Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to matoucí. Lidé, kteří mají dobrý vztah k dětem a na dětech jim bude skutečně záležet, se budou bát, aby nebyli obviněni z pedofilie. Nikdo raději dítě nepohladí, neobejme a společnost bude vychovávat chladně a bez emocí. A to se na dětech podepíše. Ale také se na nich podepíše, když někdo, pod záminkou zájmu, dítě skutečně zneužije.A nemyslím si, že by ve školství bylo tolik pedofilů. Měli by tam být lidé, kterým na dětech záleží a rozumí jim. Ale dnes mám pocit, že většina lidí je tam proto, že nesehnali jinou práci A podle toho to vypadá.
  • to já své děti miluju. Stále se s nima mazlím tulím rozmazluju kupuju jim bonbóny dokonce je koupu nahé. Snad mne nezavřou.....
    • Beze srandy, určitě se najde prokpuš-vyšetřovatel nebo fiškál, který za pár penízek od darebála to zrealizuje.
  • pedofil má děti rád. Já děti nesnáším. Každé ráno fracky místo snídaně preventivně seřežu řemenem. V poledne musí udělat třicet kliků. Když je nezvládnou nedostanou oběd. K večeři mají zbytky od oběda. Vyháním jim lenost z těla. Musí řezat a štípat dřevo, sekat trávu, kopat studnu.....dnes jsem je chtěl poslat betonovat. Ale mají spratci štěstí. Prší, voda by vyplavila cement. Tak půjdou aspoň spravovat prasklé došky na střeše.

    DÍKYBOHU NEJSEM PEDOFIL !!!!
  • Má jenom já pocit, že se zase snaží někdo zpracovávat veřejnost, aby jsme měli s pochopení s další sexuální "odchylkou". Budou Prahou pochodovat i průvody oslavující pedofílii??
    *11*
    • To vážně nemáme v plánu. Jenom se snažíme bořit mýty a polopravdy. Osobně nevím, co je na té které preferenci hodného oslavování...
  • " Vnitřní tým ČEPEKu oslovili organizátoři akce Alt-Pride, která se konala na Klinice jako alternativa k Prague Pride. "
    .
    Pane jo, na té Klinice to musí vypadat.
    To bude časem průvodů Prahou. Příští článek by mohl být ještě o zoofilech. Taky za to nemohou a narodili se tak. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit