hodin dává tomu "DLC" délku 14 hodin? Hrál jsi jen znova vše co už tam bylo jen s jinou postavou, která určitě nemá cenu 15 Euro.
      PS: Příště bych od redakce chtěl recenze na car packy do závodních her, když už se recenzují jednotlivé postavy do her.
      • Ja nevim, za 15 euro si nezajdu ve dvou ani na film a veceri. Myslim, ze to tu cenu naprosto v klidu ma, pobavil jsem se tim na par hodin, zavzpominal na hru, co me bavila :) Nechapu ten hate, prece te to nikdo nenuti kupovat, kdyz te to nebavi.
        • Ristoro
          To máš pravdu, nenutí, ale taky mám právo vyjádřit svůj názor :). A tyhle prodejní modely nevěstí pro herní průmysl nic dobrého. Když to porovnám s takovým DLC pro Witchera III, tedy Blood and Wine, tak je tohle fakt k smíchu.
          • medvidek88
            A není to nakonec stejně jen o tom, jestli za ty peníze dostaneš dostatečnou zábavu? Pro mě to bylo oživení hry, kterou jsem před tím pul roku nehrál (do té doby nahráno 250 hodin) a díky 15E jsem se do hry zase na 50 hodin vrátil, což mi za tu cenu přijde naprosto v pořádku (i když pro mnohé je lepší dát 60E za 5h koridorovou střílečku, což zase nedokážu pochopit já ) *3*
            Btw za tu dobu Blizzard přidal opravdu dost obsahu zdarma *3*
    • Asharak
      Jenže to už nikdo neřeší dneska.
      • Vakek
        Jak vidíš tak jeden člověk určitě ano!
        • Chtěl bych být... medvídkem... *4*
        • Asharak
          Bohužel to nebyl onen pisálek, co tomu dal 7/10 k vůli ceně, přitom řekl že vlastně celý obsah co koupil byl perfektní *1*
          • Mě těch 15e taky přijde dost za jednu postavu. Samozřejmě jsem taky neodolal a nakoupil hned, jak to šlo, nicméně je fakt, že mohli přidat nějakej miniaturní akt k uvedení necra , nebo alespoň přidat pár úkolů do hlavní kampaně, aby byl důvod ji znovu projet. Ve finále tu koupi taky povazuju spíš za poděkování vývojářům za prikladnou podporu po vydání.
          • Tak ruku na srdce, i kluci z games musi platit ucty a tak "pisalek" napsal clanek a udelil vice mene neutralni hodnoceni *1* Vic za tim netreba hledat *1*
            • Asharak
              To je pravda *4*
  • Nejvíc mě na D3 komunitě fascinuje, jak si všichni stěžují, kdo je a kdo není op a že všichni jedou jeden build. Ale přitom je nikdo k ničemu nenutí. Navíc 99% hráčů se stejně do leadeboards nepodívají. Tak proč to raději nehrají tak,aby je to bavilo. Žebříček stejně zajímá jen pár korejských noliferů. Užívejte si hru a kašlete na top ten.
  • lord5619
    Taky jsem dal svýmu nekromantovi originální jméno - Necro. Wau :D jo, trochu vymleto poslední dobou. Zatím odehráno asi 3 hodiny a poměrně dobré pocity, ale nemůžu se zbavit dojmu, že tahle postava prostě měla být v D3 už od začátku a ne za příplatek v "DLC".
  • Diablo 3 byla dobrá hra, ale až s příchodem datadisku RoS to mělo štávu. Tedka přišla DLC postava Necromanta, takže to trošku opět ožije. Diablo(všechny díly + datadisky) je u mě jasná jednička v rámci hack and slash RPG, Momentálně hraju Titan Quest, což je podle mě velmi zajímavé a podcenované RPG. Ale král je jenom DIABLO!!! *4*
    • Vždyt v te hře (Diablo3) nejde umřít nebo aspon me se to při pruchodu hrou na Expert, jež je varovně doplněna popisky ve stylu "hraj už s vytuněnou postoavou jinak umřeš", nepovedlo.
      A to ani u bossů kde mi auto regen HP dovolil 15minut nehnute stát a dloubat se v nose a stejně mi objem krevní baňky neklesl pod polovinu.
      Uplné číslo jedna... *7*
      • ..při mém prvním průchodu hrou...
        Tehdá šlo na první hru vybrat jen easy, normal, hard,... expert nebo tak nějak, takže jsem automaticky dal tu nejvyšší možnou a nešlo protstě umřít... wtf
        Ty obtížnosti jsou epic fail a kdo to nevidí je hlupák.
      • jo paneček hrál na expert a hra ho nebavila ? :D KLASIKA. V te hře se dá už od začátku expit na tormenty i bez paragon levlů, ale proř si nezapnout easy mód a stěžovat si jak je to lehký. xD S tím je spojená jediná moje výtka k D3. Pojmenování obtížností může psychicky slabší jedince mást :D
        • Spíš je pojmenování obtížností, nebo vůbec celej ten systém, totální fail ze strany herních designérů. Když člověk musí hrát rovnou Torment, aby si nepřipadal, jak opice po lobotomii, tak je něco špatně. V D2 člověk chcípal i na Normal, když tu hru neměl v malíku.
          • Ty jsi ale brepta. Prostě jsi ze sebe nejdřív udělal idiota a teď ještě většího. Systém obtížností je tam jasně definovaný, tak aby ho pochopila i vypnutá automatická pračka, Tobě to za celou dobu hraní nedošlo. Název je podstatný z jakého důvodu? Nechtěl bys to mít ještě barevně od růžové po tyrkysovou, abys to tím opičím mozkem po lobotomii pochopil? :D
            • Kvalitní kidrage...

              /blizzdron
      • Dej si to na torment 10 tam začíná zábava když tě smaznou na jeden hit protože jsi zaváhal nebo nedával dostatečnou pozornost co na tebe letí
  • Diablo? Tak to se taky přidám.
    Zmrvili Diablo 3 a teď se snaží alespoň ho udržet nad vodou, než ohlásí pokračování. O tomhle je to DLC. Protože plány opravdu nebyly zařadit Nekromanta mezi ostatní.
    2018 nebo 2019 by mělo být oznámení pokračování Diabla ve formě otevřenějšího světa, podle spekulací.
  • Necromancer je fakt vymazlenej. Doporučuji!
  • Ja si nemuzu stezovat, D3 sem toho casu moc nedal, ale Necro je moje slabost, toz to byla jasna volba to apson zkusit.

    Slabej neni, spis lehce OP, pac s Paragonem cca 30 hram Necro na Torment I, zacal sem teprv treti akt a uz to vyskakalo na lvl 57, doslova jako nuz maslem (ok, sem tam nejakej ten RIP prijde ale to je ciste z nepozornosti, nikoli obtiznosti).

    Jo, bavi me to, palec hore pro Blizzard :)
  • omg recenze na postavu, i když vzhledem k tomu, že už je tu i recenze seriálu, nedivím se ničemu
    • CRYPT
      Puvodne jsem chtel svuj komentar napsat, presne jak jej citim, ale zas bych dostal ban (naprosto bezduvodu, ale tak cenzori na games.cz nikdy nespi a i kdyz se nepouzije sprosta mluva jakekoliv navazeni do fanboystvi, do cenzurstvi a v podstate jakekoliv vyjadreni svobodneho nazoru, ktery cenzure nevoni ma za nasledek BANAN, tak to zkusim napsat slusne a mile)

      games.cz redaktori maji dozajista spousta prace na pracich do levelu nebo buhvijakych herni casopisu, ktere stejne nectu, kdyz je vse online a ani je nemam kde koupit tam, kde bydlim. Proto se dela odstrel radoby her vesmez od nezavislych hernich studii co udelaji nejakou slataninu, nejlepe s pixel art grafikou, prdnou ji na greenlight a voala, recenze z nouze ctnost muze zacit... Chci tim rici, ze souhlasim s tvym komentarem, jako recenze na serial, stejne jako recenze na postavu... Hodne smutne, kdyz games.cz porovnam s konkurencnimi weby. A ted to nemyslim spatne vuci Honzovi, preci jen Honza a Pavel v Retro GamesPlay - nejlepsi dvojka!!! Ale podle meho nazoru, toto je skutecne ale opravdu skutecne zbytecna recenze
      • Asharak
        Když už tu zmiňuješ ten čas a zaneprázdněnost tím,, že píší do levlu a dál, tak logicky pokud ve volném čase nebo i pracovním máš nutkání hrát novou postavu v Diablu (a nebo jiné hry a přídavky a pod.) pak je to rozhodně plus, že o tom sepíšeš rychlý článek, který tu třeba nemusel být, ale přesto někomu pomůže. *6*
        • myslím že ti unikla pointa, ale v pohode bro
          • Asharak
            Asi jo *4* Podaří se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit