Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čí zájmy tam ti žoldáci hájili?

  • Je zajímavé, že na fórech je smrt našich žoldáků většinově hodnocena jako zbytečná , za jiné zájmy jen ne za české. Ve vyváženém zpravodajství Čt však jako jeden muž hlásají něco jiného. Připadá mi to jako za normalizace , něco jiného si myslit můžeš ale navenek musíš razit normalizační vůli.  Je to smutné ale je to tak. Za pár dnů budou v televizi ukazovat jak za nezřízené diskuze někoho stíhají, že má jiný názor  na tuhle věc než ten oficiální a co mu hrozí za trest. Není to obdoba vyvěšování rozsudků na sloupy po Heydrichiádě jako zastrašení národa ?

  • pane, já jsem byl 3 roky v armádě. a na strážní službu se dávali ti co se prali, sígři a nebo co měli nějaký kázenský přestupek.

    to že měli patnáct ostrých neznamená vůbec nic

  • Ale kdepak, neznalče! Vojáci určení do strážní služby byli jediní vojáci, kterým bylo vydáno k jejich odbornému splnění jejich výcviku  "ostré střelivo". Zpravidla obden. Ne každý voják splňoval kritéria pro strážní službu. 😈

  • Zemřeli mladí lidé a je mi to líto. Prostě lidsky je.

    Stejně tak ale cítím, že tam prostě naši vojáci nemají co hledat. 

    Všechny ty politické kecy stojí životy kluky, co si jdou vydělat koruny (nejede o žádné ideály), a navonění frajeři posílají kondolence. Jaké státní zájmy máme v Afghánistánu?? Žádné!!!

    Obežeňte Afghánistán plotem, aby ti negramotní agresoři nemohli infikovat svět a nechte je, ať si tam udělají pořádek podle svého. Je to jejich právo. 

  • jo,to bylo když byli naživu,ale teď ukázali,že umí padnout no a my z nich teď uděláme hrdiny protože jiní nejsou po ruce.

    A tak když jsou tu padlí ,tak odtud můžeme odvíjet nepřátelství ke slimákům,zrušení mešity,atd.Jenže to závisí na politicích a ti jsou zbabělci.Takže jestli měl život těch kluků smysl to teď záleží na nás jak my občani dovedeme využít tu událost a zatlačit na ty zbabělce nahoře!

  • Stačí napsat, že "nesouhlasím"?😈 



  • NEBYLI TO ŽÁDNÍ vojáci ale jenom strážní služba. tj. takoví ti prostáčci co chodí kolem plotu, na nikoho nestříleli a s žádnými islámci nebojovali.

    na vojně se dávali na strážní službu jen sígři a lemplové a vždy za trest.

    až to budou opravdoví válečníci kteří bojují a střílejí tak si jich budu vážit.

    takhle jsou jenom chodící terče

  • Ano,je třeba být hrdinou i v Evropě!

    Fotky a jména těch padlých vojáků by se měly objevovat často,protože padnout v boji za vlast se vlastně nikomu už desítky let nepodařilo,je to velká čest jak pro ně,tak pro českou armádu  a má to zásadní význam pro český stát.Taky by se mělo dbát aby se ta památka nezprofanovala.

    Ona totož naše armáda jaksi má z ostudy kabát.Utekla opakovaně z boje-v r. 38,48,68 a 89 taky.Takže tito padlí vlastně začínají budovat její dobré jméno.Teď nám musí naši důstojníci předvést ráznou a brilantní trestnou akci.Vystřílení místní vesnice nebo tak něco...

  • "Ten kdo v zahraničí střílí islamisty je hrdina, ten kdo islamisty v Evropě kritizuje je xenofob a rasista"😈.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit