Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď když hraju DMC, tak si říkám že Darksiders 2 je vlastně akorát přeplácaný DMC.
  • To můžeš, ale nic nezmůžeš *1*
  • Omlouvám se ozářená cibetko. Netušil jsem, že je tu třeba vše naprosto přesně vysvětlit a natřikrát podtrhnout aby byla zdejší fauna spokojená. *3*
  • to protoze crytek chce delat uzasne hry co vam uplne odpali hlavu kdyz si je pustite *15*
  • Fajn, tak já jim zato se*u na Crysis. *2*
  • Až Crytek vydá hru, kterou budu považovat za dobrou a nebude to jen benchmark, tak budu psát jinak.
  • Radioaktivni_surikata
    To nechce asi nikdo, ty jasná princezno. Slovy mojí bejvalý třídní "dobře je za tři" *3*
  • TheMachineXYZ
    darksiders je škoda ... ale na druhou stranu na nich dělali šikovní lidé tak by opět mohli stvořit něco jiného aspoň stejně tak kvalitního ... jen prosím né žádnou onlinovku ... jako by jich bylo málo!!!!
  • Vrook
    A ty v tom máš nejjasněji. *15* *15*
  • Ferdis2
    Uvedené IP je predmetom ďalšej aukcie, a jeho prípadný kupec si ním može robiť, čo uzná za vhodné...
  • Ať je to jak chce, tak jedno je jasné a to, že Crytek nechce dělat dobré hry.
  • ucho
    Tak už i tady nikdo nečte článek před zveřejněním? Darksiders je jinak škoda, ale i ty dva díly teoreticky stačí... jinak by mě spíš zajímalo, jak je to s právy na tu hru, protože Crytek přeci přijal lidi ne? Nekoupil značku...
  • Ferdis2
    Názov článku je nezmyselný. Crytek nevlastní práva na značku Darksiders, teda ani nemože rozhodovať o jej budúcnosti. *7*
    *7*
  • Veskoslav
    Popravdě doma mám II. díl, ale že bych vyloženě toužil po 3. dílu. Bylo to fajn, ale mnohé věci mi vadily. Dohráno jednou a myslím, že se k tomu ani nevrátím. Není důvod.
  • shmeck
    Zrovna s tímhle nemá EA nic společnýho
  • A takhle se to dela. Koupis konkurenci a zabijes ji.

    JJ

    Zboznuju EA cim dal vic
  • To je ovšem smutná zpráva *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit