Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V žádném případě Zemana jako prezidenta !!! Je ze stejného zločineckého a spikleneckého prognosťáku jako zlodej Klaus !!!
    Jen ať si sedí na prdeli kde je !! Uslintaného dědka v žádném případě !!!
  • Se ti hodně ulevilo, že soudruhu?
  • Už jste dlouho nepsal. Jsem rád, že žijete. Vaše příspěvky mne drží při životě.
  • paní Zdeno -ok -slušné ,jasné -co dodat - už je pro srandu protože mu ujel vlak
  • Jó ,pan Zeman ten všechno ví všecho zná jako to neomylný nadutý čuně Klausů ,
    fuj ,fuj - je mi zvás na blití vy dva idioti kam jste tuto zemi a její ekonomiku
    dovedli --- a pak se schází Klaus a Zeman v Praze na Ruské Ambasádě !!!
    howada kreténský -- ale protože druhý život se nekoná vy dva idioti a vaše týmy ,PROTO
    na VÁS s-ru i na ty VAŠE debilky a VAŠE nepovedený haranty !!!!!'!'!!!!
    fuj fuj fuj !!!!!!
  • nic proti nikomu,ALE PROČ SE MUSÍME STÁLE JEN DÍVAT NA TY GERONTY.VŽDYT Z NĚHO PESIMISMUS ZROVNA VYZAŘUJE.Zemane sed na Vysočině a glosuj,to ti jde.Tvoje hvězda už pohasla.
  • Dnes nemá člověk koho volit!Ať se podívá do jaké koli strany mimo komunistů
    ta všechno to jsou lehkoživkové. *10*
  • Souhlasím
  • Melete nesmysly. Kolik jste toho vypil než jste podal tento výkon. *4*
  • od tebe to opravdu sedí, ty který žiješ v ZOO mezi primáty
  • ja jsem ale daleko tupejsi!
  • Vsichni jsou ale stejni bezcharacterni zmetkove,to je ten prujer.with s je to zakazane slovo.
  • no?miloši jestli do toho půjdeš, budeš to mít sakra těžký.
    na praní špinavého prádla jseš zvyklej ,což tvoje výhoda.
    a karel vod becherů to bude asi to první,co ti voperů vo rypec.no ni,si cip a máš moj hlas moravy.
  • Na to se nadá reagovat jinak než - primitive.
  • Omluvám se. Ano, samozřejmě máte pravdu. Všude se najde člověk co si to označení "člověk" zaslouží. Nebýt takového na Bytýzu, tak jsem tu už dávno nebyl. (pro mladé, kteří už nepamatují - místo kde "komouští revolucionáři" napravovali nás nepřizpusobivé novým zločinokumoušským pořádkům.
  • Každopádne, Miloš Zeman není charakterní člověk. Kdo sleduje politiku po celých 15 let zpět dnes a denně, musí zjistit, že je to člověk, kterému jde především o jeho samotného a až potom o ty druhé. Jeho zhrzenost nad tím, že nebyl zvolen prezidentem je tak silná, že se neštítí škodit své straně. Sám odešel z politiky a dušoval se, že už bude jen objímat stromy na Vysočině. On ale bohužel na té Vysočině zatrpkl tak silně, že začal škodit ČSSD jak před volbami 2006, tak 2010. To není správný typ na prezidenta. A na předsedu jejich strany už vůbec ne. Sobotka má pravdu. Nebude-li zvolen prezidentem, jeho strana skončí. A právem. Nemá žádné osobnosti, pouze přeběhlíky, kteří mu naletěli. Přitom on je natolik sebestředný a egoistický, že i na ty přeběhlíky hledí z vysoka a kašle na jejich ambice dostat se na volitelná místa jejich kandidátky. Pan Zeman zklamal. Je nevolitelný. Alespoň pro mně je nevolitelný. Nevážím si takového člověka. *9*
  • ... žádní přitroublí Mildové na netu:))))
  • ... a ty máš psát jenom za sebe, ubohé vemeno
  • ... asi jako ty, tupče
  • Vykořisťování člověka člověkem už přestalo, teď je to naopak.Teď je tady nová morálka. Spočívá hlavně v tom, že nesmí nikdo krást šnekům budky a kadit dětem do báboviček.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit