Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    Chtěl jsem napsat, že si konečně lidi v diskuzích uvědomí, jakou menšinu tvoří na tomhle webu, natož v celý herní obci, ale pak jsem se uvědomil, že si to neuvědomí, takže to nenapíšu.
  • walltar
    No tak teď to bude těžký vynadat redakci jak blbě volí. *1*
    • Keyz
      To bylo již minule.
      Sedělo to podobně. Ještě aby ne, když mají vliv na lidi kteří poté volí *3*

      Na tom není nic překvapivého.
  • *1* Tolik nenávisti a ono to takhle dopadne *15* , děkuji, takhle jsem se už dlouho nezasmála.
  • Zdejší mikro nedůležitá komunitka ubulených všeználků by si měla uvědomit, že nekormidluje svět. NE!! Oni ani nejsou většinou zde na games. Na diskuzích tady tipuji tak 30 lidí, co pořád dokola brečí a hatují hry typu DA I. 30 Lidí! Nemluvě o anonymcích, co tu píšou pod deseti!! přezdívkami, aby to vypadalo že jejich názor má nějakou váhu!!! Všichni tady píšete jak stě hrozně dospělí, na úrovni, jak hrajete hry od doby, co se ctrl potkalo s altem, ale nakonec se chováte jak malý!!! děcka. Výsledky, nejsou zfalšovaný, lidi co maj jiný názor nejsou ofce, todle není nějaký špinavý trik od EA, ani výsledky nejsou způsobeny tím, že hra měla velký hype. Pochopte!!! (a toto bude pro některé lidi šok) že né každý má stejný názor a že když vaše hra nevyhrála, že jsou všude kolem vás ovce!!! Proberte, dejte si facku a běžte hrát co vás baví, DA I to vyhrálo, copak asi teď naděláte, nesnažte se schovat do nějaké ulity ze lží o tom jak ste poslední člověk s dobrým vkusem. Možná ste hráli Pong v době kdy to nebyl mejnstrým, ale to z vás nedělá žádné pány dobrého vkusu!!!!. Proberte se a přestaňte se chovat jak děcka ve školce, když není vše podle nich.
    BTW: redakce!!!!!!! ten váš spam šit je pěkně vhvně.
    • V poho pro mě je to taky hra roku a to jsem zarytý pcčkář(i když je fakt že válečník se ovládá na .... zlatý Dark souls 2)
    • jestli si dobře vzpomínám tak ty jsi tady před vydáním DA nejvíc nadával jak je to plastové a bšichni jsou přiteplení
    • Kolik ti je, 12?
    • A není to spíš obdivuhodné, že ta naše menšina má odvahu a odhodlání tu vyjádřit svůj názor. Co tak pročítám diskuse, tak se daří ho vyjadřovat i celkem slušně, takže v čem je problém?
      • ať si ho vyjadřuje, ale ať nesvaluje výsledky hlasování na hype, šmelinu a na tupost lidí, co hlasovali jinak než oni.
        • wenceslaus
          Apeluješ na to, že maj lidi různý názory - ale dodáváš, že některý se maj vyloučit? WoW

          Ne, nemyslím že šlo o šmelinu ani tupost lidí... o hype bych uvažoval. Ale z principu - když voláš po toleranci názorů, měl bys být sám tolerantní.
        • Tak ono těch věcných argumentů taky zrovna málo nebylo. Navíc napadání ze strany fandů DAI se tu taky objevovalo. Chci jen říct, že ani tábor odpůrců ani příznivců si nemají co vyčítat.
      • Jack1947
        Cože menšina? takže dotáhla už i na Games *7* Jo ták, jsem to blbě pochopil, sry.
    • A ty uz se holis?
      • Kvůli tobě se oholím aj na pdeli, jak to máš rád.
    • Erien
      Neřekl bych že s tebou někdy budu souhlasit. *1*
  • Dolero
    *15*

    Btw. já sem hlasoval pro Wolfa a nějak sem doufal, že to vyhraje, ale po té mediální masáží kolem Dragon Age bych se i nakonec divil... *4*
  • Erien
    Dragon age jako nejlepší hra a RPG. To jen ukázalo, že zdejších pár lidí v diskusi, není zdaleka většina co navštěvují web.
    • Keyz
      To přeci není pravda!
      Na první stránce mi to borci vyvrací a zdejší web přeci navštěvují (podle čísel z tisíce lidí) samý HC hráči, odborníci kteří hráli všechno a vůbec samá lepší společnost (jak by řekl Švejk) *15*
  • No takže... půlka webu držkuje na redakci, že zvolili DA a ejhle čtenáři si zvolí DA hru roku ? :D Co toto je za mindfuck... ? *1* *1* Nicméně dobrej útěr od redakce :D
    • priznávam sa ja som za inqisition hlasoval aj keď som ju nehral, lebo vďaka tým nadšeným recenziám som myslel, že to bude bomba *1*
      • Já bych řekl, že to udělala většina hlasujících pro DA protože jinak by to nevyhrálo *3*
        • fallanga
          Hrál jsem ji. A i když to není pro mě hra roku, tak si to místo zaslouží.
        • flash789
          ja ji hral...tyhle sebeutesujici příspěvky jsou smesne:)
    • Půlka webu a půlka diskutujících jsou dvě početně neporovnatelné skupiny... I kdyby sto diskutujících držkovalo, kolik je to z čtenosti? Promile?
    • frantisek_nejezchleba
      menšina jde vždycky nejvíc slyšet. *3*
    • Ty jsi snad počítal hlasy? Co když to mají ilumináti zaplacené
  • Malleth
    Asi se vrátim na svou rodnou planetu. Tady se všichni zbláznili
  • Tak tenhle se fakt povedl :D Dobra prace :D
  • Ani nevíte, jak jsem rád, že se opět ukázalo, jak jsou místní křiklouni z diskuzí zanedbatelná část herního trhu...
    • Morraw
      Ale je obecně známo, že největší trh je právě ten mainstream-casual-USA, V případě RPG roku to nemohlo být jinak. Pro mě osobně je mnohonásobně větší úspěch právě u Divinity.
    • Stejně mi nevymluvíš, že SP není lepší hra *1*
      • Nemám důvod ti toto vymlouvat, protože narozdíl od místních křiklounů chápu, že každého člověka může bavit něco jiného...stejně jako mě totálně nezajímají strategie (a obecně hry pouze pro PC) a taky nebudu cpát ostatním, jací to jsou kok*ti, že zvolí jako svoji oblíbenou hru něco jiného...
        • Zajímavé, že tohle právě většinou děláš *3*
        • ja mam rpg rad, a proto se mi nelibi dai ani jako rpg roku natoz hra roku
        • ok, ok, to dává smysl... hezky napsáno *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit