Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To může říkat jen člověk, který byl od jakživa zvyklý krást a chce tak nerušeně pokračovat.
  • Jsem si jistý, že prezidentské volby vyhraje pan univerzitní profesor Franc. Ten jediný dokáže naši republiku zviditelnit.
  • Ach ja jseš ubohý a primitivní hochu
  • Ty blbečku,já jsem se za komunistů musel,za jejich kritiku prošlápnout až k soudu.Ty budeš jeden z těch lumpů,kteří sice v KSČ nebyli ale komunistům dělali vše,co jim na očích viděli.Za uvedené byli odměńováni menšími korýtky.Takže se jim,za komunistů ,špatně nežilo.Po údajné revoluci,protože nebyli v KSČ ,tak se hnali hned ke korytům a začali tuto zemi zbídačovat.Uvedené dělají dodnes.Proto vše svádějí na komunisty,aby mohli krást dál.Tento nekomunistický dobytek,je třeba protahnout katovskou mučírnou přednostně.Protože těch nekomunistických zlodějů je nejvíc.Z každého,kdo na tyto zlodějské lumpy nadává,hned dělají komunistu.
  • Znám mnoho žen,které raději budou stát na vložky a další vybavení domácnosti,ale ne na ÚP a být šikanovaná despotou Drábem.Když má člověk kulové tak se normální stát o něj postará.
  • To je kvalifikace jako Brno-nebyl v KSČ.Já také ne,protože jsem byl slušný a stranu,která ublížila mě a rodičům jsem nemusel,ale teď toho lituji,protože jsem nebyl chameleon jako mnozí.Proto mám ceník:podpora na pres.kandidáta 500-1000Kč dle sympatii a 1000000 Kč za volbu,chci se mít konečně dobře za těchto 22 let ,když stát se nestará.
  • Konečně se naplno ukazuje co jsou socani zač. Neustálá kampaň na jejich podporu v mediální sféře ukazuje na prodejnost našeho tisku. Určitě není v ostatních stranách vše v pořádku,ale taková prohnilost jaká je v ČSSD nemá obdoby.
  • Patří na šibenici!!!
  • Nemusíš dávat na konec svého žvástu autoportrét. Jelikož jsi komunista (nikoliv člověk), prezidenta nikdy mít nebudeš!
  • 40 let se o to tato strana "snažila" a kdo tehdy už žil a dodnes nezapomněl tak ví jak to dopadlo.
  • ano, ano, už se mi stýská počasech, kdy všichni měli kulové, ale mohli pravidelně stát fronty na hajzlpapír a dámské vložky.
  • vole
  • A doufám že brzo v bolestech vychcípaj tyhle kreatury včetně studenta služební pivo který si neumí ani vyčistit zuby, které bych mu s radostí vykopal z tlamy *16* *16*
  • Ani jeden z těch imbecilů nebude můj prezident *12*
  • Na Dlouhého nesahejte, protože ten je schopný k
    vůlu své kandidatuře slíbit lidem obnovu RVHP a vystoupení z NATO.Jen vzpomeňte jak Ježek popisuje jeho veletoče, když se cpal do vlády.Je zajímavé jak se ti všehoschopní vždy, když jde o koryta rychle ozvou!
  • Soc. demokracie by měla oběma těmto individuím poslat děkovné dopisy za to, že jí přestanou dělat ostudu!Oni, jak ta rezatá madam ze Šumavy, tak ten trapně ukecaný rádobysenátor z opačného konce republiky budou moci pomoct starému "jezevci" z Vysočiny akorát tak vytvořit reklamu na Becherovku.Ale pozor, Rippelová se nechala zvěčnit na sušických zápalkách,a zanedlouho jejich výrobce Solo, zkrachoval!
  • ... tebe ani oni, troubo
  • ... ten Petr fakt nestojí ani za odplivnutí, zamořuje to tady
  • Těmto lidem až na výjimky (jako třeba Vám) není třeba rozumět, čtu si raději něco jiného :)
  • Hmm. To rozhodně. Hlavně, aby, postavili dost lágrů, abychom se tam my všichni " nepohodlní " vešli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit