Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekdy je stari dustojne, ale nekdy opravdu ne
  • Admine - díky !!!!!!!
  • Pošlapat obyčejnou lidskou víru ve spravedlnost, svobodu a lidská práva, kvůli kšeftům pana Kellnera v Číně je sice nechutné, ale pro určitý druh prognostiků, bohužel, dost typické. *9*
  • Diskuze o tom, jaký je rozdíl mezi fašismem a tzv. komunismem je zbytečná. Jedná se pouze o dva názvy téhož. Je to jako rozdíl mezi vepřem a prasetem, erteplí a kobzolí, koncentrákem a gulagem nebo Holandskem hledaným válečným zločincem - kápem v koncentáku a soudruhem Zápotockým. Podrobným studiem se dopracujeme k poznání, že tzv. komunismus je jen o něco brutálnější a krvavější forma fašismu, kde je ovšem takový nepořádek, že vrazi ani neví, kolik už umlátili obětí a na rozdíl od fašistů si vraždy nefotí a neevidují. Komuny nikdy nebyly nic jiného, než "výchovné" pracovní tábory (koncentráky, gulagy - na názvu nezáleží), kde lidé "šťastně žijí", neboť údajně dostávají, co si zaslouží a tzv. podvratné živly zde dojdou převýchovy a poznání, kudy vede ta "správná" cesta.
  • A co nám na to lžou fašisti z KSČ?
    • Dobře ty komunistické fašouny vytáčíš; ti vypatlanci se můžou uklikat.
    • KIMCID
      nelžou řikají si Alina a Antiblb. *1* *1*
  • Když tupan vyznamenává burany,tak prostě dojdou pro medaili v mikině *3* *3* *3*
  • A co na to fašisti z KSČ?
    • Ti fašouni z KSČ jsou z tebe úplně nešťastní; můžou se uklikat do rudého!
  • Ti rudí teroristi vám vyvraždí celou rodinu, rozkradou veškerý majetek, a pokud to přežijete, zavřou vás za to na doživotí. Tak vládnou komušisti!
  • Bolševici vzdejte se! Moje cínová armáda v čele s Napoleonem pochoduje na Moskvu!

    Komunista byl tyran. Nutil lidi bydlet v bytech tedy uzavřených prostorách. My své vlastní
    občany necháváme žít na zdravém vzduchu pod mostem a tím lidstvo vracíme
    ke kořenům. Tedy rovnou do pravěku.

    Komunista lidem bez práce peníze nedal. To my je dáme všem lenochům jenom
    za dělání dětí a hraní automatů. Za nás jsou tučné koláče i bez práce!
    Komunista hlídal hranice a tím bránil svobodnému podnikání. Nyní pašování dětí i drog jen kvete. Vy máte v komunismus víru - my děláme do státní pokladny další díru!
    • zavolám tvému vychovateli buzno *1*
  • Pokud je pravdou tvrzení uvedené v článku, že Winston Churchill je vzorem Miloši Zemanovi, vyvolává to ve mně značné rozpaky. Obávám se, že na sira Winstona Churchilla Zeman nemá v žádném směru. Zdá se mi však, že Zeman má minimálně ještě jeden vzor a tím je Vladimír Putin. K této osobě má Zeman podstatně blíže než k Churchillovi.
    • Konečné stadium alkoholismu – mění se tolerance na alkohol – k dosažení opilosti potřebuje větší množství alkoholu, frekvence opilostí roste. Opíjí se "do němoty" i při nevhodné příležitosti (pohřeb, posezení s rodinou, předávání státních vyznamenání). Pije i několik dní v kuse – tzv. tahy. Pije již od rána. Dostavuje se debakl: BEZ ALKOHOLU TO NEJDE A S ALKOHOLEM TAKÉ NE. Tím se uzavírá kruh a může zde pomoci jen psychiatr v protialkoholní léčebně nebo ambulantní středisko pro alkoholismus a toxikomanii (AT středisko). V tomto stadiu jsou také typické alkoholické psychózy (např. delirium tremens, Korsakovova psychóza ad.).
      Samozřejmě pak i může porovnávat britského konzervativce sira Winstona Leonarda Spencer-Churchilla se slovenským sociálním demokratem, původně komunistou Ficou. Jo jo, ten chlast je zhouba národa. *1*
      • anna.tvaruzkova.58
        Vlastní zkušenost nic nenahradí.
      • koukám zkušenosti.Proč se nejdeš léčit a píšeš své trable nám
        • To jsem si přečetl a za svůj život jsem již pár alkoholů poznal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit