Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusnoku nemůžou nikoho nutit když nechce *1*
  • Jak je možno věřit lidem, kteří na veřejnosti vzletnými slovy vyjadřují své hluboké pohnutí a v soukromí o tomtéž říkají, co si skutečně mysl (fuj...)í? Lidé, kdy si konečně přestanete dávat líbit co si pár primitivních nabubřenců o Vás myslí? Národ s tisícíletou historií přece tohleto nemá zapotřebí.
  • Pohřeb zlegalizovaného teroristy. Já si myslím, že by se to bez nás klidně obešlo. Padla tam správná otázka a to -KDO TO ZAPLATi. A to by nás mělo zajímat
  • Sekta komunistických ožralců reprezentuje republiku po svém, po bolševicku!
  • No zadni velci myslitele tam v JAR nejsou s Krejcirem se tam mazli jak kdyby byl jejich.A co jako na pohrbu? To zas zadna show nebude kazdy se tam bude tvarit dulezite naparovat se a co....... pro bezneho cloveka je to nepochybne ztrata casu.A pokud by navic vyrazili s takovym Ťravel Service tak se mozna jejich piloti netrefi ani na ranvay.Tak ze ono se zas tak moc nestalo.Se jen chteli zviditelnit poziraci koncesionarskych poplatku na CT24.
  • Rusnokova "vznešená" slova už oběhla svět a ten se baví.
    • To je tedy reprezentace národa! Ale od nás už nikdo asi nic víc a nic jiného nečeká
  • Myslim si, ze by na pohreb Nelsona Mandely mel jet Karel Schwarzenberg, tim by se ostuda Ceske republiky smazla. Podle meho nazoru je ten pravy, ktery by Ceske republice vratil v teto otazce cest.
    • Jistě a mohli by ho přihodit do futrálu k Mandelovi *1* . No to by byla repre...
      Jako vtip dobrý....
      • Hele Hmm, dej se vysetrit, radim ti dobre.
        • Díky za radu. NezapomeŇ si utřít ksich od knížecího rektálu.
          • duševní chudáku Evík ti doporučil lékaře pro tvé dobro. vemeno seš ty.
          • takhle se chováš k dámě dobyttku
            • Takhle se chová dáma? Vemeno?
  • Kamarádi ožralce z hradu - jaký pán, takový pes!
  • Ještě mne napadla jedna věc. Dokážete si milí čecháčkové představit jak se tito zákonodárci baví o vás jako obyčejných lidech? *1* *1*
    Jste banda tupých oveček a co si volíte to si zasloužíte.
    • To je přesná podstata problému. Dodal bych, že nejen se o nás tak baví, ale o nás také tak smýšlejí a také tak "pro nás" činí. Rusnoka jsem považoval za jednoho z mála těch slušných a zase další zklamání. Zdá se, že to je nepřetržitá řada!
  • Tak nevím truchlí naše vládní garnitury či netruchlí? Čím nás to tu krmí novinářský dobytek?
    Skoro bych řekl, že jim je Mandela u řiti...
    • Mandela mi neni snad ani u te riti , neni a nikdy nebyl pro mne vubec nikde.
    • tady přece nejde o nic jiného, jen o důkaz jak jsou všichni odposloucháváni, jak jsme všichni odposloucháváni ... bude řešit vole, vole, a zapomene se na to kdo zaplatí speciál, nebo se vytáhne vole, vole v druhým kole, jsou tam prachy, proleť se vole, vole na Kapy, Kapy *1* *1* *1*
      • Ale tady nejde o žádné odposlouchávání . Prostě se bavili před normálním zapnutým mikrofonem který stal všem na očích .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit