Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, myslím, že procento nesouhlasu začne narůstat. Teď už ho se sobotkou nechtěj ani do bílýho domu. Je horší, než Klaus v jeho sebestředném konci kariéry, ale na rozdíl od něj hlásá nesmysly, který může polykat jen absolvent zvláštní školy.
  • Piš si co chceš voříšku, já ho nevolil a to co říká on, nemůže schvalovat normální člověk. Jinak máme demokracii, jestli jsi si toho náhodou nevšiml a kritizovat počínání státníka, který je pod vlivem alkoholu není trestný. Už nežijeme v sociálismu, nevšiml sis? *12*
  • OK, není třeba nic dodávat *3*
  • ... pro dnešek tě vysvobodím, tupče, vybral jsem si tě zde jako bezkonkurenčního primitiva :)))
  • Správně, neboť: "Rozčilovat se, znamená mstít se na svém zdraví, pro blbost jiných."
  • KIMCID
    popros mamku ať ti zakáže net a zavři za sebou prosím dveře v dětském pokoji *3*
  • ... kvůli tobě by se vysiloval jenom stejný vůůůůůl jako ty :)))
  • ... jsi důstojným výplodem zdejší sešlosti, bezmozku :)))
  • KIMCID
    a ty se na nic jiného nezmůžeš.buránku ..... *3*
  • ... nic jsi nepochopil jako celé dny, týdny, měsíce, tupý balíku :)))
  • ... co ty víš o tom, od kdy jsem na světě, zoufalý nevzdělaný balíku :)))
  • KIMCID
    vždyť je to o tobě. *1* *1*
  • ... román degeneráta není třeba nijak komentovat :)))
  • A na začátek věty patří velké písmeno a na konec věty jedna tečka, Čapisralův hulibrku.
  • Tečka je zvláštní druh zdejšího debila. Dříve vystupoval pod nickem ". (anonym)", poté začal krást nicky každému, kdo měl opačný názor. Nakonec se uchýlil k taktice několika účtů a nicků a hlavně k píchání uživatele Not CSSD a teď prý taky dalšího zdejšího debila s nickem "antiblb". Není už třeba uvádět Tečkovu identitu - modří již dávno vědí a žlutí tuší.
    VÝRAZNÝM ZNAKEM tohoto debila jsou hlavně patologická RUSOFOBIE, ZEMANOFOBIE a velmi omezená slovní zásoba, která se skládá z pár základních slov, které pořád v příspěvcích opakuje, např. komunisti, bolševici, fašisti, fašista Putler, CCCP a pak slovních patvarů jako např. komušisti nebo rusofašisti. Je třeba pozmanemat, že toto individum vpodstatě není schopno souvislé argumentace a jediné co umí je lhát a zasírat pod několika nicky celou diskuzi. Jako poslední výkřik svého zoufalství nadává ostatním do komunistů, bolševiků nebo rusofilů a nakonec použije váš vlastní nick, pod kterým pak píše. Jeho výskyt provází obvykle okamžité několikanásobné plusy u jeho příspěvků.
    Tečkovy poslední známé nicky jsou Hmm, Herman, Honza, Alina, Hospodář, Sergej, jiřik, Zuzana, občan, clen kscm, kanibal z CCCP…
    Toto vypatlané imbecilní individum je naprosto nevhodné k jakékoliv diskuzi a komunikací s ním jen tratíte čas...
  • KIMCID
    ty jsi ještě nebyl na světě....
  • ... svědčí to o totální absenci intelektu, balíku, a proto jsi zde na dvě věci :)))
  • ty jsi taková naše citlivá duše, dík
  • ... nikoho neobtěžuji svými průjmy od r. 90, balíku :)))
  • ... je mi tě líto :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit