Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hoď je všechny do jednoho pytle.poslepu tahej a pokud nevytáhneš komunistu dej nám vědět.To bude ten Pravý a JEDINÝ KANDIDÁT.
    P.S.Nedej se oklamat tím, že je mu X let má několik vysokých škol a nikdy nebyl v KSČ.
  • tuto zemi už zachrání jen komunisté jediná strana která se postará aby lidem zase bylo dobře.
  • Jiří Pehe se mýlí, jako vždy i tentokrát. Že se k Zemanovi začínají hlásit někteří členové ČSSD není tím, že tam odchází "plevel" a "škodná", i když Drimla za takového možno považovat, ale je to tím, že ČSSD svými vůdci již vystřílela všechen "pušný prach" a mele z posledního. Nemá žádné osobnosti, a když, tak ne ve vedení, ze kterého by mohli vybírat vůdce. Jednoznačným příkladem je delegování do voleb na prazidenta "bažanta" strany Dientsbiera. Tato kandidatúra mi připadá podobná kdysi Sládkové, nebo dnes třeba Cibulkovi a dalším, kteří opravdu osobnostmi na pozici prezidenta nejsou. Zeman, ať je čím byl, přece není až taková nula, jako ostatní kandidáti.
  • A Vy když tady čtete některé příspěvky, tak máte dojem, že lidem rozumíte?
  • Ty lidem nerorumíš, tak drž zobák.
  • Mě jen děsí, ta drzost, těch lumpů (zločinců) vyjít na veřejnost a tvářit se jako když nic!
    S.dlouhý je nemlich to samé, mám v živé pamětí, jak privatizovali s jeho kumpány(češka,kocarnik,klaus,jezek a další) NAŠE národní hospodářství.Dnes odborníci na ekonomii a poradci NEVÍM KOHO,protože asi neumí ani číst a ani psát, když si myslí, že jsme stejní duševní trotlové jako ONI.
  • Splnil svůj úkol („Nee PRODAL rodinné stříbro“) Becherovku a pivovary, oškubal Nás jen lidovecký poslanec (šofér nákladáku u VKD Kladno Lopata, pardon už jejich poslanec o 24milionů, prý z kasy Čssd ).
    To bylo kraválu, jak s ním zatočí a najednou ticho po pěšině.Co pak asi na něj věděl? Zavřít a jako všichni prezidenti České republiky kandidovat až po výkonu trestu!
  • Lidi zapomínají hodně rychle a přitom si myslí, že se budou mít lépe....
  • Taky budeš geront,tak nevím,proč si myslíš,že mládí je zásluha. Jinak Zeman je figurka spíš pro úsměv,než jako reprezentant státu,s tím se souhlasit dá.
  • Jo v politickém kabaretu by mohl vyprávět frky jak nalít na "kufřík" a jiné taškařice které mu Odesmani podstrčili a při prezidentské volbě ho vlastní nevolili dostal tak málo hlasů že šel trucovat.
  • Všichni jsou blbové,lumpové jen rudoch Klas je ten,co o všem ví,všude byl a na Kubu se ještě chystá,viď soudruhu. *1*
  • Pokud by většinově zvolil český blb Zemana prezidentem,tak by měl jistotu,že zvolil stejného lumpa,jako byli ti dva před ním.
  • Tobě skoro nikdo.
  • Na tobě se podepsala vrchovatě.
  • Co si stádo zvolilo, to má a co si zvolí, to bude mít. Za blbost se platí.
  • Jo, budoucnost. Zemana prezidentem a komunisty v parlamentu *2*
  • Tak se dívejte do zrcadla a až budete ve věku "GERONTA", jděte se zastřelit do rybníka, aby se na Vás nemusel nikdo dívat.
    Nejsem ani příznivcem p. Zemana, ani nepatřím mezi starší generaci, ale zaráží mne ta neúcta a invektivy, kterými se to na diskuzních fórech jen hemží. Je to snad potřeba ventilovat stres v anonymitě davu? Promiňte, ale zkusila jsem odpovědět Vaším kalibrem.
  • A PROč NE ? NENí TO DOSTATEčNý TREST PRO NáROD ? ale musel by slíbit, že nebude krást pera a naučí se Masarykovou poučku : NELHáT A NEKRáST ! Tak a jsme bez prezidenta a možná i bez národu ..
  • Připadá mi to jako v Rusku, kde se střídali Putin s Medvěděvem až to má Putin na věčné časy a nikdy jinak. Zeman je hospodský žvanil a ochlasta. A zákeřný křivák. S Klausem připravoval privatizaci v Prognostickém ústavu ÚVKSČ. Po chcípnutí komunismu vytvořili z převlečených bolševiků jakoby "opozici" a když se to hodilo, tak sepsali "opoziční smlouvu".
    President by měl být nadstranický a především morální autorita.
    Ale v českém stádu se najde dost slabomyslných, kteří tomu vožungrovi dají hlas.
  • Máš pravdu.V žádném případě takového dědka za prezideta.Je to tak jak píšeš.Nevím,ale jak to naplnit a tomu zabránit. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit