Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martin.mares.984
    Hype, "casual", konzolisti vs "pc master race", stado, ovce, prumerny hrac VS hardcore..... ach jo, staci se podivat na vysledky:
    Kdyz DA: I dostala nejakych 1400 hlasu a tech zdejsich 20 vecnych negativistu porad argumentuje "hypem", "stadem" apod, meli byste si uvedomit, ze stejne "stado" dalo 1200 hlasu This War of Mine v ramci dane kategorie, coz neni zadna AAA hra a nemela zadny mega "hype" a "vsemocnou" reklamu.

    Stejne "stado" temer 1000 lidi zvolilo "early access" Space Engineers (fakt zadna mainstream zalezitost), coz asi naznacuje, ze ono takzvane "stado" nebudou asi jenom "ovce", ktere vybiraji hry podle reklamy, "medialni masirky" a hypu...
    Krasny vysledek je 3. misto a temer 400 hlasu pro Mario Kart 8, famozni zavodni zalezitost a z hlediska postaveni Nintenda v CR me to jako dlouholetemu fanouskovi dela nesmirnou radost.

    Hmm... Elder Scrolls Online me hodne prekvapilo - skoro 600 hlasu a pekne 2. misto, me osobne se i pres vsechny pocatecni bugy a nudny endgame libilo a zrejme nejen me, tudiz sve misto navzdory hlasite kritice mezi hraci naslo, i kdyz pro mistnich cca 10-20 hlasitych odpurcu TESO je to asi horka pilulka... jsem zvedavy jak se TESO bude darit s novym modelem hrani a na konzolich....

    Grimrock II - pres 1000 hlasu, krasny vysledek pro krokovaci dungeon, The Keep byl super, i kdyz ta konkurence v ramci ceskych her... no ale jak The Keep tak Grimrock II jasne ukazuje, ze ma smysl investovat do tohohle zanru.
    Vyborny soundtrack melo Risen 3, skoda ze samotna hra trochu zapadla...
    • A ty by sis mel uvedomit,ze kdyby this war of mine mohlo byt porovnavano s treba DA:I,tak by dostalo velky kulovy a ne 1200 hlasu a ze "v ramci dane kategorie" mela z tech indie games tu reklamu nejvetsi a nejvic se o ni psalo.
      • presne, 1200 lidi u nas nehraje zadnou indie, natoz this war of mine

        takze klasika, hele kategorie, ze ktery jsem nic nehral, jo redakce porad mele o this war of mine, tak tomu hodim hlas
    • Nejde srovnávat různé platformy s různým počtem uživatelů v jedné anketě ... a dokonce i chameleon jako DA:I je vnímaný jinak na různých platformách.To že se neobtěžovali s pořádným PC portem ji na teto platformě odsuzuje k opovržení ... rozhodně to není nejlepší pc hra co letos vyšla .. nic méně pc je stejně jako wii u v minoritě a nedá se očekávat že hry oblíbené na těchto platformách dopadnou v takovéto anketě dobře (mohou dopadnou dobře jen v kategorii kde jim nekonkuruje silnější platforma)
    • h0p3
      Jak zjistím, že lidi co hlasovali pro DA:I jsou ti samí, kteří hlasovali pro This War of Mine ? Já třeba pár kategorií přeskočil, protože jsem prostě z nich žádnou hru nehrál.
      • martin.mares.984
        Nezjistis, nezjistis dokonce ani to jestli "hlasujici" vubec tu ci onu hru hral, jak dlouho "neco" hral atd. jestli pri volbe kalkuluje s volbou ostatnich, jestli se rozhoduje srdcem, jestli hral jenom jednu hru, a proto je pro nej nejlepsi atd.

        Proto takovy ankety, at uz ctenarsky nebo redakcni je nutny brat s nadhledem a predne jako zajimavost. Ne jako "otazku zivota a smrti".... problem neni v ankete, ani v hlasujicich, ale spis v "elitarskym" pojeti nekolika vybranych jedincu, ktery nemuzou prekousnout, ze nevyhrala "jejich" hra (jakoby se tim snad neco zmenilo a branilo jim tu "svoji" oblibenou hru hrat dal s chuti jako pred touhle anketou")
    • Keyz
      Ano v rámci kategorie vedou hry o kterých se nejvíce mluvilo. Tedy tvoje dlouhá úvaha o neexistenci "stáda, hypu, reklamy" je zbytečná.

      Tohle není kvalitativní průzkum. Pouze zaškrtneš jednu věc. A je komické jak vyvracíš to co funguje jinde a funguje pořád. Tedy hlasování většiny, která se tolik nezajímá o obor ve kterém hlasuje a má zcela jiné priority oproti menšině která se aktivně zajímavá o obor. Je snad každý hlasující v soutěži "největší čech" historik? Je snad každý hlasující v nějakém slavíku hudební všeznalec? Není.

      Jako...Není co řešit. Takto to je a hotovo. Ale bylo by zajímavé zeptat se poté lidé zda jím u her které to vyhráli něco nevadilo. Schválně co by vylezlo za výsledky u toho DA:I. Nejspíše by jsme zjistili, že jím to je prostě fuk a lehce přejdou: Bugy, generické quety atd. Ve prospěch něčeho jiného (třeba jak zde někdo dobře napsal "jiné velká RPG nebylo")
      • martin.mares.984
        A ona je tahle anketa "Hra Roku" nejak limitovana hloubkou a nutnosti expertni znalosti??? "Zajima se o obor do hloubky" - a kdo stanovi tu miru hloubky, ktera je pro hlasovani potrebna? Pokud vim, tak ma leda dve sekce - redakcni a ctenarska. Nic vic, nic min.

        Jsou uzavrene hlasovani (komise, kritici, porota, akademicka spolecnost, board of members atd), kde hlasuje jenom uzka skupina vybranych clenu ( na zaklade "nejakeho" kriterii) a potom mas otevrena hlasovani, kde muze hlasovat kazdy, koho dana problematika zajima natolik, ze mu stoji za to venovat cas prislusne ankete.

        Stale nechapu, proc se rozcilujes jak pod "Volbou Redakce", tak stejne pod volbou "Ctenaru"??? Nelibi se Ti vysledky, nevyhrala "tvoje" oblibena hra??? Jo, to je holt zivot...

        Kdyz nejsi spokojeny, zaloz nejaky vlastni web anebo jenom anketu, kde hlasujici budou splnovat TVOJE kriteria (jsem zvedavy kolik hlasujich projde TVYM sitem a narokum) a snad budes s vysledky spokojeny - muzes si to koneckoncu nastavovat takovym zpusobem aby nakonec vyhraly tituly, ktere Ty chces aby vyhraly, o tom to prece cele je, neni-liz pravda???
        Cely Tvuj problem je v tom, ze se TY neztotoznujes s volbou kritiky na Games, neztotoznujes se s volbou ctenaru na Games... a proto mas porad potrebu dokazovat, ze je neco spatne. Tak si najdi nejakou anketu nebo nazor, se kterym se ztotoznujes - koneckoncu nazorove blizci lide si vetsinou rozumi, ostatne "vrana k vrane seda" jak se rika. Precti si treba Dana Vavru, rekni si pro sebe "Dan ma pravdu" (protoze ma stejny nazor jako TY) a budes treba spokojeny.

        Vysledky ankety se Ti muzou nelibit, ale to je tak vsechno... koneckoncu jen to jenom jedna anketa z mnoha. Jako...Není co řešit. Takto to je a hotovo.
        • wenceslaus
          Nelíbí se ti jeho názor? Tak si založ vlastní diskuzi, kde budeš psát jen TY...
          • Tvoje reakce je vrcholně trapná, panáčku. On totiž uhodil hřebík přesně na hlavičku a ty jsi jen další z těch samozvaných odborníků, kteří si zde hrají na jakousi elitu. Takže laskavě vyblej alespoň něco, co vzdáleně připomíná názor nebo táhni.
            • wenceslaus
              To je hyperbola — není to nic moc, ale k argumentaci to patří. Pak jsem tu taky psal, že populární jsou i Blesk a Babovřesky, ale nijak mně to nezasahuje a stejně je hodnotím negativně.... což je mimochodem blízko tomu, co napsal Keyz a proč jsme ho chtěl podpořit.
            • V tehle diskuzi jsem cetl spoustu argumentu ale od tebe jsem videl jen:

              "Nelíbí se ti jeho názor? Tak si založ vlastní diskuzi, kde budeš psát jen TY..."

              A to je teda hodne padnej argument...

              Ja ti nevim ale nez zacnes psat o argumentech nechces si zamest pred vlastnim prahem?
            • wenceslaus
              To si nemyslím. A mimochodem - zkus někdy argumentu, místo toho buranskýho tonu.
          • martin.mares.984
            Klidek je to jenom anketa... zastavas se "bratra ve zbrani", jsi hrdina - mas vyznamenai za statecnost!
            Tohle je verejna diskuze, s jeho nazorem nesouhlasim, protoze podstatou jeho stiznosti neni samotna podstata ankety, ale vysledky.... zkratka Ty, Keyz a par dalsich volate po ankete "hardcore-uber-mega odbornych hracu, co sleduji scenu do hloubky", protoze doufate, ze tento "vyber" zajisti v halsovani to, ze vyhraje jina hra nebo spise, ze nevyhraje Dragon Age: Inquisition, o to tu prece celou dobu bezi, ne? :-)))

            Ja si zadnou anketu nemusim zakladat, ja beru ankety a jejich vysledky jako zajimavost, hry co se mi libi hraju at neco vyhrajou nebo ne, to je mi jedno.

            Mno... ja nejsem ten, ktery tady porad oznazuje tuhle "anketu" at uz v pripade ctenaru nebo redaktoru jako "spatnou" volbu a porad se ohani nejakou casual/odbornou verejnosti apod a vola po "SPRAVNE "volbe". Zadna SPRAVNA nebo SPATNA volba neexistuje, je to anketa a tim to hasne. Redakce si zvolilia, ctenari si zvolili.
            • wenceslaus
              Počkej - já jsem klidnej. Jak už jsem tu psal, jsou to jen čísla pro zajímavost, nic víc.

              Ale ty asi nejsi moc v klidu. Opravdu byla ta poznámka nutná? Zkus to napsat tomu níž, co se tě tak zastává... ale to by byla palba do vlastních viď? Nevidím nic divnýho na tom, zastat se názoru, se kterým souhlasím.

              Nevolám po žádný anketě, netvrď něco, co nevíš. Zaráží mně, jak se tu hystericky útočí na každý náznak kritiky. Souhlasil jsem, že tyhle akety prostě ovlivňuje marketing... ooooo jak jsem špatný, zaujatý a zlý! Zkrátka hater a elitář.

              Stejně jako ty, beru to jen jako zajímavost.

              Hasne? Takže to mají všichni mlčky přijmout? To je ta diskuze o které mluvíš? Jasně, žádná volba není správná a všichni jsme jedineční a svým způsobem úžasní... hmmmm
              Ber to jako názor, ne útok.
      • flash789
        A co třeba prijmout fakt ze se o tech hrach mluvi proto ze jsou dobre a zajimave a ještě k tomu to ze když zadne velke rpg nebylo tak to automaticky neznamena ze DA je spatna hra? navíc to ze tu zadne velek rpg enbylo je styl argumentace..kdyby, kdyby, kdyby..to je k nicemu..fakta jsou jinde:)
  • Bohužiaľ sa opäť potvrdilo, že reklama je v dnešnej dobe oveľa dôležitejšia, ako samotná kvalita produktu. Čo k tomu dodať? Asi len toľko, že počet fanúšikov nie je zárukou kvality. Dragon Age - Inquisition je asi taká hra roku, ako je 50 Shades of Grey kniha roku a Twilight film roku.

    Ešte kým ma niekto stihne označiť za hejtera tak by som rád povedal, že som fanúšikom DA série, ale nie som slepý, hluchý a ani som nestratil schopnosť (kriticky) myslieť.
    • flash789
      jak jsme psal nize..Watch Dogs měli daleko vetsi reklamu, a jak dopadly..takze přisuzovat kvalitu hry a vitezstvi v hlasovani reklame je nesmysl. proste se DA:I plno lidem libi, a není třeba byt smutny z toho ze tobe zrovna ne..je to normalni:)
      • prudislav
        no právě "vítězství" Watch_Dogs to tuplem potvrzuje - > masivní hype zničehonic vyměnil stále trvající mnohem masivnější anti-hype
        • flash789
          tohle se muze potvrdit maximalne az nastane antihype na DA:I..o cemz dost silne pochybuju..
          • prudislav
            antihype na DA:I nebude - jelikož DA:I berou herní novináři až na výjimky jako druhý zjevení RPG/SJW boha narozdíl od WD
            • flash789
              nj..jestli to nebude tim ze to je dobra hra...to co pises zacina zavanet jako Area 51 :)
      • Neřekl bych, že je to normální, spíš je to smutné, že se z takového nadhodnoceného shitu dělá všude hra roku.
    • Naprostý souhlas. Tvojí spolukrajané kteří navštěvují tento web by se měli od tebe učit.
  • firebug
    AC: Unity není ve zklamáních roku ani v top5? Tak teď nevím, jestli je horší to, že lidi měli od "next-gen" pokračování AC tak nízké mínění ještě před vydáním, a nebo že se jim to vážně líbilo...
    Každopádně hanba vám gamesáci, že jste takovej provar nedali do výběru a místo toho tam hodili Tesla Effect, od kterého nikdo normální přeci nemohl čekat nic světoborného. :-)
    Jinak děkuji za BEST OF články a taky místní komunitě diskutérů. Díky vám se mám vždycky kde vybrečet... :-)
    • Assassín je zavedená značka a série a taky typ hry (prostě bud se ti líbí nebo ne) kdyby ji lidi nehrály tak už po jedničce by toho ubisoft nechal a ohledně Unity tak technické problémy sou jedna věc ale říkat tomu zklamání roku ? nenech se vysmát
      • firebug
        Udělovat anti-cenu za zklamání je celkem problematické, protože se předpokládá určité očekávání a to je snad ještě subjektivnější než samotné hodnocení kvality :-)
        K AC: Unity se vyjadřuji jako fanoušek série, který od "next-gen" dílu čekal evoluci mechanik, které mě nadchly ve starších hrách. Čekal jsem zejména vyladěnější parkour a plynulejší pohyby, aby mě opět bavilo jen tak prolézat města a kochat se (mrkni třeba na tech-demo Beyond Good & Evil 2). Bohužel právě kostrbatost pohybů (postava boostuje při skocích, během plížení nedokáže obejít roh, občas se klasicky "zasekne" na zábradlí, či nějaké zídce...) je úplně tristní a otrávilo mě to mnohem více, než ty technické problémy (i když ty samy o sobě taky byly solidní fail).
        + mikrotransakce + truhly odemykatelné jen skrze nějakou appku
        V konečném důsledku to je pochopitelně úplně jedno. Jen kdyby Unity bylo v nabídce místo Tesla Effect na 100% dostane mnohem víc hlasů, než retro adventura s Texem Murphym... :-)
  • Tedy, ze Grimrock 2 dostane tak malo hlasu oproti DA:I...hm skoda :(
    • PreidaQ
      Inu, většinu nás lidí prostě tyhle předpotopní herní mechaniky netáhnou. Nic jiného jsem nečekal.
  • Pri DA:I si ale treba uvedomit, ze je to hra co vysla na najviac platforiem. A na niektorych , hlavne PS4 a Xone, to bolo jedno z mala pouzitelnych RPG co tam vobec vyslo za celu existenciu, takze ludia co hraju len na ne ani nemali velmi na vyber za co hlasovat.
    • flash789
      a to z ni dela spatnou hru?
      • prudislav
        to ne je to fajn hra ,ale při takovymhle suchu i fajnhra vyzní jako vyjimečná.
        • flash789
          nerekl bych ze v zanru rpg bylo sucho..

          Ale jinak v tomhle pripade si budes muset počkat an vyhlasovani her desetileti, aby to nevyznelo vyjimecne:)
          • prudislav
            no v žánru západních RPG na konzolích rozhodně sucho bylo.

            Pro mě je DA:I má dost prblémů na to abych ho považoval byť jen za skvělou hru (jmenovitě MMO design questů a mrtvej svět, nepoužitelnej taktickej režim,PC ovládání, zlobící AI společníků, nezajímavý hetero romance, poslední patch ví rozbil než spravil) - což jsou pro mě dost velký problémy , přestože hra má výbornou grafiku, některý super lokace a skvělý příběhový questy a questy společníků
            • flash789
              mimochodem ti chytrejsi vedi, ze za odkladem zaklinace stoji megauspech Dragon Age..preci jen v Americe by to polakum nemuselo zrovna v tuhle dobu moc vyjit:)
            • flash789
              Jo takhle..ty to myslis tak ze kdyby vysel třeba zaklinac nebo novy TES..jenze nevyslo..kdyby..kdyby..kdyby..
            • prudislav
              Za spěchém DA:I stojí především masivní reklama, hlad po AAA západním RPG a odklad Zaklínače 3 mnohem víc než samotná kvalita hry
            • prudislav
              no vždyť říkam budgetový RPG s desetinovym budgetem co měl jen marketing DA:I, port aRPG, Gauntlet-like hra s podezdřelym názvem a Dark Souls má krapet jinou cílovku. Možná tak LoTF bych uznal.
            • flash789
              Risen 3, Bound by Flame, Diablo 3, Dark Souls 2, Sacred 3 a plus k tomu asi deset japonských rpg..myslim ze zas takovy sucho na konzolich nebylo..ovšem je jasne ze všechny DA:I prevysuje ( krome tech jeaponskejch, tam to je jinak:)..proto ostatne vyhrala hru roku:)
  • HA HA HA HA HA tak to mě opravdu zajímá jak tohle budou vysvětlovat zlí jazykové tady na games.cz. Abych to shrnul: Redaktoři tu hru ozanačili jako nejlepší RPG a Hru roku. Youtube recenzenti např (Angry Joe) to označili za RPG roku a za překvapení roku. Dokonce i čtenáři Games to ozančili za RPG roku a Hru roku.

    Ale ti všichni určitě neví o čem mluví že? Všem nám EA poslala dárkové koše a lehké děvy. Já myslím, že teď už hra opravdu prokázala svoje kvality a tak bych diskuzi na téma DA:I uzavřel. Nelibí se vám ta hra? To je v pořádku, každý máme svůj názor ale majorita se vyjádřila a demokraticky se to odhlasovalo takže... *5*
    • nekomu trvalo tri dily, nez pochopil, ze diablo je jenom o grindu

      hra se spetkou obtiznosti ds2 nebo log2 jsou bez sance na uspech rovnou, mne teda v zanru rpg nejvic oslovilo d:os, ale to se ke konzolistum nedostalo a kdyby, tak kreslena izometrie by jim nestacila, a uplne trivialni ta hra taky neni

      trochu muze cloveka prekvapit snad jen volba redakce (takhle mi to pripada jako by oskara vyhral nakej blockbuster, i kdyz i to se obcas stane), ale jiz to jsou starsi pani, takze se jim to da tolerovat
      • Co to zvanis, proc by mi nemela stacit kreslena izometrie? DS2 i LoG2 jsou nastavovana kase. Je fajn, ze nastavovane kase uz tolik netahnou.
    • wenceslaus
      Takže co? To by mmě moc zajímalo.
      • Takže prostě JE to nejlepší RPG roku a JE to hra roku a dost diskuze.
        • wenceslaus
          Ha ha... počkej, proč konec diskuze? Tohle nejsou presidenský volby, ale anketa :-)
        • Morraw
          Ano pro určitou část lidí a dál ?
          • Určitou znamená v tomto případě většinovou. Dál nic, konec. Nevím co bych tady měl rozebírat dál. Bylo odhlasováno a já jsem spokojený, že se ukázalo jak ukřičená čast diskutujících na toto téma je v menšině.
            • Morraw
              Většina je, když z 10 000 lidí si zvolí 8000 DA:I jako hru roku a zbytek ze rozdělí mezi ostatní hry. V tomto připadě to tedy většina není. Tak zas tady z toho nedělejme.
  • Jeste by to chtelo poskytnout kompletni vysledky, pac me zajima i jak se dari mene hypovanym titulum.

    Douska pro ty nespokojence pode mnou. Ctenarske hlasovani nevypovida nic o kvalite viteznych her, pouze o jejich masove oblibenosti.
    • Bohužel to vypovídá o tom jakým směrem se budou ubírat hry v budoucnu :(
      • Jen ty komercni.
      • Morraw
        Tak jestli to znamená, že EA bude vydávat spíše konzolové casual hry, tak ať. Je spousta jiných studií, která touhle cestou nepůjdou. Což se ostatně ukazuje. Jediné nad čím brečím, že právě tak velcí vydavatelé, jako EA, dostanou tak exkluzivní značky, jako Battlefront.
  • Nadšení kolem Dragon Age Inquisition skutečně nechápu (nejen Games ale i Angry Joe, myslím i Total Biscuit atd.). Bioware vydávají pořád dokola tu samou hru - parta stereotypních hrdinů (s každým dílem zženštilejších) zachraňuje svět před zlákem, případně musí sjednotit rasy/sebrat síly atd. do boje proti zlu. Mám pocit, že od dob Baldurs Gate je to pořád to samé - ať už je na tom nálepka KOTOR, Mass Effect nebo Dragon Age. Je to pořád celkem zábava, ale že by bylo třeba to nějak oslavovat...

    Z hlediska herních mechanismů je to MMO pro jednoho hráče - tisíce sbíracích úkolů ve stylu Guild Wars 2, skilly a cooldowny, DPS, neustálé těžení všeho... není to špatné, ale nic originálního na tom nevidím.

    Chápu, že jestli někdo s Bioware začal v posledních letech, tak je nadšen. Ale já hraju jejich RPG od začátku a je to pořád to samé, s každým dílem mě to nudí trochu víc. Rozsáhlá RPG, ale celkově mírná nuda. Mám odehráno přes 60 hodin (začínám řešit kouzelná zrcadla - abych nespoiloval) a dal bych tak 7/10. Kde je ten skvělý obsah, o kterém všichni blouzní?
    • Vogon
      Nevím kdes nabral to s tím, že TB chválí DA:I, sice to ze začátku trochu chválil, ale čím víc to hrál tím víc to kritizoval, přičemž nyní zastává názor, že DA:I je prostě singleplayer mmo. Stačí se podívat na některé Co-optional podcasty.
      • flash789
        DA:I ma rozhodne hodne prvku spolecnych z MMO, otázka je jestli to je spatne. Ruzna MMO hraje miliony lidi.Kdyz by se tyhle prvky z DA:I daly pryc, co by zustalo. Zustalo by něco ve stylu prvního dilu.

        Taky by bylo zajimave vedet o kolik vic hlasu by DA dostala kdyby mela české titulky. U nas je totiž porad velke procento lidi co si takhle ukecanou hru bez cestiny proste nekoupi. A taky by bylo zajimave vedet kolik lidi co neumi ani slovo anglicky na tuhle hru nadava, Ja jednoho znam osobne. vlastne v te hre vidi tak něco jako Diablo, a dost ho to nebavi:)

        Me se DA libi, je to dobra hra, ale když ji porovnam třeba s Dragons Dogma, tak vychazi uz o dost hure. Snad jen ta ukecana část je lepsi. I když srovnavani je dost kontraproduktivni.
        • Je to špatně. MMO mechaniky jsou velice omezeny problematikou více hráčů a jediné co je omlouvá je to že si konečně můžeš zahrát rpg s přáteli. nexistuje jediný rozumný důvod proč je aplikovat v single player-u kde je desainer omezen daleko méně a muže vytvářet intezivnější zážitky které nepůsobí tak mechanicky a monotoně ... nepadají mi pouze 2 důvody proč tyto prvky aplikovat 1. jako filler . Grinding je velice jednoduché vytvořit a efektivně natáhne herní dobu. 2. jednoduchost ... ano žijeme ve smutné době kde si vývojáři myslí že gamer je tvorem na duchu prostým a proto zjednodušují a zjednodušují ... hlavně aby se nad hrami nemuselo přemýšlet ...
          • Chtel sem na ten koment reagovat nejak podobne a pak sem scrollnul niz a nasel sem tvuj koment
            kterej rika presne to co sem chtel rict ja,jenom to rikas peknejsima slovama *1* Takze diky za usetrenej cas,mluvis mi z duse.
    • wenceslaus
      Úplně přesně tak to vidím taky.
    • "Z hlediska herních mechanismů je to MMO pro jednoho hráče - tisíce sbíracích úkolů ve stylu Guild Wars 2, skilly a cooldowny, DPS, neustálé těžení všeho... není to špatné, ale nic originálního na tom nevidím" tohle má i Geralt a bude to i ve trojce, btw co to plácáš vždyt každé rpg je o tom co si napsal, taky ještě přidej wolf,bioshock a quake je o ničem prostě vemeš pušku a trefuješ co se dá :)))
      • Zaklínač ma tisíce sbíracích úkolů ve stylu MMO?Uz to prosimte nehul.
  • To nikde netvrdim, proste len staci pozriet na ten rebricek RPG, z TOP 5 vysla na next gen jedina..a to DA:I. Na PC vysli vsetky, na old gen 3. Proste hraci z next gen konzol nemali co zvolit, tak si dovolim tvrdit , ze volba casto kvoli tomu padla na DA.
  • Je třeba si uvědomit že je velký rozdíl v hlasování pro hry jako Dragon Age: Inquisition a Divinity: Original Sin. Jedno je multi platformové a druhé je jen pro pc ... a pokud se podíváme na Grand Theft Auto V (next-gen) které na pc ještě ani nevyšlo a přesto má přes 900 hlasů naznačuje že procento lidí hrajících na konzolích je v tomto hlasování vysoké (neříkám že nemohou mít oboje) ... nic méně pro mě jako konzervativního pc-čkáře jsou tyto výsledky naprosto irelevantní ... třeba jen proto že dark souls 2 a Dragon Age: Inquisition jsou na pc o dost horší protože port a především ovládání je velice nepříjemné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit