Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak může v TV blekotat ten, kdo tuto zemi a pracující lid přivedl pod úroveň třetích zemí ( Klaus, Kalousek atd. ). Čekáme na toho kdo s takovými konečně zatočí. Vivat Okamura, vivat Babiš
    • Ano pravda i taková čína komunistická má Walmart jen my vyspělí západ ne
  • Ať si kdo chce, co chce říká, ať si máma třeba slzy utírá, tyhle volby po právu vyhraje A. Babiš! *3*
    • josef.servit.9
      Slonková poduška Topolánka je znovu na politické scéně "když nemohu ublížit, tak alespoň smrdím!Kubíku pozor není to dobrý člověk! Jak podlézala ODS a hlavně Topolánkovi bylo trapné.Když s Langerem řádili s privatizací v Karl.Varech, tak o tom věděla a kryla je??
  • ... já blbec Hrebeňár Ruda se přihlašuji do soutěže o největšího dementa, výhra mě určitě nemine :)))
    • *5*
  • Pročpak je takový tlak na odstranění pana Babiše z politiky? Není divné, že jsou ty politické strany tak jednotní v boji proti němu. Ti poslanci většinou nejsou schopni se domluvit na ničem pořádným, kromě zvýšení svých platů a odstranění každého, kdo s nimi nevyje. Dotace, STB apod. jsou jen ubohé prostředky, jak likvidovat. Podvody v podnikání, nejen dotace, ale zkreslování hospodářských výsledků, nevrácení peněz za úvěry z důvodů špatných podnikatelských záměrů, kolik takových podnikatelů je v řadách politických stran? Kolik másla na hlavě mají ti spravedliví? Není vám blivno z toho, jak se na ČT mohou ti seriózní politici mohou přetrhat v kopání do Babiše a Zemana . Kolik lidí bylo nařčeno ze spolupráce s STB? Pamatujete Cibulkovy seznamy, ve kterých se nacházely jména sousedů, kamarádů, rodičů apod. A s tímto argumentem útočíte na Babiše? Za tím vším je obava, že může být konec polistopadových rozkrádaček, a nedej Bože, aby se ještě trestalo. Proto ten ohromný tlak. Straší kauzy z OKD, ČSSD dluží milióny a nemá na to, ta potřebuje vlastnit ministra financí. Mnohým našim politikům zvoní hrana. Nikdo není ideální, ale Babiš jako jediný zatím politikou něco dokázal na rozdíl od jiných žvanilů. Při volbách nedejte na sliby, ale dívejte se kolem sebe, co bylo naslibováno a co je uděláno
    • *7*
  • Jegl alias Pehe či Mitrofanov vem si lopat a jdi raději makat!
  • S bitcoinama to Jéglovi nevyšlo tak to zkouší z jinýho soudku, je prostě nejchytřejší "novinář" v galaxii!
    • Jégl trpí nevídanou osvíceností.Měl by být povýšen do říše boží,hlupáček.Ted už jen přímo dokázal za koho kope.Je to trouba,novinář by měl být nestranný když už je teda hov....do.
  • Tak jsem se po nedávno zveřejněném článku na zdejším "nestranném a objektivním" tiscali domníval, že budu volit Tomia Okamuru, ale vzhledem k rozpoutání štvanice na Babiše jsem se definitivně rozhodl, že budu volit Andreje. Ten těm našim "bojovníkům za demokracii" a jejich mediálním přicmrndávačům opravdu leží v žaludku. A jestli vytáhl z Bruselu nějaké dotace, dobře udělal, aspoň k něčemu byl Brusel dobrý, když jinak všude a pořád škodí.
    Všiml jsem si, že autor článku jako vždy nezklamal a dokonce projevil talent na vymýšlení nových českých výrazů, konkrétně se jedná o důstojné označení "velkouzenář". Autor tím chtěl jistě vyjádřit úctu k panu Babišovi, protože k urážkám by se hrdý a čestný český novinář přece nesnížil.
    Na závěr, staří, dobří kamarádi Sobotka s Kalouskem jsou vynikajícími a schopnými intrikány, kteří se nevzdávají do posledního okamžiku, než skončí za své bohulibé, finanční a jiné aktivity v base.
    Ať žije příští premiér Babiš!
    • probudíš ze snění a něco napíšeš, tak to stojí za to. Obávám se, že koho budeš volit je tu každému úplně lhostejné.
      • Nikdy v životě nemluv za každého,tím jen dokazuješ svou hloupost,vždy mluv sám za sebe.Například já nepotřebuji tebe jako tiskového mluvčího.
        • o kterých se tu zmiňuješ, by ses měl nejprve sám ve svých příspěvcích na tiscali důsledně držet. Pak je teprve můžeš vyžadovat od druhých.
          • s anonymama nediskutuji,jste ubozí vystrašení nebo mentální chudáci.poserové
            • dodržel to, co napíšeš. Zatím se ti to nepovedlo.
          • vanhorne
            "můžeš vyžadovat od druhých"
            To od neho necekej, pri jeho arroganci.Podle neho, kdo s nim nesouhlasi nedodelal ani zakladni skolu, nebo mu poradi aby se do ni vratil.
    • Nezbývá mi než jen souhlasit,nazval jsi věci pravými jmény.Nejsem sice rozhodnutý koho budu volit ale Babiš začíná mít mé velké sympatie,protože když Kalousek,Fiala,Sobotka,Chovanec po někom nekompromisně jdou,mají k tomu určitě velmi nekalé důvody,protože ta kampaň už je do očí bijící.Něco je velmi shnilého v Soc-dem.,ODS,Top09,etc-c
  • Intriky a účelově načasovaná akce policie. Takle nějak vypadá zneužití policie k politickému boji, v údajně svobodné předvolební soutěži politických stran. Je uplně jedno jestli jde o Babiše, nebo někoho jiného, jde o princip likvidace politické konkurence, která byla i jednou z metod při nástupu fašismu a je vlastní všem totalitním režimům. Tady končí demokracie a jsem zvědav jestli budou organizátoři dnešního zneužití policie trestně stíháni
  • ... jsem senzační primitiv, který se zesírá ze své ubohosti :)))
    • ... cha cha cha, opisuješ, ale díky své neskutečné demenci dementně, čau ubožáku :)))
  • ... tak to je, jsem krypl :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit