Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sledovat tu uměle vyvolanou hysterii kolem Babiše. Nehodlám posuzovat jakým způsobem získal dotace a zda byly oprávněné či nikoli jen mne nesmírně rozesmává válečný pokřik zlodějů kteří za čtvrtstoletí svého nekontrolovaného rabování rozkradli a zadlužili stát 5 biliony korun.

    Takové malé srovnání-Babišovi je vyčítáno 50 milionů korun. A to mu vyčítají gangsteři s 5 biliony korun na svědomí. Pět bilionů korun je 5 000 000 000 000 neboli pět milionů milionů. V porovnání s Babišovými upocenými 50 miliony je to jako 100 000 korun vůči JEDNÉ KORUNĚ. Takže sekty lupičů kteří nakradli za 100 000 korun vyčítají někomu že údajně šlohnul v obchodě rohlík v ceně jedné koruny. MŮŽE BÝT NĚCO SMĚŠNĚJŠÍHO A TRAPNĚJŠÍHO??????

    Inu strach z prohraných voleb, ztráty koryt a odříznutí od státního cecku je po čtvrtstoletí loupení pro mafiány opravdu noční můra a neštítí se ničeho aby své prebendy přes mrtvoly obhájili...... *15*
    • kolik vyděláváš, že je pro tebe 50 mega upocená částka ? nechceš mě vzít do party ?? *14*
      • by stačila pětina aby se člověk neupotil a už bych nedělal a ležel u moře až do smrti *5*
      • celkem se mi daří.....ale unikla ti myšlenka příspěvku.....jde o srovnání kdy zloději se 100 000 kádrují někoho kvůli koruně *3*
    • Hysterie kolem Babiše? Já spíš nechápu, jak by soudný občan země v srdci Evropy, pokračovatele Zemí Koruny České mohl zvolit něco takového jako je konfident Bureš, který se netají, že by tady chtěl zavést fašismus.
      • asi berou Babiše jako menší zlo oproti té chátře která tady už čtvrtstoletí rabuje. A Babiš těžko může zavést fašismus když ho už tady dávno zavedli jeho předchůdci a současní kritici
      • *9*
        • umyš akurat uražeT vogo vyploid taky nakou svoji mišlenku vogo
        • *10*
    • 50 miliónů je upocená částka ???? můj kamarád v opilosti ukradl autorádio a dostal rok na tvrdo.. *7*
      • Předpokládám, že ty máš jen a pouze takové kamarády a jim podobné. Proto zbožňuješ "demokracii" a nenávidíš pořádek.
      • *15*
      • kdyby byl v topce nebo u modrých strak či jinde měl by imunitu mohl by ožralý chrápat ve sněmovně miliardy ze státního do jeho kapes by jen šuměly A NIC BY SE MU NESTALO.....
  • Fašistu Mussoliniho Italové po válce pověsili za nohy a utloukli ho.

    http://technet.idnes.cz/benito-mussolini-0ey-/vojenstvi.aspx?c=A150426_235439_vojenstvi_kuz
    • No ale co tomu předcházelo že soudruhu BTW
  • ... jsem hnůj, můžete mě okopávat :)))
    • Ne nejsi hnůj, ten se neokopává, ale okopávají se brambory, ale to nevadí asi žiješ na Václaváku a to nemůžeš znát.
      • ... je hnůj :)))
        • *5*
  • Takhle by se mělo jednat s podvodníky... když vrátí to , co ukradli.. tak ať mají milost a když se na to nepřijde.. tak je to bonus pro podvodníka a lid obecný je za hlupáka...dobře nám tak....
  • *14* jen se hádejte holoto vychudlá, já jsem miliardář a platí mi to kdo ?

    ANO, vy socky *15*
  • vítěz voleb 2017
  • josef.servit.9
    Pane Jégl když vám to nevyjde, tak mám pro vás jedno místo v letadle, které letí do vaší vysněné demokracie!Tam všichni lžou, ale demokraticky!Jo bude vás doprovázet vážený Občan nositel VUMLUCIA.
  • *4*
    • mám stejný názor, bohužel nás inteligentů tu už moc nezbylo *9*
      • ... nepřeháněj, čéče, já nevidím žádného :)))
        • Já myslel, když jsem ti poslal fotku mého přirození jak jsi po mě chtěl, že budeme kámoši. *13*
          • *6*
            • co máš na sobě ? *14*
  • Dneska mi pan primář řekl: "Simono ty si tak blbá, že tě nikdy nepustíme!" Heč!
  • Sankce a nízké ceny ropy nebrání ruské ekonomice ve stálém růstu, diví se Frankfurter Allgemeine Zeitung. Ve druhém čtvrtletí letošního roku se ekonomické ukazatele zvýšily o 2,5 % ve srovnání s předchozím rokem, což podle analytiků svědčí o normalizaci situace. Navíc od konce roku 2016 po sedmi čtvrtletích klesající HDP začalo opět růst.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit