Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja bych vyznamenal vsechny normalni lidi že v tom to zkorumpovanym state jeste žiji...to jsou opravdovy hrdinove...
    • a kdopak tento stát zkorumpoval a stale beztrestně.Hlavně že se soudí Rath za opravu kulturní psmátky a zvelebení nemocnic.Ti co rozkradli republiky a lid dovedli k žebrotě běhají po svobodě a ještě vykřikuji na veřejnosti.
      • a co ti immemoriam
    • ne, místo vyznamenání, měli by normálním lidem ještě nakopat, protože vypadá, že jim pořad té korupce málo a nechtějí nic měnit. Asi potřebují více, aby už neměli co ztrácet.
  • Tečka je zvláštní druh zdejšího debila. Dříve vystupoval pod nickem ". (anonym)", poté začal krást nicky každému, kdo měl opačný názor. Nakonec se uchýlil k taktice několika účtů a nicků a hlavně k píchání uživatele Not CSSD a teď prý taky dalšího zdejšího debila s nickem "antiblb". Není už třeba uvádět Tečkovu identitu - modří již dávno vědí a žlutí tuší.
    VÝRAZNÝM ZNAKEM tohoto debila jsou hlavně patologická RUSOFOBIE, ZEMANOFOBIE a velmi omezená slovní zásoba, která se skládá z pár základních slov, které pořád v příspěvcích opakuje, např. komunisti, bolševici, fašisti, fašista Putler, CCCP a pak slovních patvarů jako např. komušisti nebo rusofašisti. Je třeba pozmanemat, že toto individum vpodstatě není schopno souvislé argumentace a jediné co umí je lhát a zasírat pod několika nicky celou diskuzi. Jako poslední výkřik svého zoufalství nadává ostatním do komunistů, bolševiků nebo rusofilů a nakonec použije váš vlastní nick, pod kterým pak píše. Jeho výskyt provází obvykle okamžité několikanásobné plusy u jeho příspěvků.
    Tečkovy poslední známé nicky jsou Hmm, Herman, Honza, Alina, Hospodář, Sergej, jiřik, Zuzana, občan, clen kscm, kanibal z CCCP…
    Toto vypatlané imbecilní individum je naprosto nevhodné k jakékoliv diskuzi a komunikací s ním jen tratíte čas...
    • No, konečně pravá fotka, puberto. *1*
    • ... ještě něco pozmanenáš, trotlíku?
    • Čapisral tu zoufale trollí - Kde jsi ukradl moji fotku, zloději bolševická? *12* *12* *12*
      • Máš to marný Čapisrale, každej tě už zná... Je jedno kolikrát si změníš nick nebo fotku *15*
    • ... román degeneráta není třeba nijak komentovat :)))
      • OK, není třeba nic dodávat *3*
        • ... jak myslíš, chlapče :)))
      • KIMCID
        vždyť je to o tobě. *1* *1*
        • ... nic jsi nepochopil jako celé dny, týdny, měsíce, tupý balíku :)))
          • KIMCID
            a ty se na nic jiného nezmůžeš.buránku ..... *3*
            • ... pro dnešek tě vysvobodím, tupče, vybral jsem si tě zde jako bezkonkurenčního primitiva :)))
            • ... kvůli tobě by se vysiloval jenom stejný vůůůůůl jako ty :)))
  • Předávání cen a doktorátů je jen trapná politická fraška - placky pro kamarády!

    Jakou má zásluhu Lucie Bílá zásluhu o stát? Žádnou. Smutně proslula jen tím
    že hystericky podporovala mafiána Václava Klause.
    Pak tu máme režiséra který natočil pořad na téma Zeman. Takže cenu dostal za odměnu.

    A dostal ji i Kryl. Současní papaláši jsou moc rádi že už je pod drnem protože by je dál
    tvrdě kritizoval. Jeho odsouzení hrozné povahy našeho národa neskončilo rokem 89.
    Po roce 89 už však nebyl zájem a jeho kazeta se válela za pár korun v obchodech.
    Dnes si ho bere do pusy každý i rodiny překabátěných kariéristů z KSČ - hnus.
    • takových jako je Lucie Bílá je mnohem více a dostali prd.Nyní neni Kryl ale třeba Nohavica.Jeho popularita stoupá.
  • Alina, nějak nám v tom děláš guláš. Od roku 1941 do roku 1945 proti sobě válčili fašisti a komunisti. Jedněch zahynulo 10 mil. a druhých 20 milionů. Pravdou je, že fašisti měli koncentrační tábory a komunisti měli gulagy. Ale fašisté byli poražení a tak to asi ti, co zbyli nalezli mezi komunisty, nebo jak to vlastně bylo. A filozofie stále rozlišuje mezi těmito dvěma proudy. Ty to tady meleš pořád dokola, jako by jsi neuměla napsat větu rozvitou. Možná by bylo dobré, kdyby jsi se tady ukázala s nějakou úvahou fašisti x komunisti, abychom si udělali jasno.
    • Mně se nejvíc líbí, jak vás soudruhy ta Alina dokonale vytáčí; snad jste dokonce založili její antifanclub.
      • Musím se omluvit, ale nejsem soudruh. Je možné, že mám levicové smýšlení, ale spíš se chci dívat na věci kolem objektivně.
      • Mě teda nevytáčí. Nemá čím. Kdyby uměla psát souvětí, tak by se s ní mohlo třeba i diskutovat. Třeba je to pohledná antikomunistka,ale jako na potvoru, z těch krátkých vět není možné si o ni udělat obrázek. Je možné, že to je i kluk.
  • Alina je podle těch keců zase ožralá jako to *12* - teda Kalousek. *1* *1*
    • No u mužika se to už ani nepozná, protože střízlivýho mužika nikdy nikdo neviděl. *1*
    • Dobře vás Alina vytáčí soudruhu, že?
      • Admina taky *15* *15* *15*
      • Je akorát tak pro srandu lidem i králíkům. Pleteš si pojem a dojem tržní otroku. *1* *1*
  • No tak samozřejmě ostuda, tentokrát mezinárodní. Vyznamenat Churchilla po takové době musí pro Brity znamenat, že o něm snad dodnes nevěděl. No představte si, kdyby někdo ze zahraničí dnes vyznamenal Masaryka. Taky bychom z toho byli asi paf. No rozhodně si myslim že z Anglie kladná reakce nepřijde, nanejvýš zdvořilé ticho.
  • hold žijeme v jiná době.V minulosti se chodívalo na kulturní akce,plesy,divadel v oblecích,od té doby co Havel skládál prezidentský slib v kraťasech,odešla i doba obleků
  • KIMCID
    jedinej slušnej tam byl ten dárce krve a winton. a pak to šlo do kopru... *9*
    • No a ještě jsi tam chyběl ty, ale ty nemáš kravatu, co? *1*
    • ... zástup KIMCIDů u Miloše, to by byla teprve šou :)))
      • KIMCID
        diky nechci ,stačí že jsi tam ty *3*
        • ... před čárku nepatří mezera, kolikrát ti to mám psát, balíku :)))
          • A na začátek věty patří velké písmeno a na konec věty jedna tečka, Čapisralův hulibrku.
            • Čapisral tu zoufale trollí - je velkej zloděj!!!!! Když tady krade fotky a nicky, na veřejnosti zřejmě krade všechno. Nebo že by KGB??? *12* *12* *12*
            • ... jsi důstojným výplodem zdejší sešlosti, bezmozku :)))
          • KIMCID
            jsi mě u zadele tak že mezera mezera mezera *12*
            • Správně, neboť: "Rozčilovat se, znamená mstít se na svém zdraví, pro blbost jiných."
            • ... svědčí to o totální absenci intelektu, balíku, a proto jsi zde na dvě věci :)))
        • ... moc slabé :)))
  • Já volil Zemana,protože to bylo z těch co se cpou na presidenta,to nejlepší při volbě občanů ,i když znám daleko lepší a charakternější,ale bohužel tyto lidé nemají sílu se ještě prát s póvlem,který tam nalezl po r.1989.Nesouhlasím také s vyznamenáváním umělců,zpěváků ,ale pouze lidí,kteří něco udělali pro stát a jeho lid.Zeman nemůže za to ,že tam nějaký buran přijde v mikyně,to je věc pořadatele,kterému ukazuje pozvánku,aby ho poslal domů se převléct a nebo do půjčovny obleků,případně fundusu. Renč,Bílá oba dobře oblečeni,ale Thálie by jim slušela víc..Dále má kancléře ,který ho má jemně upozornit,že se to jaksi nehodí.Vyznamenávat posmrtně v tak velkém počtu není také dobré.Výstup p.Kalouska byl také víc než trapný.Můj syn šel na určitou funkci a prodělal půl roční stáž vystupování a reprezentaci podniku,chování a jednání ve společnosti.Já,když šel do tanečních tak můj kámoš byla kniha od Guta Jarkovského.Škoda,že není více knih tohoto typu na našem trhu.Myslím,že by si to rád přečetl i tzv.režisér i poslanec a konečně i p.president,protože žoviální objímačky jsou při takové příležitosti nevhodné.Trapas ČT nebudu komentovat,protože platit za nic takové organizaci měsíčně cca 139 Kč je nehoráznost této společnosti po tzv.sametovém podvodu.
    • Přes to všechno Vaše volba sama o sobě hovoří za vše.
  • Můžete mně odsoudit jako blba,co nerozumí Vašim názorům.Možná názorům mladých a hloupých manažerů,kteří pod vidinou zbohatnutí s podporou tzv.pravicových stran hledali svou realizaci. Dnes kopou do pana prezidenta, který není tím správným pravičákem. Já jsem měl v roce 1989 třicel šest roků. Byl jsem připosraný z komunistického režimu a obdivoval jsem, že v televizi proti režimu veřejně vystoupil Valtr Komárek a Miloš Zeman. Byla to podpora, po které jsem se už nebál zajít na náměstí demonstrovat proti politice KSČ.
    Pana Klause,Dybu,Kočárníka,Dlouhého tehdy slyšet nebylo.Pan lidovec Kalousek, jehož strana podporovala vládnutí KSČ v parlamentu také čekal za bukem,jak to dopadne.
    Doba se změnila. Správní pravičáci rozkradli co se dalo.Straníci, kteří se k lizu nedostali bez výčitek pravicové strany opustili.O straně ODA už se ani nepíše. Pan Kalousek,stejně jak jiní karieristi překabátil. Pan Kníže dostal svůj majetek a myslím si,že právem. Ale v politice už neměl co dělat. Jeho poslední křeč bylo nabízení blahobytu na Ukrajině.A český národ je nepoučitelný.Ožralý Kalousek v rádiu jim nevadí,hlavně že má pravicové názory. Na udělování vyznamenání přijde demonstrovat s odznáčky dvou univerzit za rektory,kteří si myslí,že jsou víc než president. Vadí mi v životě opilci,kteří nevědí co říkají. Náš prezident co říká nemusí číst od svých poradců.A jako zástupce národa menšího než New Yorg mu děkuji,že nebojuje s Ruskem ani s Čínou a nevnucuje jim naši rozkradenou demokracii.
    • Doplňuji, zloději byly napravo, nalevo, spíš více nalevo (např. křišťálovej standa, ráth, kočárkář čssd Ivo Svoboda a jeho nejbližší spolupracovnice Barbora Snopková atd.), pan prezident pije jako duha a plácá nesmysly, k vyznamenání ještě chybí bohdalka a Pat a Mat. Pan mládek nemá bezpečnostní prověrku, tak co dělá na hradě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit