Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zuzaně asi je*lo v myslivně, Chocholoušku, kde jsi?

    http://vtipy.netroof.eu/item/6987/susan-roitrova-for-president/
  • To je na ukrajině a v rusku běžný jev. A jsou to stále titíž lidé, kdo tyto metody používají. Vždy proruská levice. U nás jsme modernější, u nás proruská levice zatím používá pouze šikovnou propagandu.
  • Že se na Ukrajině nedodržují lidská práva jí zajímá. Co udělala aby se dodržovali u nás? Chce se jenom zviditelnit. Zajímalo by mě, kdo jí konečně sestřelí.
  • Zatím v klidu ti tady píšu, že o mne vůbec nejde. Já jsem spokojená *1*
  • Jožine, jsi ubohý, zamindrákovaný, nechutný a zbytečný člověk. Člověk? *12*
  • Právě kvůli takovým prolhaným rajdám,jako je ona,bude YPWtřeba po revoluci zprovoznit katovské mučírny,kde budou chudáci kati makat v trojsměnném provozu a ještě dělat přesčasy.
  • Roithová se svým členstvím ,ve vlastizrádné a zločinecké organizaci,jakou je KDU,stala vážným uchazečem,na porevoluční potrestání,za podíl na zbídačení této země.Tato země je tak zbídačena,že aktéři jejího zbídačení,budou za uvedené, potrestáni na katovských mučírnách,tím nejkrutějším způsobem.Nějaké další oblbování národa jí od zaslouženého trestu nezachrání.
  • Ta Roitová je nebezpečná. Chce nás přivést do maléru.
  • Handrkujete se jak trhovci na trhu a stejně to k ničemu nevede, tolik chytrých řečí, máte rozumu jak opice chcanek, vemena
  • Nechapu,proc se hadate.Bolsevizmus a tento havlorezim je temer shodly!
    Ten slavnej prevrat "89 byl svym zpusobem vetsi podvod,nez "48,ale oba prevraty meli jednu vec stejnou-predem planovany od statni policie.
    Jedno je fakt,lidi se tadytoho systemu boji vic,nez za tzv.normalizace *12*
    • no ty kráso............ ty chceš být hodně "nebezpečnej",co?
      • Zuzano, potřebuješ nakopat do rozkroku a vyfackovat po hubě a pak si běž udělat dobře, vemeno
        • je mi z teba na blití. Projevila jsem názor na podle mne nebezpečného člověka. Ty jsi jenom ubohý sprosťák a úbožák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit