Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tenhle blbec pitomečků je ale hovnivál
    • *15*
  • Vážená redakce, už prosím zablokujte IP adresu toho vylízance, který sem píše nesmysly a ničí diskusi všem. Děkuji.
  • Tady je zase veselo. Venku je deštivo a zima a tady je alespoň srandy kopec.

    Jistě že se Burešovi nic nestane, vrána vráně oči nevyklove, jak je uvedeno níže. A Bureš má dost na to, aby si koupil "spravedlnost". A ještě se najde stádo gaunerů, b.bců a tupců co mu budou s bekotem přitakávat. Za koblihu a za kecy, že bude líp...

    Jo kdyby si takhle důchodce kvůli skleróze nekoupil v MHD lístek a chytil ho revizák. A kdyby se zaplacením pokuty čekal až dostane důchod, aby to měl z čeho zaplatit, a taky by na to kvůli skleróze zapomněl, to by bylo tóčo. To by ho exekutor svlékl do spodního prádla a vyhnal na ulici. To je ta "spravedlnost" po babišovsku.
    • *4*
    • Jdi na pochod teplomete dnes máš svůj den na Václaváku
  • ... já dementní krypl zdechnu záhy v krutých bolestech :)))
    • *5*
  • ... jsem dementní yndžeňýr :)))
    • ... nečapeš se, chudáku, ale to je fuk, okopávání hnoje mě přestalo bavit :)))
    • Hrebeňár nauč se psát, šašku
      • ... neřeším krysu, která si propůjčila můj skvělý nick, nyní jej může používat sama, blbečku :)))
  • Žádný politický strany, jedině hnutí jsou životaschopný a schopný dostat tuto zemi k prosperitě
  • Občan už jsi se vyrovnal s minulostí nebo už jsi se poučil :-D:-D
  • Takhle jednou budeme podporovat pana Babiše :https://video.aktualne.cz/ze-sveta/severokorejci-vysli-do-ulic-kvuli-sankcim-osn/r~0ed71aa47d1811e7a42a002590604f2e/
    • Tak aspoň víme, jak Babiše vidíte, jaký Babiš je a co nás čeká.... to je snad druh náboženství.... ale základem babišismu jsou peníze.. nic víc... Babiš lidi penězi likviduje a druhé si za ně kupuje...Vždyť má přece tolik peněz, že nepotřebuje podvádět a krást.... jenže nenažranost Babiše je nekonečná a hloupost naš asi také... on nám říká... já vás těch starostí zbavím.... jenže to se říká prasátku před porážkou...já tě těch tvých starostí zbavím... a šmik....
      • víme sajmon, šmik *7*
    • přééésně, pan prezident Zeman a budoucí premiér Babiš by se tam měli občas zastavit a poučit se jak stabilizovat společnost, je to tam moc hezké, je vidět že tam lid má dobře, jinak by za ním nestál








      WOW !!!
  • Andreji, říkej rychle za sebou "pí.a" *3*
  • ... čím víc se bezmocný český politický plebs naváží do Andreje, tím víc stoupá jeho hvězda :)))
    • Hitler měl zpočátku také značnou podporu, protože zavedl jistý pořádek do země rozvrácené WW1, ekonomika šla nahoru země začala prosperovat. Když však občané poznali co je to za nebezpečného psychopata, bylo už pozdě a tak s ním "museli" souhlasit, jakýkoliv projev nesouhlasu znamenal Arbeitslager.
      • ... jenom primitiv bez argumentů se snižuje k Hitlerovi, blbe :)))
        • Milý příteli, Hitler byl historická osoba. Bohužel. A měli bychom se zajímat o to jak se dostal k moci, aby ho někdo nekopíroval. Jestli chtěl Hitler také řídit stát jako podnik, to ovšem nevím.
          • *2*
        • víme sajmon, bez argumentů
          • *4*
    • když o Andrém takto hovoříš tak mi také stoupá.
      • ).(
        • To uprostřed je co zbude v ČR po vládnutí asociace nenažraných oberzmr.ů a guru bureše *1*
          • ... blbost, tam už dávno bydlíš ty, blbečku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší