Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to už ten její kamarád, bývalý prezident, byl otrávený, když ale prasklo., že je to nesmysl, naše média se o tom už nezmínila. Jen ať bručím zaslouží si to, o mne v base vy se ani EU natož pak Roithová nezajílmay
  • Jako vtip uzasny. Uz dlouho jsem se tak nezasmal *1*
  • Tato dáma nikdy nezapře prolhanou katolickou církev.Čím hůř,tím líp..... jak říkají katolíci.
    • přesně. Hlavně hrabat a kecat nesmysly. Katolícj, top09 a kdu, jedna banda.
  • Co k tomu napsat.Může to být pravda ale kdo se dal na vysokou politiku tak i s tím musí počítat! Tohle dělali i USA cízím představitelům. A vůbec u nás čekají lidi na operaci a ani se ji nedožijí protože třeba nemocnice má od pojišťovny určeno kolik výkonů může udělat a nebo se platí za dřívější termín a to naprosto legálně !!! Takže problémy Tymošenkové jsou mi cizí!
  • Paní lékařko Roithová , nedělejte ze sebe a z primitivních lidí , které snad můžete svými teatrálními výstupy ovlivnit, hlupáka. Jste bohužel ukázkou toho , kam až může klesnout rádoby politik EU , královsky placený z našich daní .
    • Tak tak, máte naprostou pravdu. Ono, kdo začne dělat politiku je potencionální lump.
  • Aby ty babizno neotavili tebe *16* *1*
  • Jděte s tou copkolemhlavy do prdele,pravdu se stejně nikdo nedozví,všechno jsou to jen spekulace(blábolení).hysterka pořád kňourá tohle ne,tamto ne,asi je nutné odvézt pozornost od ksutku za byla souzena.
  • Paní poslankyně využívá situace a chce se maximálně zviditelnit před presidentskými volbami?!
  • Ta je chytrá jako Šalamounovo hovno, jak na to přišla ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit