Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden šmejd větší než druhej.
    Z jedné strany všichni polezou komukoliv do zadku.
    Z druhé strany se nikdo nezastane staré babičky, která jako nezaplatila poplatek u lékaře a z exekuce ji pomalu šmejkne. Tu v nemocnici nenavštíví ŽE NÉ ?????
    Je to jen hrabavá banda lumpů *16* *16* *16* *16*
    • tvoje babička neplatí v nemocnici poplatky? Měla by...........
      • Zuzano, ty p.čo blbá, slepičí mozku vymaštěný !
  • Jděte s tou copkolemhlavy do prdele,pravdu se stejně nikdo nedozví,všechno jsou to jen spekulace(blábolení).hysterka pořád kňourá tohle ne,tamto ne,asi je nutné odvézt pozornost od ksutku za byla souzena.
  • Katolík nejsem, ale po tom, co vyvádí tato léčitelka na dálku se, pokud vyhlásí svou kandidaturu na prezidentku začnu modlit:" Bože chraň nás od všeho zlého, hlavně naši republiku před takovými s........ jako je ta Roitová."
    • Jo, kdyby na dálku. Pěkně za naše daně šup na výlet. Nebojte, nespala v 3*** hotelu. Ježibaba černoprdelnická. Toto mít za prezidentku, okamžitě emigruji na Kubu nebo do Číny popř. Afriky. Baba jedna.
  • Ta je chytrá jako Šalamounovo hovno, jak na to přišla ?
  • Paní lékařko Roithová , nedělejte ze sebe a z primitivních lidí , které snad můžete svými teatrálními výstupy ovlivnit, hlupáka. Jste bohužel ukázkou toho , kam až může klesnout rádoby politik EU , královsky placený z našich daní .
    • Tak tak, máte naprostou pravdu. Ono, kdo začne dělat politiku je potencionální lump.
  • Nechapu,proc se hadate.Bolsevizmus a tento havlorezim je temer shodly!
    Ten slavnej prevrat "89 byl svym zpusobem vetsi podvod,nez "48,ale oba prevraty meli jednu vec stejnou-predem planovany od statni policie.
    Jedno je fakt,lidi se tadytoho systemu boji vic,nez za tzv.normalizace *12*
    • no ty kráso............ ty chceš být hodně "nebezpečnej",co?
      • Zuzano, potřebuješ nakopat do rozkroku a vyfackovat po hubě a pak si běž udělat dobře, vemeno
        • je mi z teba na blití. Projevila jsem názor na podle mne nebezpečného člověka. Ty jsi jenom ubohý sprosťák a úbožák
  • Ta Roitová je nebezpečná. Chce nás přivést do maléru.
  • Aby ty babizno neotavili tebe *16* *1*
  • Tato dáma nikdy nezapře prolhanou katolickou církev.Čím hůř,tím líp..... jak říkají katolíci.
    • přesně. Hlavně hrabat a kecat nesmysly. Katolícj, top09 a kdu, jedna banda.
  • Jako vtip uzasny. Uz dlouho jsem se tak nezasmal *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit