Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tedy nevím jak vy ale já se nevyjadřuji ani v soukromí jako dlaždič . ( Slušným dlaždičům se omlouvám ). Už slyším jak předseda sněmovny zahajuje schůzi . " Tak vás tady vy volové vítám , trochu pokecáme aby bylo vidět , že makáme , pak se na to můžeme vys....t a jdeme od válu a všechny vás zvu na panáka ti blbci co platí daně to zatáhnou" .
  • Dost mě překvapilo,že když ten jejich rozhovor přehrávala televize,tak mi to spíš připadalo jako rozhovor z horního patra mafiánů ! Televize už do těch praktik rovněž zabředla, také,je jasně vidět komu slouží.Nejhloupější Drtinová zatím jasně vede,ale už se tam objevují další snaživci.Když se zeptám,komu prospívají,vyčuhuje jim přez rameno Kalousek.Moc by mě zajímalo,kolik a od koho za ten zvukový úlovek ten zainteresovaný zvukař dostal.Určitě to nebyl hlídač demokracie,ale spíš obyčejný číhající podrazák placený samozřejmě povině z našich daní.
  • proč by se tam ten volenec měl hrnout,pohřby nejsou lukrativní,maximálně ty v rodině a že je sprostý jak dlaždič,no to je bohužel vizitka našeho národa a taky prezentace,je to bezva humus.
  • No,konečně naše TV našla svoje poslání. Snad alespoň to šmírování lidí bude dělat pořádně. Jinak Rusnok je mi o to bližší, co na srdci to na jazyku.
  • No ono se spíše všeobecně jedná o to, že se takhle "hezky" a zřejmě někdy i hůř.. baví běžně i o jiných věcech a lidech... a to co pak předvádí oficiálně je jen takové divadýlko pro lidi, kde se pak někde za rohem vzájemně plácají napříč spektrem po zádech a se skleničkou i chlebíčkem v ruce se vychechtávají, jak se všema ovčanama zase hezky vydrbali a odrbali s tím, že ne Picek, ale právě tito volové občani to zas a opět hezky i s chlupama zaplatí a ještě budou muset za to držet hubu a krok...Co si má občan vlastně vůbec myslet, když se dozví, že někteří poslanci jsou "v práci " tak opilí, že se ani v pracovní době netrefí do dveří a pak ještě rozhodují v tomto stavu o osudech mnoha lidí..Pan Mandela by takové kondolenty ani na svém pohřbu nechtěl, protože tohle je urážka a nehorázný skandál i lidská neslušnost. Kdyby se tam rozdávaly peníze a zlato, tak to by se tam pan Rusnok hrnul večeře nevečeře a nic by mu už pak nevadilo "vůl nevůl"..
  • Ale lidi, vždyť má vlastně ten Rusnok pravdu.
    Mandela a jeho černá banda hrlořezů se totiž v JAR napáchali docela dost zvěřstev na bílých a nazvali to osvobozeneckým bojem proti apartheitu ( nezapomeňta že i USA zařadily jeho ANK .do seznamu teroristických organizací).
    On to nebyl žádný filantrop a pacifista, ale masový vrah, zodpovědný za tu svou černou gerilu
    hrdlořezů , kterým velel a jejich evidentní násilí a vraždění schvaloval.
    Připomeňte si jak se dorval k moci. Ozbrojeným osvobozeneckým bojem, což je jen a pouze uhlazený název pro vraždění protivníků a mnohdy i soukmenovců.
    A že obdržel Nobelovou cenu míru? Tu přece obdržel i Jásir Arafat - bezkonkurenční terorista, takže jakou hodnotu tato cena vlastně představuje ?!!!
    Takže například já se vůbec panu Rusnokovi nedivím, že se mu na ten pohřeb nechce - není proč, a on Mandela snad ani nevěděl kde nějaká ČR leží - tomu by to jistě zaživa bylo fuk zda mu z česka někdo přijede na funus nebo né.
    Pane premiére, snad jen Vámi použité vyrazové prostředky jsou zcela za hranou mluvy gentlemana. Takto se přece nechová intektuálně vyzrálý muž, natož politik - vole.
  • Zase bude český chanát v centru světové pozornosti. Předtím ukradení chilského pera, "amnestie" zločincům, padání ze schodů v televizi, potácení se u korunovačních klenotů teď ty hovory dlaždičů z parlamentu.
  • Za mých mladých let jsme takhle nemluvili. Oslovit kamaráda vole nepřicházelo vůbec v úvahu. Ale dnes jsme poklesli na úroveň dlaždičů, těm slušným dlaždičům se omlouvám. A jak se dnes chovají a vyjadřují děvčata, to by dřív neudělala snad ani ta poslední coura.
  • Nějak si to špatně vykládáš. Vládní letka spadá pod ministerstvo obrany. To neznamená, že soudruh General, jak píšeš, kvůli tomu rozbije své prasátko.
  • Jsou důležitější věci.Pohřeb je jen sugestivní fraška.Má význam pro nejbližší,ale zrovna nějaká zemička ve středu kontinentu jim může být ukradená.
    *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Tak mě to zajímavé příjde a to hodně . Pokud je někdo premiér má se tak chovat i vyjadřovat a to i v soukromí . Rozhodně ne mít slovník jako dlaždič . Na každý pád a naprosto bez ohledu co Rusnok povídá na omluvu je to KŘUPAN .
  • jak to i s prekladem odvisila nejaka zahranicni televize a verim ze ano. Treba takova jihokorejska to muze davat jako serial v podstate. prezident zavirovanej jako skunk , premier a vlada stado volu ... Treba to prospeje ekonomice , tamni zatouzi se do cech podivat , asi nejaky Safari uprostre evropy s volnym vybehem a moznosti krmeni z ruky.
  • kluku a holek ale nreprezentuje , tedy jestli se to tak da nazvat Ceskou republiku a to v podstate porad behem vykonu sve funkce , kymsi do ni dosazene. Asi take nejakym volem. Kdyz takhle promluvi kluk z kolbenky , prejdu to kdekoliv . Premier a to stado volu okolo nej .. tam to jaksi nejde.
  • v podstate kolega toho duchovniho pastyre , jen se to malicko jinak pise. Jedna z jeho nescetnych dobrocinnosti a aktivit v krusnohori . Urcite take obhospodaroval a kasiroval nejaky ty chramy pane ve znameni cerveny lucerny , tak co by flandak pro kolegu neudelal. Ta jeho zivotni druzka uz sice vypada jako silne jety zbozi ale urcite taky neco do spolecne domacnosti svym organem prispela v dobe drivejsi.
  • Komunisticka zlodejska extraluza si zvolila do cela teto predrozvojove zeme nejhorsiho vozralu a smetaka z rebubliky.
    No a tato prochlastana huba jmenovala ''vladu'' k obrazu svemu.To je kazdemu jasny.Vrana k vrane seda-rovny rovneho si hleda.
    O to tady fakt nejde,nebot ten opilec bude delat ostudu jeste vic,jak 4 roky.Proto se nikdo nad temito 'politiky' nema zastavovat.
    Horsi je to slovo soudruha Generala'''JA TO ZAPLATIM''' *3*
  • bez si stoupnout do fronty na podpisy ja te to umrti vzalo , a v pondeli pro neschopenku / teda jestli nekde makas , dost pochybuju / z psychickych duvodu. Ale na tom ze i ty jsi byl mandelovi ukradenej jako kazdej jinej se stejne nic nezmeni. Ty nejsi trotlik , ty jsi trotl .
  • Poletí Eman, ten už stejně nevnímá čas a okolí, takže je jedno kde a kdy je sťatej pod obraz!
  • jeste dodatek ty vole. Chtel jsem napsat ne ze to je vole mazec ale ze to je pr *12* er. Cenzura mi to nepustila , zakazany slovo ty vole div se ! Asi ten cenzor ty vole jeste nedelal pro urad cesky vlady a je moc outlocitnej. Jo sedet tam jako cenzor ty , ty vole , to by byla jina kalba co ! Tak jsem to rozdelil vole a stejne i potom slovo s *12* r nedovoleno . Tam by ses hodil i s marsalkem radeckym a dalsi ekvipazi co te ty vole obklopuje . Fakt va vy volove obdivuju a uz se tesim jak se tvuj kumpan fiser stane nekde velvyslancem. Ty vole to bude reprezentace , na takovou se nezapomina.
  • Ale no tak Antiparoubku, nerozčiluj se. Já vím, že máš před všemi tady navrch, ale vykašli se na všechny a dej si radši nohy do tepla a užívej si víkendu.
  • ty vole , je to mazec co ? Nejak negri zapomneli ze budou vanoce a toho dedka asi vcas nenapumpovali naftalinem aby jim vydrzel az do ledna a holt to nejak prasklo ze uz je tuhej. Nevim komu to neni v Cechach na haku , jestli jeste dejcha nebo ne , Nikdy tady nic neznamenal ty vole , to dobre vis. A asi se vole najde dost lidi , kteri by ani nedokazali odpovedet kdo to vubec byl. Picek ti ty vole cvakne speciala , vem sebou gratis rodinku a Kohouta s dcerou , erar to nic stat nebude. A pozdravuj Radovana , teda jestli se te ty vole nelekne co ses za vola. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit