Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právě kvůli takovým prolhaným rajdám,jako je ona,bude YPWtřeba po revoluci zprovoznit katovské mučírny,kde budou chudáci kati makat v trojsměnném provozu a ještě dělat přesčasy.
  • Že se na Ukrajině nedodržují lidská práva jí zajímá. Co udělala aby se dodržovali u nás? Chce se jenom zviditelnit. Zajímalo by mě, kdo jí konečně sestřelí.
  • Ta Zuzana Roithová má ksicht, něco mezi Mackem a Topolánkem, všimli jste si?
    • pošli fotku krasomile
      • Pošli rovněž svoji, potřeboval bych aby mi děcka nechodili do spíže na cukr *1*
    • Macková na hrad. Topolánková na hrad.
  • Se svým stylem mluvy a názory bys mezi bolševiky zapadl spíš ty, než většina zdejších přispěvatelů. Jako kádrování ti jde na jedničku *12*
  • Jožine, jsi ubohý, zamindrákovaný, nechutný a zbytečný člověk. Člověk? *12*
  • Zatím v klidu ti tady píšu, že o mne vůbec nejde. Já jsem spokojená *1*
  • To je na ukrajině a v rusku běžný jev. A jsou to stále titíž lidé, kdo tyto metody používají. Vždy proruská levice. U nás jsme modernější, u nás proruská levice zatím používá pouze šikovnou propagandu.
  • v hospodě U Tiscali mají zase bolševici stranickou schůzi. A pochopitelně bolševici "vědí", že Tymošenková je sice ten nejhorší zločinec, ale přesto se jí dostává té nejlepší péče jako v sanatoriu. Bolševik zůstane bolševikem i kdyby trakaře padaly.
    • Zamindrákovaný a ukřivděný antibolševik, tedy menševik *1* to je horší jak srážka s imbecilem
      To je těžko, každý má nějakou stranu - červenou, zelenou, modrou, oranžovou ....
      Když se něco nelíbí, tak sem nelez
    • hlavně tu zase není pro chytrýho kam šlápnout .............. *16*
      • Ono je nejlepší kápnout na takové debilní vemeno jako Zuzana
  • Handrkujete se jak trhovci na trhu a stejně to k ničemu nevede, tolik chytrých řečí, máte rozumu jak opice chcanek, vemena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit