Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ferdis2
    Názov článku je nezmyselný. Crytek nevlastní práva na značku Darksiders, teda ani nemože rozhodovať o jej budúcnosti. *7*
    *7*
  • Ať je to jak chce, tak jedno je jasné a to, že Crytek nechce dělat dobré hry.
    • to protoze crytek chce delat uzasne hry co vam uplne odpali hlavu kdyz si je pustite *15*
      • No možná spíš, že odpálí PC.
      • Už mi nějakou tu dobu není 12 let aby se u mé maličkosti vyskytovali příznaky tebou popsané.
    • Radioaktivni_surikata
      To nechce asi nikdo, ty jasná princezno. Slovy mojí bejvalý třídní "dobře je za tři" *3*
      • Omlouvám se ozářená cibetko. Netušil jsem, že je tu třeba vše naprosto přesně vysvětlit a natřikrát podtrhnout aby byla zdejší fauna spokojená. *3*
        • Radioaktivni_surikata
          Podtrhávej si co chceš, stejnak to bude blbost. Že je tvůj vkus jinej než vkus Cryteku totiž nemá na snahu vyvíjet dobrý hry žádnej vliv. Crytek není žádná čerstvě založená partička, která udělá marketingovou bublinu, shrábne prachy a pak zase rychle zmizí. Vzhledem k tomu, že právě na hrách je založená jejich budoucnost mi není tak úplně jasný, jak tobě může bejt jasný, že nechtějí dělat dobrý hry. Ono na tom totiž nebude jasnýho vůbec nic...
          • A nemyslíš, že o ten vkus náhodou docela jde? Nesnažím se tady nikomu vnutit svůj názor nebo podobně, ale z mého osobního pohledu Crytek neumí udělat kvalitní hru i přes to, že oni si to nemyslí. Tudíž z toho pramení můj názor na to, že nechce udělat dobrou hru. Všechno je jen o úhlu pohledu.

            Nelze jim upřít, že mají v rukou skvělý engine, ale po herní a příběhové stránce mě pokaždé zklamali.
    • Vrook
      A ty v tom máš nejjasněji. *15* *15*
      • Až Crytek vydá hru, kterou budu považovat za dobrou a nebude to jen benchmark, tak budu psát jinak.
  • Fajn, tak já jim zato se*u na Crysis. *2*
    • To můžeš, ale nic nezmůžeš *1*
      • Ale můžu! Prodám svůj imaginární 49% podíl ve firmě. *4*
        • No leda tak *1*
  • Veskoslav
    Popravdě doma mám II. díl, ale že bych vyloženě toužil po 3. dílu. Bylo to fajn, ale mnohé věci mi vadily. Dohráno jednou a myslím, že se k tomu ani nevrátím. Není důvod.
  • ucho
    Tak už i tady nikdo nečte článek před zveřejněním? Darksiders je jinak škoda, ale i ty dva díly teoreticky stačí... jinak by mě spíš zajímalo, jak je to s právy na tu hru, protože Crytek přeci přijal lidi ne? Nekoupil značku...
    • Ferdis2
      Uvedené IP je predmetom ďalšej aukcie, a jeho prípadný kupec si ním može robiť, čo uzná za vhodné...
  • TheMachineXYZ
    darksiders je škoda ... ale na druhou stranu na nich dělali šikovní lidé tak by opět mohli stvořit něco jiného aspoň stejně tak kvalitního ... jen prosím né žádnou onlinovku ... jako by jich bylo málo!!!!
  • collector124
    Odkiaľ má vlastne Crytek toľko peňazí? Veď vydal dve hry, tie síce boli úspešné, no nie je to žiadne WoWko, že by im generovalo zisk roky po vydaní. Navyše tie hry vyšli pod EA, ktoré považuje za neúspech milionový predaj a zatvára také štúdiá. Plus teraz ešte Crytek pracuje na Ryse a ešte niečom. What the hell? To si vážne môže dovoliť skupovať značky (Homefront) a otvárať ďalšie štúdiá? Veď už ich má aspoň 6.
    • Ferdis2
      Tých štúdií má Crytek 9 a momentálne žije hlavne zo simulátoru pre armádu USA (minulý rok tu bolo ukážkové video).
    • TheMachineXYZ
      Není to jenom o množství, výrobě a prodeji her ... jako třeba epic který vydělal spoustu peněz za licence s U3 enginem tak i vývoj jejich cryenginu se jim zřejmě vyplácí. Valve zase vydělává spoustu peněz za steam.... atd
      • collector124
        Ale hier na Cryengine je hrozne málo. Myslím že mimo Cryteku poznám len Teru a teraz Vávra na tom robí husitské rpg. Potom by tu asi ale boli už len nejaké menšie hry alebo indie projekty.
        • TheMachineXYZ
          no je toho víc já zkoušel mechwarrior novej a ten na tom taky běží například ... http://en.wikipedia.org/wiki/CryEngine ... ale určitě toho není tolik jako na u3enginu ale v budoucnu třeba bude ... ono sem taky hodil příklad... hlavní myšlenka byla že zisky a prosperita firmy nemusí výhradě plynout jenom z jejich her.
  • God-of-War
    Krajtek může akorát tak SUCK MY JAGON *16*
  • Škoda no, že to dopadlo s Vigilem jak to dopadlo. Raději bych býval byl kdyby se dohodli s Sony Santa Monica, tam by určitě byly určité šance na pokračování Darksiders :)
  • to je jedina hra, kde by se cryengine 3 vyplatil vic,nez v crysis.dark sider

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit